Камера

За хората дет искат да си чешат пръстите на каквато и да е тема

Модератори: zi_zi_top, Uncle Dido, Akima, slowtraveler, TATI, мехаННика, Georgimitrovich

Георгиев
Регистриран: 07 юни 2012 07:48

Камера

Мнениеот Георгиев » 16 авг 2013 19:15

Днес на път за плажа се бях отплеснал и минах край камерата на Атия по пътя за Созопол с 30 отгоре.На връщане спрях и видях че някой е пръснал със спрей долния сензор на камерата, горе има две прозорчета едно до друго, а единичното прозорче в долния край на камерата беше напръскано.Макар и подличко, изпитах някакво облекчение, ама не ми стана ясно дали е "продуктивно" това напръскване, демек дали камерата си бачка, което ама хич не ме устройва за момента...
Avensis 1 Wagon (T22) 2.0 D-4D,2000 г.

Потребителски аватар
Kiki
Регистриран: 05 фев 2008 21:24

Re: Камера

Мнениеот Kiki » 18 авг 2013 19:10

Георгиев написа:Днес на път за плажа се бях отплеснал и минах край камерата на Атия по пътя за Созопол с 30 отгоре.На връщане спрях и видях че някой е пръснал със спрей долния сензор на камерата, горе има две прозорчета едно до друго, а единичното прозорче в долния край на камерата беше напръскано.Макар и подличко, изпитах някакво облекчение, ама не ми стана ясно дали е "продуктивно" това напръскване, демек дали камерата си бачка, което ама хич не ме устройва за момента...

Този който е напръскал това прозорче сигурно знае къде да пръска. biggrin.gif
Професионално пастиране и полиране на автомобили и фарове. 0887 244 385
http://www.youtube.com/watch?v=OkVJapWV ... FMiV1kQ%3D

Върни се в “Off Topic”