Държавата на златките

За хората дет искат да си чешат пръстите на каквато и да е тема

Модератори: Georgimitrovich, zi_zi_top, Uncle Dido, Akima, slowtraveler, TATI, мехаННика

Потребителски аватар
Vesko
ЗАВИНАГИ С НАС.....
Регистриран: 27 авг 2007 18:25
Контакти:

Държавата на златките

Мнениеот Vesko » 10 ное 2012 09:54

Имаше една история дето уж била бутната пешеходец. Днес по бТв тя беше в студиото и разказа нейната версия. И тя е, че за лако се разминала с велосипедист каращ по пешеходната пътека. Ако положението наистина е такова то:

1. полицая е трябвало да напише акта на велосипедиста, а не на водача. Според закона по пешеходната пътека велосипедистите могат само да бутат колелото, а не да го карат. Аз лично такъв велосипедист не съм виждал biggrin.gif

2. Депутатката би трябвало да си знае закона, дето го е гласувала вероятно и поне да обжалва глобата. А тя заяви, че няма да го прави.

3. Дори и водещата не се беше подготвила, като си научи закона за да спомене, че все пак велосипедиста е в нарушение.

Голяма неграмотност кипи и то на високо ниво...
Преди: Авенсис 1.6 4АФЕ/1999г, Авенсис 1.8/2003г, Ярис 1.3 Авт/2004г, Авенсис 2.2Д4Д/2005г
Изображение

Потребителски аватар
andrian999999
Регистриран: 19 мар 2009 11:51

Re: Държавата на златките

Мнениеот andrian999999 » 10 ное 2012 10:28

е Веско ти са ли разбра ми те всеки иска в парламента като видеха как от бедни СДС-сари станаха милионери , тръгнаха и от лумпен нагоре иска в парламента.

п.п. днес е събота рано си станал
професионален мапер

Потребителски аватар
Rudy
Регистриран: 14 юни 2009 17:35

Мнениеот Rudy » 10 ное 2012 11:06

andrian999999 написа:п.п. днес е събота рано си станал

Сигурно е размислил и пак се чуди дали да става депутат. :angel13:
Давай Веско, ний сме с теб...
Изображение

Потребителски аватар
Vesko
ЗАВИНАГИ С НАС.....
Регистриран: 27 авг 2007 18:25
Контакти:

Мнениеот Vesko » 10 ное 2012 12:51

Rudy написа:
andrian999999 написа:п.п. днес е събота рано си станал

Сигурно е размислил и пак се чуди дали да става депутат. :angel13:
Давай Веско, ний сме с теб...

Дилемата е дали се влиза глупав или вътре ставаш такъв. Защото, ако е второто съм склонен да пропусна депутатството, че отдавна не съм си слагал ваксини tooth.gif
Преди: Авенсис 1.6 4АФЕ/1999г, Авенсис 1.8/2003г, Ярис 1.3 Авт/2004г, Авенсис 2.2Д4Д/2005г
Изображение

Потребителски аватар
Rudy
Регистриран: 14 юни 2009 17:35

Мнениеот Rudy » 10 ное 2012 18:35

Vesko написа:Дилемата е дали се влиза глупав или вътре ставаш такъв. Защото, ако е второто съм склонен да пропусна депутатството, че отдавна не съм си слагал ваксини tooth.gif

Веско, ще цитирам една хубава българска поговорка:
"Не е глупав този дето яде зелника..."
Изображение

Потребителски аватар
mitkoa
Регистриран: 28 окт 2008 17:45
Контакти:

Мнениеот mitkoa » 11 ное 2012 11:14

Нормално.Миналата седмица в Тази сутрин БТВ гостуваха клиент и адвокатът му, осъдили Софийска община при разправия с паяк.Паяка вдигнал колата заедно с жена му вътре.
Водещата пита - добре не е ли забранено да спирате на тротоар, адвокатът ( спечелил наскоро делото в съда ) отговаря че НЕ Е.
Клиентът също, водещият също не се намесиха.
Паяка бил върнал колата на същото място след това, значи наистина не било забранено, така се разсеяха съмненията на водещата.Водещия, клиентът и адвокатът спечелил дело по този същия случай още в началото твърдяха, че е разрешено.
:censored:

И най-лошото е, не че тези тримата не познават закона, а че предаването го гледат 100-ци хиляди и "черпят ипит и знания " .

Потребителски аватар
Japanese_fever
Регистриран: 02 мар 2005 05:48

Мнениеот Japanese_fever » 11 ное 2012 21:59

Добре, в София няма ли места, където е разрещено да се паркира на тротоара, ако има там 1/2 или 1 метър от сградата, поне така беше преди?

Отделно пяк или каквото и да е друго няма право да вдига коли, ако вътре има хора.

Та мисълта ми е - спечелили са делото, защото може д се паркира на тротоара или защото паякът е вдигнал колата заедно с жена му?
1989 Toyota Camry DX, 2.0L (3S-FE), automatic -> отдавна за скрап
1998 Honda Civic LX, 1.6L (D16Y7), 5 speed -> работна
България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си, ги сложат обратно!

Потребителски аватар
Toyko
Регистриран: 17 ное 2011 13:06

Мнениеот Toyko » 15 ное 2012 00:11

тука закони вече няма, кой къде паркира е въпрос само на това има ли паяк наблизо и може ли да те вдигне или закопчае .........
скапана държава сме, без правила и дисциплина и това народът трябва да го реши или придвижи, защото мръсните депутати никога няма да си мръднат уядените задници, котио се возят на мерцедеи, а отскоро и на фолксвагени ....

Върни се в “Off Topic”