Не ходете във Варвара(Септември) и по-спец. Родопско ханче!

За хората дет искат да си чешат пръстите на каквато и да е тема

Модератори: zi_zi_top, Uncle Dido, Akima, slowtraveler, TATI, мехаННика, Georgimitrovich

Потребителски аватар
Toyko
Регистриран: 17 ное 2011 13:06

Не ходете във Варвара(Септември) и по-спец. Родопско ханче!

Мнениеот Toyko » 30 сеп 2012 21:51

Скъпи колеги, този уикенд бяхме във Варвара (Септември), където има минерална вода и басейни. Имах нещастието да попадна на изключително долнопробно заведение - "Родопско ханче" - нека ви споделя няколко впечатления :

1. Храната беше безвкусна, стара и зле приготвена
2. Музиката беше от времето на баба ми + стара чалга
3. Мразят децата по някаква причина и бях на крачка да се сбия с пияния управител, който твърдеше , че децата ни му късали някакъв храст, а барманът разбрах по-късно че дори се опитал да ги замери с лед? Що за неграмотни и просто хора са това - кажете ми ?
4. Всичко това в обстановка на страхотен кич с римски колони и други дизайнерски болести.

Просто нямам думи ....да не говоря че и комплексът с басейни, който е в селото предлага качество далеч под средното - но поне на никой не му пречат децата там. Ако знаете къде има черни списъци на заведения, дайте линкове да напиша, не искам други нещастници да сбъркат като мене !

:tfrag: :tfrag: :tfrag: :tfrag: bash.gif bash.gif bash.gif guns.gif guns.gif guns.gif guns.gif

kalkam
Регистриран: 17 дек 2011 17:33

Re: Не ходете във Варвара(Септември) и по-спец. Родопско хан

Мнениеот kalkam » 01 окт 2012 12:52

Миналата година отидох там /Родопско ханче/ за една нощ със семейството и никога повече няма да повторя. Голяма простотия е. Иначе басейът в центъра бива.
Corolla Verso 2,2 D4D 2008г.

Потребителски аватар
Toyko

Мнениеот Toyko » 01 окт 2012 17:34

дано го видят повече хора.... че ми писна от хора, които печелят без да осигурят елементарни условия

Потребителски аватар
Japanese_fever
Регистриран: 02 мар 2005 05:48

Мнениеот Japanese_fever » 02 окт 2012 02:13

Мотел РОДОПСКО ХАНЧЕ се намира в полите на Родопите в с.Варвара на главен път София – Велинград. Тук гостите могат да посетят атрактивно обзаведена механа /над 130 места/ и да опитат вкусно приготвени ястия от българската национална кухня, като и различни родопски специалитети.
За доброто настроение на гостите всеки петък и събота се грижи оркестър!
Заведение разполага с лятна градина и паркинг .
Работно време : от 09 :00 до 01:00 часа / без почивен ден/

Примамно нали? biggrin.gif

Интересно ми е каква беше твоята реакция на всичко това?
Изяде ли си зле приготвеното и застояло ядене?
Остави ли бакшиш?
Защо не се изнесе от там?
Ако си, на кой ден се изнесе?
1989 Toyota Camry DX, 2.0L (3S-FE), automatic -> отдавна за скрап
1998 Honda Civic LX, 1.6L (D16Y7), 5 speed -> работна
България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си, ги сложат обратно!

Потребителски аватар
Toyko

Мнениеот Toyko » 02 окт 2012 15:14

Чакай бе човек, аз за ресторанта ти говоря че само вечерях в него и се изнесох веднага щом някой си собственик или управител се опита да ми се скара, бакшиш - 0 за заведението
Манджата част от нея я върнахме
Искахме касов бон за всичко

А иначе в комплекса където спахме - той е друг - не бяха такива грубияни и макар ресторанта да не беше на ниво не дразнеше 100%. Спахме една нощ.

Виж аз съм от тези, които ако не харесат нещо в магазина и не пазаруват там - 5 години не влязох в Метро след като не пуснаха детето понеже било малко, само пример ти давам. Но за съжаление много хора не са така и ефекта не е голям.

Върни се в “Off Topic”