Мамка им австралийска...

За хората дет искат да си чешат пръстите на каквато и да е тема

Модератори: zi_zi_top, Uncle Dido, Akima, slowtraveler, TATI, мехаННика, Georgimitrovich

nowyaris
Регистриран: 11 фев 2009 16:17

Re: Мамка им австралийска...

Мнениеот nowyaris » 06 мар 2014 06:29

Нямах представа,че все още някой на този свят се ядосва ако жена му не му пусне blush.gif .Офицера може би си има други проблеми,например финансови.Защо не вземеш да го попиташ wink.gif ?
Всичко,което сме направили през живота си в определен момент се връща,за да ни захапе.И доброто.И лошото.
A най-важна била тревата - или си над нея,или под нея.

Потребителски аватар
Japanese_fever
Регистриран: 02 мар 2005 05:48

Мнениеот Japanese_fever » 06 мар 2014 07:51

Ти остави за пускането на жената и аз си го помислих, но виж друго - самото заглавие на тази тема е псувня, но иначе моят тон не бил добър?!? Бил съм нарекъл Rudy отворко и всезнайко - кръвни обиди?!? wacko.gif laugh.gif
1989 Toyota Camry DX, 2.0L (3S-FE), automatic -> отдавна за скрап
1998 Honda Civic LX, 1.6L (D16Y7), 5 speed -> работна
България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си, ги сложат обратно!

Потребителски аватар
Vesko
ЗАВИНАГИ С НАС.....
Регистриран: 27 авг 2007 18:25
Контакти:

Мнениеот Vesko » 06 мар 2014 08:24

nowyaris написа:Нямах представа,че все още някой на този свят се ядосва ако жена му не му пусне blush.gif .Офицера може би си има други проблеми,например финансови.Защо не вземеш да го попиташ wink.gif ?

Jap, веднага след като се върна от шибаната австралия или се откажа от искането за виза ще го напсувам по емейла tooth.gif Ама той е непознат и наистина си заслужава псуването. За съжаление докато ми е активно искането за виза се налага да му се размине... просто като попълвам формуляра за виза за китай, където ми се налага да ходя по работа има въпрос "отказвана ли ви е виза някога" и не ми се иска там да отговарям с ДА..... wacko.gif За това и ако бях информиран предварително нямаше да предплатя преди да си получа виза....

Иначе, ако туристическата агенция не ми бяха приятели и тях бих напсувал, заради скриването на информация относно изискванията за виза и затова че ми взеха капарото преди да получа виза... Е и заради това че са ми познати нямам писмен договор, така че прецакването е горе долу взаимно.... аз ги псувам (за сега на ум), ама пък заради липсата на договор не би трябвало съда да откаже да ми върнат парите... освен циганията която ще стане. Но какт и да е, единственият резултат от цялата работа е, че скоро не само техните услуги ами и на коя да е турстическа агенция няма да ползвам (за някой страни, като северна корея май няма как да ги избеган) ако не ми се налага изрично по работа. Просто ще си обикалям из европа с автомобил или други "дружелюбни" държави, които не ме третират за престъпник без и да съм им стъпил на територията.

ПП: Иначе при първа възможност моя познат от турстическата агенция ще е информиран, че за няколко години това е последното ми туристическо пътуване с неговата агенция...
Преди: Авенсис 1.6 4АФЕ/1999г, Авенсис 1.8/2003г, Ярис 1.3 Авт/2004г, Авенсис 2.2Д4Д/2005г
Изображение

nowyaris

Мнениеот nowyaris » 06 мар 2014 12:14

Веско,Веско ermm.gif ,да ти имам познатите..... . И като отидеш постоянно се оглеждай за отровни змии и паяци-били много и всичките били опасни.Ние сме женени мъже и сме свикнали с отровни гадини,ама все пак..... laugh.gif
Всичко,което сме направили през живота си в определен момент се връща,за да ни захапе.И доброто.И лошото.

Потребителски аватар
Vesko
ЗАВИНАГИ С НАС.....
Контакти:

Мнениеот Vesko » 06 мар 2014 12:51

nowyaris написа:Веско,Веско ermm.gif ,да ти имам познатите..... . И като отидеш постоянно се оглеждай за отровни змии и паяци-били много и всичките били опасни.Ние сме женени мъже и сме свикнали с отровни гадини,ама все пак..... laugh.gif

За съжаление човек и на познати и приятели трудно може да разчита.... worthy.gif
Преди: Авенсис 1.6 4АФЕ/1999г, Авенсис 1.8/2003г, Ярис 1.3 Авт/2004г, Авенсис 2.2Д4Д/2005г
Изображение

Потребителски аватар
Japanese_fever
Регистриран: 02 мар 2005 05:48

Мнениеот Japanese_fever » 06 мар 2014 17:26

nowyaris написа:И като отидеш постоянно се оглеждай за отровни змии и паяци-били много и всичките били опасни.Ние сме женени мъже и сме свикнали с отровни гадини,ама все пак..... laugh.gif

Да, така е. Чувал съм, че 7 или 10 от най-отровните змии на Земята били всичките в Австралия. Няма майтап.
1989 Toyota Camry DX, 2.0L (3S-FE), automatic -> отдавна за скрап
1998 Honda Civic LX, 1.6L (D16Y7), 5 speed -> работна
България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си, ги сложат обратно!

Потребителски аватар
slowtraveler
Регистриран: 28 май 2006 21:44

Мнениеот slowtraveler » 06 мар 2014 17:37

Мен пък ме кефят австралийците...
Не им харесват тъмни балкански субекти - слагат виза и толкова...
Държавата си е тяхна - те си решават. И това не ме притеснява...
Дразни ме липсата на реципрочност.. ЕС плаче пред САЩ за визите, а не предприемат реципрочни мерки...
Защото според мен всяка нереципрочност поставя едната страна в позицията на молещ се - втора ръка човек...
Toyota Avensis 1.6 VVT-I / 2002г --> Mazda6 /2008 --> JGC 3.0/2014
Chevrolet Kalos 1.4/16V/2004-> Nissan Qashqai 2.0 4x4 2008

Потребителски аватар
Vesko
ЗАВИНАГИ С НАС.....
Контакти:

Мнениеот Vesko » 06 мар 2014 17:42

slowtraveler написа:Мен пък ме кефят австралийците...
Не им харесват тъмни балкански субекти - слагат виза и толкова...
Държавата си е тяхна - те си решават. И това не ме притеснява...
Дразни ме липсата на реципрочност.. ЕС плаче пред САЩ за визите, а не предприемат реципрочни мерки...
Защото според мен всяка нереципрочност поставя едната страна в позицията на молещ се - втора ръка човек...

А австралииците си влизат без визи в БГ.... mad.gif
Изображение

Потребителски аватар
slowtraveler
Регистриран: 28 май 2006 21:44

Мнениеот slowtraveler » 06 мар 2014 17:45

Vesko написа:....

Знам - това ме дразни... Ама какво да се прави - като са ни такива политиците...
Не са виновни австралийците...
Toyota Avensis 1.6 VVT-I / 2002г --> Mazda6 /2008 --> JGC 3.0/2014
Chevrolet Kalos 1.4/16V/2004-> Nissan Qashqai 2.0 4x4 2008

Потребителски аватар
Vesko
ЗАВИНАГИ С НАС.....
Контакти:

Мнениеот Vesko » 06 мар 2014 17:47

slowtraveler написа:
Vesko написа:....

Знам - това ме дразни... Ама какво да се прави - като са ни такива политиците...
Не са виновни австралийците...

Най-виновен е туристическият агент..... а уж се пише за приятел.... worthy.gif
Изображение

nowyaris

Мнениеот nowyaris » 07 мар 2014 11:50

Темата стана : "Мамка им на туристическите агенти,на познатите и на приятелите".Интересен развой wink.gif .То бива карък тази година с хибрид,екскурзии и кой знае още с какво,ама чак толкова не бива.Да вземеш и да се вдигнеш нанякъде да ти леят куршум laugh.gif

Scott
Регистриран: 25 ное 2004 18:44

Мнениеот Scott » 07 мар 2014 14:49

nowyaris написа:...То бива карък тази година с хибрид,екскурзии и кой знае още с какво,ама чак толкова не бива...
Тц, Веско така сваля мацките - виж Деската как се загрижи за трътката му изведнъж tooth.gif

Потребителски аватар
Vesko
ЗАВИНАГИ С НАС.....
Контакти:

Мнениеот Vesko » 07 мар 2014 15:33

Scott написа:
nowyaris написа:...То бива карък тази година с хибрид,екскурзии и кой знае още с какво,ама чак толкова не бива...
Тц, Веско така сваля мацките - виж Деската как се загрижи за трътката му изведнъж tooth.gif

Какви мацки... аз сам женен wacko.gif
Изображение

nowyaris

Мнениеот nowyaris » 07 мар 2014 15:54

Vesko написа:
Scott написа:

Какви мацки... аз сам женен wacko.gif
Ето,виждаш ли,освен всичко друго си и женен biggrin.gif .Наистина трябва да отидеш да ти леят куршум някъде.

Потребителски аватар
Rudy
Регистриран: 14 юни 2009 17:35

Мнениеот Rudy » 07 мар 2014 16:33

nowyaris написа:
Vesko написа:Какви мацки... аз сам женен wacko.gif
Ето,виждаш ли,освен всичко друго си и женен biggrin.gif .Наистина трябва да отидеш да ти леят куршум някъде.

Късно е вече... И куршум не помага, дори да е използван по предназначение... tooth.gif
ПП. Абе защо не могат да се пускат мнения инкогнито? Сега ако мойта прочете не куршум, ами гипсово корито ще ми леят...
Изображение

Върни се в “Off Topic”