Мамка им австралийска...

За хората дет искат да си чешат пръстите на каквато и да е тема

Модератори: zi_zi_top, Uncle Dido, Akima, slowtraveler, TATI, мехаННика, Georgimitrovich

Потребителски аватар
Japanese_fever
Регистриран: 02 мар 2005 05:48

Re: Мамка им австралийска...

Мнениеот Japanese_fever » 04 мар 2014 00:09

Написал съм, че е континент, но това не отхвърля факта, че е остров. Според теб суша заобиколена от вода не е остров. О.К.
1989 Toyota Camry DX, 2.0L (3S-FE), automatic -> отдавна за скрап
1998 Honda Civic LX, 1.6L (D16Y7), 5 speed -> работна
България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си, ги сложат обратно!

Потребителски аватар
Vesko
ЗАВИНАГИ С НАС.....
Регистриран: 27 авг 2007 18:25
Контакти:

Мнениеот Vesko » 04 мар 2014 03:37

Няма значение сали са остров или континент.... все са задници worthy.gif
Преди: Авенсис 1.6 4АФЕ/1999г, Авенсис 1.8/2003г, Ярис 1.3 Авт/2004г, Авенсис 2.2Д4Д/2005г
Изображение

Потребителски аватар
Rudy
Регистриран: 14 юни 2009 17:35

Мнениеот Rudy » 04 мар 2014 05:42

Japanese_fever написа:Написал съм, че е континент, но това не отхвърля факта, че е остров. Според теб суша заобиколена от вода не е остров. О.К.

По твоята логика и Америка е остров...
Изображение

Потребителски аватар
Japanese_fever

Мнениеот Japanese_fever » 04 мар 2014 07:28

Добре като си толкова отворен може ли да ми кажеш с кои държави граничи Автралия?
Австралия не се води сама по себе си континент. Континентът се казва Австралия и Океания:
Australia is a continent comprising mainland Australia, Tasmania, New Guinea, Seram, possibly Timor, and neighbouring islands
.

Айде като си всезнайко напиши страните, които участват в Австралия и Океания:
http://mrnussbaum.com/world/ausocquiz.htm
България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си, ги сложат обратно!

Потребителски аватар
Rudy
Регистриран: 14 юни 2009 17:35

Мнениеот Rudy » 04 мар 2014 08:49

Japanese_fever написа:Добре като си толкова отворен може ли да ми кажеш с кои държави граничи Автралия?
Австралия не се води сама по себе си континент. Континентът се казва Австралия и Океания:
Australia is a continent comprising mainland Australia, Tasmania, New Guinea, Seram, possibly Timor, and neighbouring islands
.

Много сериозно те предупреждавам да внимаваш с епитетите и определенията. Така може да се обръщаш към останалите "миячи на чинии" зад голямата вода! Липсват ти елементарни познания по география, които аз нямам намерение да попълвам. Айде със здраве!
Изображение

nowyaris
Регистриран: 11 фев 2009 16:17

Мнениеот nowyaris » 04 мар 2014 14:18

Vesko написа:
nowyaris написа:Дано да е лицензиран.

За екскурзовод не се налага biggrin.gif
Знам,ама можеше да го ползваш да ти преведе документите.Щеше да ти е "тънка лайсна" и нямаше да те е яд толкова на задниците от острова (пардон - континента).
Всичко,което сме направили през живота си в определен момент се връща,за да ни захапе.И доброто.И лошото.
A най-важна била тревата - или си над нея,или под нея.

nowyaris

Мнениеот nowyaris » 04 мар 2014 14:22

Rudy написа:
Japanese_fever написа:Добре като си толкова отворен може ли да ми кажеш с кои държави граничи Автралия?
.

Много сериозно те предупреждавам да внимаваш с епитетите и определенията. Така може да се обръщаш към останалите "миячи на чинии" зад голямата вода! Липсват ти елементарни познания по география, които аз нямам намерение да попълвам. Айде със здраве!
Що бе Руди му обръщаш внимание на Джапанезето sad.gif ? Нали знаеш колко му е акъла.
Всичко,което сме направили през живота си в определен момент се връща,за да ни захапе.И доброто.И лошото.

mirott
Регистриран: 08 юни 2010 09:33

Мнениеот mirott » 04 мар 2014 14:44

Остров се нарича част суша, обградена от воден басейн, която не се смята за континент. Островите могат да се намират в океан, море, езеро, залив или река. Някои острови са достатъчно големи, с извори и плодородна почва, за да са населени.
Група от острови, разположени сравнително близо едни до други, се наричат архипелаг, а състоящи се от коралов риф, заобикалящ централна низина, атоли.
Континент е огромна по площ земна маса, изцяло или почти изцяло заобиколена от водни басейни (морета, океани). Друго използвано име е Материк (от руски). На Земята има седем континента (подредени от най-големия до най-малкия): Азия, Африка, Северна Америка, Южна Америка, Антарктида, Европа, Австралия.

Потребителски аватар
Vesko
ЗАВИНАГИ С НАС.....
Контакти:

Мнениеот Vesko » 04 мар 2014 14:46

nowyaris написа:
Rudy написа:Много сериозно те предупреждавам да внимаваш с епитетите и определенията. Така може да се обръщаш към останалите "миячи на чинии" зад голямата вода! Липсват ти елементарни познания по география, които аз нямам намерение да попълвам. Айде със здраве!
Що бе Руди му обръщаш внимание на Джапанезето sad.gif ? Нали знаеш колко му е акъла.

Да ви имам проблемите biggrin.gif

На мен туристическата агенция не иска да ми връща капарото.... Никога не ползвайте туристически агенции worthy.gif
Преди: Авенсис 1.6 4АФЕ/1999г, Авенсис 1.8/2003г, Ярис 1.3 Авт/2004г, Авенсис 2.2Д4Д/2005г
Изображение

Потребителски аватар
didak
Регистриран: 04 юни 2007 09:49

Мнениеот didak » 04 мар 2014 15:42

Vesko написа:Да ви имам проблемите biggrin.gif
На мен туристическата агенция не иска да ми връща капарото.... Никога не ползвайте туристически агенции worthy.gif

Ей сега руснаците като избичат един кютек и си готов с форсмажорните обстоятелства за отказа, търпение.
Yaris 1,0-1999->Yaris 1,3-2009->Yaris 1,33-2009

Потребителски аватар
Vesko
ЗАВИНАГИ С НАС.....
Контакти:

Мнениеот Vesko » 04 мар 2014 17:31

Ама тея верно са големи мизерници... И господарите си не пускат без виза tooth.gif Неблагодарна работа, вместо да са доволни че пратили на каторга вместо да ги прептепят punk.gif tooth.gif

ПП: То пчти като в УСА. И там изметта се изнесла от европа и в резултат, част от европейците не са добре дошли....
Изображение

Потребителски аватар
Vesko
ЗАВИНАГИ С НАС.....
Контакти:

Мнениеот Vesko » 04 мар 2014 20:54

Vesko написа:Ама тея верно са големи мизерници... И господарите си не пускат без виза tooth.gif Неблагодарна работа, вместо да са доволни че пратили на каторга вместо да ги прептепят punk.gif tooth.gif

ПП: То пчти като в УСА. И там изметта се изнесла от европа и в резултат, част от европейците не са добре дошли....

Ебати дупедавците сме.... http://www.mfa.bg/uploads/files/VisaReg ... ports_bg(2).pdf

ПП: Ако стана депутат визите за австралиици ще са ми приоритет, дори пред радикалните промени на ЗДвП дето съм замислил biggrin.gif
Изображение

nowyaris

Мнениеот nowyaris » 04 мар 2014 22:44

Ако станеш депутат много те моля аз да съм ти приоритет-знаеш ми тежкото финансово положение.Австралийците и без това не са хукнали към България.А и ЗДвП и ППЗДвП и без това никой не ги спазва.От своя страна поемам ангажимента да ти доведа към 200 електорални единици,стига да можеш да обезпечиш достатъчно бира и кебапчета.И по 50 лева на единица,естествено.Моето - отделно tooth.gif И да донесеш много снимки от Мелбърн и Сидни.

Потребителски аватар
Japanese_fever

Мнениеот Japanese_fever » 04 мар 2014 23:27

..........
modedit: Колеги, моля да се запази добрия диалогичен тон :whistle:
/slowtraveler

Потребителски аватар
Vesko
ЗАВИНАГИ С НАС.....
Контакти:

Мнениеот Vesko » 05 мар 2014 07:17

nowyaris написа: И да донесеш много снимки от Мелбърн и Сидни.

Както казах в знак на протест само макдоналдс с кола и никакви снимки. И после само плюене по австралия във всички форуми, Е ако видя гета, мръсотия със сигурност ще има много снимки punk.gif tooth.gif

ПП:Бе май толкова вредна хранаще ми дойде много.. Затова само азиятска кухня и после само ще тръбя колко зле е храната в австралия stupid.gif
Изображение

Върни се в “Off Topic”