Аз съм от добрите!

За хората дет искат да си чешат пръстите на каквато и да е тема

Модератори: Georgimitrovich, zi_zi_top, Uncle Dido, Akima, slowtraveler, TATI, мехаННика

Потребителски аватар
slowtraveler
Регистриран: 28 май 2006 21:44

Re: Аз съм от добрите!

Мнениеот slowtraveler » 21 сеп 2012 16:19

Точно едно такова кръстовище има до вкъщи...
Пътя с предимство е с завой в пресечката вдясно, а направо по същата улица е път без предимство...
Ами познай като връщам през това кръстовище дали почти не спирам, въпреки, че съм с предимство, защото няма видимост, а често някой джигит не вижда знака в храсталака и си цепи спокойно направо неусигорявайки ми предимство (че и често - псувайки, че не съм го пропуснал boxed.gif )...
Иначе по статистиката, съм от най-често забъркани в катастрофи: как да вярвам на статистика, при условие, че до момента, да чукна на дърво за 25г активно шофиране - нито един инцидент.
От рядко хващаните за нарушения съм: тук май познават - за същия срок имам 2 акта: 1 за просрочена книжка, и един за превишена скорост, като никога не са ми отнемани контролни точки.
Затова пък колегата ми Скорпион през 2-3 години има някой счупена броня и фар (поредния път, защото на кръстовището се загледал в една готина мадама), а през 4-5 месеца колата му е одрана при паркиране...
Така, че 'компанията' съвсем точно е указала как трябва да се ползват данните от (всяка) статистика:
Компанията подчертава, че данните ще се ползват само с развлекателна цел
Toyota Avensis 1.6 VVT-I / 2002г --> Mazda6 /2008 --> JGC 3.0/2014
Chevrolet Kalos 1.4/16V/2004-> Nissan Qashqai 2.0 4x4 2008

Върни се в “Off Topic”