Мразите ли от сърце турските сериали или им се кефите ?

За хората дет искат да си чешат пръстите на каквато и да е тема

Модератори: Georgimitrovich, zi_zi_top, Uncle Dido, Akima, slowtraveler, TATI, мехаННика

искрено ли мразите или обичате тези филми :) ?

Мразя ги и мисля, че са културна инвазия
31
58%
Мразя ги просто заради кича
7
13%
Все ми е тая
13
25%
Харесва ми леко патриархалното настроение
0
Няма гласове
Обичам ги и не мога без тях като седна вечер на една ракия
2
4%

Общо гласове: 53

Потребителски аватар
slowtraveler
Регистриран: 28 май 2006 21:44

Мнениеот slowtraveler » 10 май 2012 09:57

Тойко,
Турците правят и Фиат и Опел...
Auris и Verso...
Toyota Avensis 1.6 VVT-I / 2002г --> Mazda6 /2008 --> JGC 3.0/2014
Chevrolet Kalos 1.4/16V/2004-> Nissan Qashqai 2.0 4x4 2008

Потребителски аватар
Toyko
Регистриран: 17 ное 2011 13:06

Мнениеот Toyko » 17 май 2012 11:12

Ще добавя също така Рено, Форд, Фолксваген или поне част от колите.
А ние духаме супата и гледаме сериали нали ....

Потребителски аватар
Владислав
Регистриран: 23 окт 2009 18:40

Мнениеот Владислав » 17 май 2012 11:21

Ммм май правеха и Мерцедеси преди време.Имат и техни си камиони.Ама това не прави сериалите им по-хубави...
Младежи,уважавайте старостта-тя е вашето бъдеще...

Toyota Corolla 2001 VVT-i 1.6

Потребителски аватар
jim_beam
Регистриран: 25 юли 2007 23:01

Мнениеот jim_beam » 17 май 2012 11:27

nowyaris написа:Обичам ги и не мога да седна вечер без тях на по една ракия.Обичам ги,защото обичам жената,а тя обича сериалите и ги пуска на вечеря,а аз обичам ракийка на вечеря и затова ги обичам сериалите на вечеря biggrin.gif .

biggrin.gif laugh.gif biggrin.gif

хубаво го каза като оня виц-имаш ли рибки,значи си педера.. tongue.gif

ама анкетата е неправилно формулирана,мразиш обичаш,просто въпрос на вкус и толкова,като не ти харесва не гледаш! :thumbsup:

пс> и аз бях в събота на концерт,ама не карам никого да му харесва това,което ми харесва на мен,нали...
RAV4 D4D 2007 с кожен салон,фронт гард,ролбари,Вебасто,парктроник,CC,Blaupunkt,17''...

Изображение

Hursa
Регистриран: 10 окт 2011 21:22

Re: Мразите ли от сърце турските сериали или им се кефите ?

Мнениеот Hursa » 28 яну 2016 21:29

мехаННика написа:В никакъв случай не ходи, ще ти сменят нещо дето ако изпуши ще трябва да си го купиш.Ще ти отнемат удоволствието от пазаруването. Също така никакво кокорене няма да подейства защото си уведомен, и това ще даде много материал за форума и повод за шеги и закачки. Друго приключение което може да пропуснеш е возенето в кабината на репатрака с колата ти отзад, вземи и семейството да се порадват и те.

Разбираем e опитът Ви да защитавате и подкрепяте колегите си. Но нито знаете как е загубено доверието, нито (явно) искате да знаете. Въпреки това, предполагам, знаете колко трудно се печели загубено доверие и че то никога не се възвръща напълно.
Също така не разбирам явната „препратка” към темата за Маркуча :). Именно там другите колеги давайки (според мен – адекватни) предположения за „цвета на маркуча” защитиха съвсем успешно русенските Ви колеги. За разлика от Вас. В темата може би липсваше компетентно мнение от специалист – не е задължително Вие да сте този специалист, но сте в „кухнята” и можехте да се проконсултирате със специалист в областта (на маркучите:). Една такава реплика от специалист би закрила темата, вероятно, съвсем успешно за колегите Ви :). Но може би очаквам твърде много от Вас.
Сорри, не е много умно да си позволявам да уча някой. Но явно пръстите са ме сърбели.
Auris Е15 Hybrid

Потребителски аватар
veso_hds
Регистриран: 13 май 2012 12:06

Мнениеот veso_hds » 28 яну 2016 21:46

Hursa,въпросът е дали мразиш или обичаш турските сериали,а не мехаННика. tooth.gif
Тойота РАВ 4 D4D-2002г.

Hursa

Мнениеот Hursa » 28 яну 2016 22:03

Затова пък по отношение на мелодраматизъма надявам се да пасват на репликата.
Auris Е15 Hybrid

Потребителски аватар
Akima
Регистриран: 09 юни 2009 17:28

Мнениеот Akima » 28 яну 2016 22:13

Понеже аз си държа на думата и не се обадих повече от 1 път в темата за маркуча и тъй като това е тема в раздел офтопик мога само да призова:

Миите си "маркучите" и ги ползвайте по предназначение. biggrin.gif
Всичко останало води до аберации...
:whistle:

Сега сериозно - направи ъпдейта - важен е и мисля,че не е редно да си рискуваш здравето и имуществото за 2-3 изгубени часа. :thumbsup:

Поздрави колеги. cool.gif
Тържеството на разума се състои в това да живееш в мир с тези,които нямат разум.
Изображение
Непрочетените книги умеят да си отмъщават.
Особено добре това се отдава на "Наказателен кодекс" и "Ръководство за употреба на верижен трион".

Hursa

Мнениеот Hursa » 28 яну 2016 22:22

Дори не съм и мислил да се отказвам. Но ми трябва поне ден отпуск за да отида да го направя, а засега не мога да взема. Та до тогава разпитвам дали някой се е ъпдейтнал и дали въобще е забелязал някаква разлика.
Auris Е15 Hybrid

Потребителски аватар
valerio
Регистриран: 10 окт 2015 19:06

Мнениеот valerio » 01 дек 2016 21:13

Аз не ги харесвам. Вместо да дават готини български филми, те дават само глупости.

Потребителски аватар
Kiki
Регистриран: 05 фев 2008 21:24

Мнениеот Kiki » 02 дек 2016 07:32

На мен ми е забавно да гледам артистките по тия къси полички, имайки предвид турския мъжки манталитет. :D
Професионално пастиране и полиране на автомобили и фарове. 0887 244 385
http://www.youtube.com/watch?v=OkVJapWV ... FMiV1kQ%3D

Потребителски аватар
slowtraveler
Регистриран: 28 май 2006 21:44

Мнениеот slowtraveler » 02 дек 2016 08:06

Е те си го казаха - голяма част от тези филми са 'поръчкови' и са само за износ...
Т.е. - подпомагани от държавата и изнасяни извън страната за да се рекламира колко светски са турците :)
И навярно който не е работил с турци (имам предвид тамошните - има голяма разлика в манталитета между нашите и техните) може да им се хване на въдичката...
Преди десеттина години работихме няколко години поред по един голям проект с турци, като имаха постоянни представители във Варна та ми е ясна картинката... :)
Аз лично продължавам да бойкотирам каквото мога... От филми, до продукти.. Е, с Фиата малко се прекарах, ама какво да се прави :D

П.С. явно има ефект бойкота ми, защото преди 2 дни се обади един от турците, които работеха по големия проект (и е на много високо ниво - преди да го прекарат едни 'свои' - бе милионер в $$$) с молба да уточним какво му е нужно да стане български гражданин :)
Викам си - явно сме на прав път, а те май нещо кривват, щом такъв националист решава да се оттегля в България, въпреки, че не е първа младост - вече е над 60-те...
Toyota Avensis 1.6 VVT-I / 2002г --> Mazda6 /2008 --> JGC 3.0/2014
Chevrolet Kalos 1.4/16V/2004-> Nissan Qashqai 2.0 4x4 2008

Потребителски аватар
e 10
Регистриран: 10 мар 2015 10:44

Мнениеот e 10 » 02 дек 2016 09:05

Не понасям турските сериали, но на фона на индийските направо ми се струват като холивудска продукция unsure.gif !
Toyota Corolla E10 2.0D 1994 г.
Toyota Land Cruiser KZJ 70 3.0TD 1993 г.
ГАЗ 69М 1962 г.

tora
Регистриран: 22 яну 2016 11:37

Мнениеот tora » 02 дек 2016 09:55

На някой от сериалите, празнуваха и Коледа... Иначе актрисите им са хубавици, определено.

Потребителски аватар
iovkito
Регистриран: 24 авг 2008 22:05

Мнениеот iovkito » 02 дек 2016 10:24

Баба ми е с тотално промит мозък от тези глупости , гледа ги денонощно от поне 5-6 години. Освен турските , гледа и всички индийски , което е още по-зле. Опитах се да и обясня , че са вредни за здравето и , но вече е прекалено късно. Все едно да обяснявам на алкохолик , който не е спирал да пие по 1 литър водка всеки ден от 10 години насам , че трябва да намали алкохола . Вече не си говоря с нея и ми е по-добре , беше започнала да ме кара да се чувствам виновен , защото в сериалите правели едно , аз съм правел друго и т.н.
Toyota Avensis T25 2.0 D4D 2007
Toyota RAV4 XA40 2.2 D4D 2014

Върни се в “Off Topic”