Някой знае ли как е пътя София-Етрополе

За хората дет искат да си чешат пръстите на каквато и да е тема

Модератори: zi_zi_top, Uncle Dido, Akima, slowtraveler, TATI, мехаННика, Georgimitrovich

VenomDePoison

Някой знае ли как е пътя София-Етрополе

Мнениеот VenomDePoison » 23 апр 2013 20:06

В Петък трябва да пътувам там до едно селце и се чудя какво е състоянието на пътя,да не се разлетат някъде тунингите biggrin.gif
Извинявам се ако съм объркала мястото да питам blush.gif

Потребителски аватар
zi_zi_top
Регистриран: 09 май 2008 22:57

Re: Някой знае ли как е пътя София-Етрополе

Мнениеот zi_zi_top » 23 апр 2013 20:48

До Етрополе пътят не е лош, но до селцето... зависи кое е селцето... blush.gif
Известната мъдрост учи да се избягва даването храна на троловете и да се устоява на изкушението да им се отговаря.
Войнстващата простащина е последната защитна линия на всяко неаргументирано становище, но тя не го прави по-аргументирано!

VenomDePoison

Мнениеот VenomDePoison » 23 апр 2013 21:15

Някакво със звучното име Бойковец smile.gif Избрано на рандом принцип по критерий близо до София,пускат ми и кучето.

kalkam
Регистриран: 17 дек 2011 17:33

Мнениеот kalkam » 25 апр 2013 16:20

По магистралата до Правец - пътя е ясен. Заобикаляте Правец северно и източно и продължавате до Етрополе. Пътят е третокласен, но е добър. На изхода на Етрополе, за Къшана, завивате в дясно за Бойковец - на там вече не съм ходил и не го знам пътя, но са 5-6 км. Източно от Етрополе, в началото на с. Рибарица, на високото, се намира Етрополският манастир. Заслужава си да се види.
Corolla Verso 2,2 D4D 2008г.

Потребителски аватар
Vesko
ЗАВИНАГИ С НАС.....
Регистриран: 27 авг 2007 18:25
Контакти:

Мнениеот Vesko » 25 апр 2013 18:03

Po minalata godina hodih do manastira. Mnogo dobre e podarjan. Kato se mine prez nego i malko pesh se stiga do mnogo interesen vodopad. A i malko sled ishoda na pravec ima oshte edin manastir. Pada se v diasno ot pytia v posoka etropole/
Преди: Авенсис 1.6 4АФЕ/1999г, Авенсис 1.8/2003г, Ярис 1.3 Авт/2004г, Авенсис 2.2Д4Д/2005г
Изображение

VenomDePoison

Мнениеот VenomDePoison » 25 апр 2013 20:24

Мерси много....сам дето ще видим дали ще излезе изобщо от гаража smile.gif Два дни не съм ходила и днес изненада.Няма грам ток,ама грам в нея.Утре ще го заредим и само да запали, тръгвам и не ми пука.После ще го мисля какво и защо е станало.Ноо ако не запали си остава в гаража и пътя изобщо няма да го мисля,защото тя няма да ходи никъде... smile.gif Тръгнеш нанякъде и започват изненадите.. smile.gif

Върни се в “Off Topic”