Тия не се ли усещат колко се излагат?

За хората дет искат да си чешат пръстите на каквато и да е тема

Модератори: zi_zi_top, Uncle Dido, Akima, slowtraveler, TATI, мехаННика, Georgimitrovich

gicho
Регистриран: 27 сеп 2010 08:15

Тия не се ли усещат колко се излагат?

Мнениеот gicho » 19 сеп 2012 09:03

http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2012/09/ ... hastvat_3/

Ученик 8-ми клас ще намери по-добро извинение за селянията си. Да им имам и заданието, и изискванията ...
Убаво еФтино нема!
Баси! И тия почнали да правят боклуци !!!(Специален поздрав за Тойота във връзка с "чудния" 1ZZ-FE)
Вече и на газ ...

Потребителски аватар
Rudy
Регистриран: 14 юни 2009 17:35

Re: Тия не се ли усещат колко се излагат?

Мнениеот Rudy » 19 сеп 2012 09:42

Да бе, що като има вече "българско" производство не изберат ГУ - Буюк Дувар? Има 4х4, има резрвни части и икономия от газчицата ще направят...
Иначе съм шокиран, че са нагласили изискванията за Пасат, а не за традиционните мутренски марки от Мюнхен и Щутгарт.

То накрая ще стане - "народни представители" в "народни" коли - нищо, че народа, произвел колите не е българския, те тъй или иначе представляват всички други народи, но не и нашия.
Изображение

gena_bs
Регистриран: 20 яну 2010 19:43

Мнениеот gena_bs » 19 сеп 2012 19:47

Rudy написа:...те тъй или иначе представляват всички други народи, но не и нашия.

За наше съжаление!
Според мен колите им са най-малкия ни проблем!

Потребителски аватар
rudolf
Регистриран: 21 ное 2007 02:15
Контакти:

Мнениеот rudolf » 21 сеп 2012 21:08

""Системата 4x4 подобрява и енергийната ефективност, т.е. намалява разхода на гориво, тьй като минимализира приплъзването на колелата спрямо пътя и изключва буксуване""

""LED светлините имат изключително ниска консумация на електрическа енергия в сравнение с лампите с нажежаема жичка.

Светват 1000 пъти пo-бързо от лампите с нажежаема жичка, което е особено важно за стоп светлините и задните пътепоказатели. Тъй като увеличават времето за реакция, с което разполага водача на движещия се отзад автомобил, т.е. по-високо ниво на безопасност."""

а така,,гласуваха целоденвно да сем с запалени фарове,а те пестят народни пари с лед стопове:)
""Срокът на експлоатацията на LED светлините (30 000 - 100 000 часа) е практически равен на живота на автомобила.

Намаляват се (почти са равни на нула) разходите за труд и резервни части за задните светлини при поддържането на автомобила."""

ей така се избиват 50000 лева...тук крушка,там винтил,,някоя и друга чистачка и хоп:)

""Вместимостта на резервоара на гориво оказва влияние върху оперативността на автомобила и сигурността при пътуване. С резервоар не по-малък от 70 литра са снабдени много модели леки автомобили."" по особено весел начин тук отбиват малолитражки и градските автомобили проектиранид а са с малък разход...и кво стана--- нисак разход на лед стопове(демек премиум) пък над 70 литра резервоар...(не съм запознат дали резервора не отсява и дизелите.

Потребителски аватар
Toyko
Регистриран: 17 ное 2011 13:06

Мнениеот Toyko » 25 сеп 2012 14:15

Представете си колко са кеширали Фауве на някой изрод в парламента за тая поръчка? Това с лед светлините просто ме уби ! Как пък само една кола отговаря на всички изисквания?
Е гати нагласените търгове пак....

ей това е 60 бинки с ддс

36248R14 Passat 2.0 TDI 4MOTION DSG BMT 5.6 147 Дизел 6DSG 125/170 59 951,-

е не можаха ли да земат комфорт лайн??? или депутатският задник може само на хай лайн ?

gicho
Регистриран: 27 сеп 2010 08:15

Мнениеот gicho » 26 сеп 2012 09:01

Идиотското как са сложени параметрите - пробегът се мери в км, следователно не се пише 70 литра резервоар, а се пише примерно над 1000км пробег с едно зареждане (тука не им отърва заради дизелите и хибридите, явно им се вози на бензин с 4х4). То и аз съм така, обаче бих добавил да е поне битурбо, че иначе не изтегля добре и може да се мацнат като изпреварват на забранено по завойчест път.
Тяхната простота е нелечима, дано всичките дето са ги искали тия неща да мръзнат на нова година някъде по пътищата, докато отиват на среща с избиратели.
Убаво еФтино нема!
Баси! И тия почнали да правят боклуци !!!(Специален поздрав за Тойота във връзка с "чудния" 1ZZ-FE)
Вече и на газ ...

Потребителски аватар
Toyko

Мнениеот Toyko » 30 сеп 2012 22:36

Де да можеше да помръзнат, няма обаче вече някой Андрешко да ги остави в калта, завинаги ако може !

Потребителски аватар
Toyko

Мнениеот Toyko » 30 окт 2012 22:13

Вицепремиерът Цветан Цветанов е в дъното на спечеления от фирмата „Порше БГ“ търг за подмяна на автопарка на Народното събрание. Срещу това шофьорът на силовия министър повече от половин година преди конкурса паркира в таен гараж в столичния квартал Мусагеница автомобил „Фолксваген Пасат„. Това разкриха хора от охраната на най-обичания зет в държавата. Гаражът се намира в сграда, обитавана от депутати и дипломати. Неотдавна народен избраник от ГЕРБ попитал вицето негова ли е новата кола. „Не, помогнах на шофьора ми да си я купи“ отговорил видимо притеснен Цветанов.

Scott
Регистриран: 25 ное 2004 18:44

Мнениеот Scott » 31 окт 2012 00:01

Toyko написа:...помогнах на шофьора ми да си я купи“ отговорил видимо притеснен Цветанов.
"Притеснен' ... това състояние надали му е познато...
А относно помощта ... винаги ги е имало тея работи при закупуването на служебни автомобили и други по-скъпи активи, знам случаи и с Тойоти, та не виждам защо марката да е е скандалното в случая ... Нали знаеш, не е луд тоя дето яде зелника ...

Потребителски аватар
Toyko

Мнениеот Toyko » 31 окт 2012 14:08

Само да кажа , че това по-горе от мене е цитат да не си помисли някой , че съм го измислил аз :)
А за марката не казвам и за методите на тия мекерета търговците - някои мои колеги и по курви и по масажи и не знам къде са влачили клиенти
В случая е престъпно нелепо както в много други случаи да се правят търгове , които са "скроени " само за 1 кандидат ?!?! Та това е държавна поръчка не частна компания ?
И не трябва да се жалят нито марките нито престъпниците в парламента !

Върни се в “Off Topic”