Мамка им австралийска...

За хората дет искат да си чешат пръстите на каквато и да е тема

Модератори: zi_zi_top, Uncle Dido, Akima, slowtraveler, TATI, мехаННика, Georgimitrovich

Потребителски аватар
zi_zi_top
Регистриран: 09 май 2008 22:57

Re: Мамка им австралийска...

Мнениеот zi_zi_top » 05 мар 2014 07:55

Като си рекъл - иди, ама да знаеш навсякъде е едно и също.
- Какво ще й гледам на Виената, град като град: хора, къщи, салтанати. И дето отидеш, все гут моргин, все пари искат. Защо ще си даваме паричките на немците - и у нас има кой да ги яде...
Известната мъдрост учи да се избягва даването храна на троловете и да се устоява на изкушението да им се отговаря.
Войнстващата простащина е последната защитна линия на всяко неаргументирано становище, но тя не го прави по-аргументирано!

Потребителски аватар
desSs
Регистриран: 02 окт 2007 23:11

Мнениеот desSs » 05 мар 2014 11:20

Vesko написа:Както казах в знак на протест само макдоналдс с кола и никакви снимки. И после само плюене по австралия във всички форуми, Е ако видя гета, мръсотия със сигурност ще има много снимки punk.gif tooth.gif

ПП:Бе май толкова вредна хранаще ми дойде много.. Затова само азиятска кухня и после само ще тръбя колко зле е храната в австралия stupid.gif
дреме му на австралиеца какво ще ядеш, то на твоята трътка се пише biggrin.gif

Потребителски аватар
Vesko
ЗАВИНАГИ С НАС.....
Регистриран: 27 авг 2007 18:25
Контакти:

Мнениеот Vesko » 05 мар 2014 14:53

desSs написа:
Vesko написа:Както казах в знак на протест само макдоналдс с кола и никакви снимки. И после само плюене по австралия във всички форуми, Е ако видя гета, мръсотия със сигурност ще има много снимки punk.gif tooth.gif

ПП:Бе май толкова вредна хранаще ми дойде много.. Затова само азиятска кухня и после само ще тръбя колко зле е храната в австралия stupid.gif
дреме му на австралиеца какво ще ядеш, то на твоята трътка се пише biggrin.gif

Ще напълня куфара с луканка и сирене tooth.gif punk.gif

За нова зеландия знам. че е забранено да внасяш храна... Ама виж за австралия не знам как е положението
Преди: Авенсис 1.6 4АФЕ/1999г, Авенсис 1.8/2003г, Ярис 1.3 Авт/2004г, Авенсис 2.2Д4Д/2005г
Изображение

Потребителски аватар
desSs

Мнениеот desSs » 05 мар 2014 16:06

мъжа ми ходи в Австралия преди 2 години, доколкото помня носеше ракия и суджук tooth.gif не ми е казал да са му направили проблем...ще го питам

nowyaris
Регистриран: 11 фев 2009 16:17

Мнениеот nowyaris » 05 мар 2014 16:46

То да ти изядат суджука и да ти изпият ракията принципно не е проблем.Проблема идва после,като им дойде мерака на митничарите.След това много мъже "не си казват" tooth.gif . Така че Веско,моля ти се ,карай си на Макдоналдс .И снимай наред,после ще ни покажеш само каквото прецениш.
Всичко,което сме направили през живота си в определен момент се връща,за да ни захапе.И доброто.И лошото.
A най-важна била тревата - или си над нея,или под нея.

Потребителски аватар
Vesko
ЗАВИНАГИ С НАС.....
Контакти:

Мнениеот Vesko » 05 мар 2014 16:58

nowyaris написа:То да ти изядат суджука и да ти изпият ракията принципно не е проблем.Проблема идва после,като им дойде мерака на митничарите.След това много мъже "не си казват" tooth.gif . Така че Веско,моля ти се ,карай си на Макдоналдс .И снимай наред,после ще ни покажеш само каквото прецениш.

Както е тръгнало ще им тегля една майна и понеже туристическата агенция май не иска да ми връща капарото, ще трябва и през съда да мина....
Преди: Авенсис 1.6 4АФЕ/1999г, Авенсис 1.8/2003г, Ярис 1.3 Авт/2004г, Авенсис 2.2Д4Д/2005г
Изображение

Scott
Регистриран: 25 ное 2004 18:44

Мнениеот Scott » 05 мар 2014 16:59

Vesko написа:За нова зеландия знам. че е забранено да внасяш храна... Ама виж за австралия не знам как е положението
И там не дават. Всъщност суджук сигурно може, ако е вакуумиран и го декларираш. Сирене със сигурност не.

nowyaris
Регистриран: 11 фев 2009 16:17

Мнениеот nowyaris » 05 мар 2014 18:40

Vesko написа:
nowyaris написа:То да ти изядат суджука и да ти изпият ракията принципно не е проблем.Проблема идва после,като им дойде мерака на митничарите.След това много мъже "не си казват" tooth.gif . Така че Веско,моля ти се ,карай си на Макдоналдс .И снимай наред,после ще ни покажеш само каквото прецениш.

Както е тръгнало ще им тегля една майна и понеже туристическата агенция май не иска да ми връща капарото, ще трябва и през съда да мина....
.......или да си направиш екскурзиятя.Като се прибереш после в София.ще възстановчваш формата.Това е просто екскурзия,ще го преживееш някак tooth.gif . На хората какви по-лоши неща им се случват.
Всичко,което сме направили през живота си в определен момент се връща,за да ни захапе.И доброто.И лошото.
A най-важна била тревата - или си над нея,или под нея.

Потребителски аватар
Vesko
ЗАВИНАГИ С НАС.....
Контакти:

Мнениеот Vesko » 05 мар 2014 18:59

nowyaris написа:
Vesko написа:

.......или да си направиш екскурзиятя.Като се прибереш после в София.ще възстановчваш формата.Това е просто екскурзия,ще го преживееш някак tooth.gif . На хората какви по-лоши неща им се случват.

За да стане, някои трябва да подготви документите. А на мен ми мина желанието, а и нямам желание да се занимавам за кефа на някакав имиграционен инспектор... Все пак не мислия да имигрирам там, а да сам турист. А че той не може да различи турист от имигрант, не ме задължава да му съдействам. В случая ме третира като потенциален престъпник без да съм го предизвикал с нищо....
Изображение

Потребителски аватар
desSs

Мнениеот desSs » 05 мар 2014 19:35

абе Веско, ти да не си мойта зодия, голям си инат laugh.gif

Потребителски аватар
Vesko
ЗАВИНАГИ С НАС.....
Контакти:

Мнениеот Vesko » 05 мар 2014 19:40

desSs написа:абе Веско, ти да не си мойта зодия, голям си инат laugh.gif

Лъв съм biggrin.gif
Изображение

Потребителски аватар
desSs

Мнениеот desSs » 05 мар 2014 20:09

Vesko написа:

Лъв съм biggrin.gif

ахаххахаа ясно, не е от инат laugh.gif

Потребителски аватар
Vesko
ЗАВИНАГИ С НАС.....
Контакти:

Мнениеот Vesko » 05 мар 2014 20:43

desSs написа:
Vesko написа:

Лъв съм biggrin.gif

ахаххахаа ясно, не е от инат laugh.gif

Не могат един лъв да се занимава с битовизми biggrin.gif Ние все пак сме заети с царуване tooth.gif
Изображение

Потребителски аватар
Japanese_fever
Регистриран: 02 мар 2005 05:48

Мнениеот Japanese_fever » 05 мар 2014 23:38

Japanese_fever написа:..........
modedit: Колеги, моля да се запази добрия диалогичен тон :whistle:
/slowtraveler

Тоз пък?!? wacko.gif
Какво лошо видя в моя тон, а даже и неговия, който е много "по-добър" го остави неизтрит?
Не съм аз този, който заплашва. Притегли си фактите преди да включиш в действие солидарността си!
Последна промяна от Japanese_fever на 06 мар 2014 00:01, променено общо 1 път.
1989 Toyota Camry DX, 2.0L (3S-FE), automatic -> отдавна за скрап
1998 Honda Civic LX, 1.6L (D16Y7), 5 speed -> работна
България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си, ги сложат обратно!

Потребителски аватар
Vesko
ЗАВИНАГИ С НАС.....
Контакти:

Мнениеот Vesko » 05 мар 2014 23:56

Japanese_fever написа:
Japanese_fever написа:..........
modedit: Колеги, моля да се запази добрия диалогичен тон :whistle:
/slowtraveler

Тоз пък?!? wacko.gif
Какво лошо видя в моя тон, а даже и неговия, който е много "по-добър" го остави не изтрит?
Не съм аз този, който заплашва. Притегли си фактите преди да включиш в действие солидарността си!

я се... снякакви дребни проблеми. Аз си имам какви по-големи проблеми сас шибаната австралия..... не разбирам защокато имиграшан офицера не му е пуснала жена му, трябв ада си го изкарва не мен,а не на имигранта дет иска да остане в австралия...... затова ако човек предизвика птп и е винвен пешеходеца трябва да е виновен той, а не някакви популиски правила tooth.gif
Изображение

Върни се в “Off Topic”