Мамка им австралийска...

За хората дет искат да си чешат пръстите на каквато и да е тема

Модератори: zi_zi_top, Uncle Dido, Akima, slowtraveler, TATI, мехаННика, Georgimitrovich

nowyaris
Регистриран: 11 фев 2009 16:17

Re: Мамка им австралийска...

Мнениеот nowyaris » 07 мар 2014 17:30

Спокойно,Руди.Даже и съпругата да разбере нещо,винаги можеш да я разходиш до Австралия,да и спретнеш една шопинг-терапия и след това ти гарантирам че ще получи амнезия.Веско защо мислиш я е измислил тази екскурзия-сгазил е лука вероятно наскоро. biggrin.gif.Ей на,Жорката ДЖИП купува,аз цялата си заплата пращам ..... . Има си начини да се тушира напрежението.
Всичко,което сме направили през живота си в определен момент се връща,за да ни захапе.И доброто.И лошото.
A най-важна била тревата - или си над нея,или под нея.

Потребителски аватар
Vesko
ЗАВИНАГИ С НАС.....
Регистриран: 27 авг 2007 18:25
Контакти:

Мнениеот Vesko » 07 мар 2014 17:44

nowyaris написа:аз цялата си заплата пращам ..... . Има си начини да се тушира напрежението.

Ти си най-съмнителен. Далеч от жената и общуване само през банковата сметка.... Да не си купуваш ключ за входната врата на лизинг tooth.gif
Преди: Авенсис 1.6 4АФЕ/1999г, Авенсис 1.8/2003г, Ярис 1.3 Авт/2004г, Авенсис 2.2Д4Д/2005г
Изображение

nowyaris

Мнениеот nowyaris » 07 мар 2014 18:09

Vesko написа:
nowyaris написа:аз цялата си заплата пращам ..... . Има си начини да се тушира напрежението.

Ти си най-съмнителен. Далеч от жената и общуване само през банковата сметка.... Да не си купуваш ключ за входната врата на лизинг tooth.gif
Купувам го,ама на духинг.Иначе се чуваме и по скайпа.А за Великден обеща да ми боядиса яйцата червени w00t.gif .Ако се прибера,де.Щото Австрийската баба и тя почна да ми обещава разни неща напоследък. cool.gif Ама за Австралия все още нямам оферти......Като чета,даже и да получа,мисля да намеря благовиден предлог и да откажа-южна Италия като че ли по би ми харесала.А и на баба толкова дълъг полет няма да и понесе.Иначе не съм съмнителен no.gif ,като диамант съм си прозрачен.
Всичко,което сме направили през живота си в определен момент се връща,за да ни захапе.И доброто.И лошото.

Scott
Регистриран: 25 ное 2004 18:44

Мнениеот Scott » 07 мар 2014 18:40

nowyaris написа:...като диамант съм си прозрачен.
Ясно как тушираш напрежението worthy.gif

Потребителски аватар
Vesko
ЗАВИНАГИ С НАС.....
Контакти:

Мнениеот Vesko » 07 мар 2014 18:43

nowyaris написа:А за Великден обеща да ми боядиса яйцата червени w00t.gif .Ако се прибера,де.Щото Австрийската баба и тя почна да ми обещава разни неща напоследък. cool.gif

Гледан от две жени :thumbsup: Така да го докара всеки, само д ане цхуе жената tooth.gif

ПП: Сериозната ми тема на майтап я обърнахте ей...
Преди: Авенсис 1.6 4АФЕ/1999г, Авенсис 1.8/2003г, Ярис 1.3 Авт/2004г, Авенсис 2.2Д4Д/2005г
Изображение

Потребителски аватар
desSs
Регистриран: 02 окт 2007 23:11

Мнениеот desSs » 07 мар 2014 20:37

nowyaris написа:Спокойно,Руди.Даже и съпругата да разбере нещо,винаги можеш да я разходиш до Австралия,да и спретнеш една шопинг-терапия и след това ти гарантирам че ще получи амнезия.Веско защо мислиш я е измислил тази екскурзия-сгазил е лука вероятно наскоро. biggrin.gif.Ей на,Жорката ДЖИП купува,аз цялата си заплата пращам ..... . Има си начини да се тушира напрежението.

ахахах Жоре такава ли била работата laugh.gif laugh.gif айде другия път като газиш лука вземи и моя мъж, та и аз да карам по-хубава и скъпа кола laugh.gif laugh.gif

nowyaris

Мнениеот nowyaris » 07 мар 2014 20:39

Не бе Веско,сериозни сме като лондонски рефер на манчестърското дерби biggrin.gif .Просто обменяме опит.Между другото,какво значи "цхуе жената",нещо мръснишко ли?

Потребителски аватар
Vesko
ЗАВИНАГИ С НАС.....
Контакти:

Мнениеот Vesko » 07 мар 2014 20:43

nowyaris написа:Не бе Веско,сериозни сме като лондонски рефер на манчестърското дерби biggrin.gif .Просто обменяме опит.Между другото,какво значи "цхуе жената",нещо мръснишко ли?

Наследство от шльокавицата, дето избягвам да я ползвам biggrin.gif
Изображение

nowyaris

Мнениеот nowyaris » 07 мар 2014 20:48

desSs написа:
nowyaris написа:Спокойно,Руди.Даже и съпругата да разбере нещо,винаги можеш да я разходиш до Австралия,да и спретнеш една шопинг-терапия и след това ти гарантирам че ще получи амнезия.Веско защо мислиш я е измислил тази екскурзия-сгазил е лука вероятно наскоро. biggrin.gif.Ей на,Жорката ДЖИП купува,аз цялата си заплата пращам ..... . Има си начини да се тушира напрежението.

ахахах Жоре такава ли била работата laugh.gif laugh.gif айде другия път като газиш лука вземи и моя мъж, та и аз да карам по-хубава и скъпа кола laugh.gif laugh.gif
Колежке,това са само мои предположения,от които не бива да си вадиш кардинални изводи .Най-вероятно греша . Но ако съм прав , за такъв ДЖИП не е достатъчно само да сгазиш лука , направо трябва на цялата градина дълбока оран да направиш . biggrin.gif

nowyaris

Мнениеот nowyaris » 07 мар 2014 20:50

Vesko написа:
nowyaris написа:Не бе Веско,сериозни сме като лондонски рефер на манчестърското дерби biggrin.gif .Просто обменяме опит.Между другото,какво значи "цхуе жената",нещо мръснишко ли?

Уф,успокоих се.Мислех че отново съм пропуснал нещо важно в образованието си blush.gif
Иначе какво става,тръгваш ли скоро за "антипода"?

Потребителски аватар
Vesko
ЗАВИНАГИ С НАС.....
Контакти:

Мнениеот Vesko » 07 мар 2014 20:55

nowyaris написа:
Vesko написа:

Уф,успокоих се.Мислех че отново съм пропуснал нещо важно в образованието си blush.gif
Иначе какво става,тръгваш ли скоро за "антипода"?

Още нямам виза.... за сега нищо не мога да кажа wacko.gif
Изображение

Потребителски аватар
slowtraveler
Регистриран: 28 май 2006 21:44

Мнениеот slowtraveler » 08 мар 2014 09:34

desSs написа:

Хм. Хвърлихте ме в размисъл - в конкретния случай жената много лесно се съгласи да си взема джипа :whistle: ohmy.gif tooth.gif
Toyota Avensis 1.6 VVT-I / 2002г --> Mazda6 /2008 --> JGC 3.0/2014
Chevrolet Kalos 1.4/16V/2004-> Nissan Qashqai 2.0 4x4 2008

Потребителски аватар
kaltcev.72
Регистриран: 02 май 2013 21:30

Мнениеот kaltcev.72 » 08 мар 2014 11:58

Мисля че имам решение на твоя проблем ! wink.gif
Трябва да им обявим война ,и така със сигурност ще идеш до Австралия барабар с нас ! Ако загубим ще станем още една Британска колония ,ама ако спечелим .......?! guns.gif
Ше фърла с тебе по нещо!

Потребителски аватар
desSs
Регистриран: 02 окт 2007 23:11

Мнениеот desSs » 08 мар 2014 13:52

slowtraveler написа:Хм. Хвърлихте ме в размисъл - в конкретния случай жената много лесно се съгласи да си взема джипа :whistle: ohmy.gif tooth.gif
хаха по-добре недей да мислиш толкоз biggrin.gif

kaltcev.72 написа: Ако загубим ще станем още една Британска колония ,ама ако спечелим .......?! guns.gif
няма да е голяма загуба biggrin.gif

Потребителски аватар
Vesko
ЗАВИНАГИ С НАС.....
Контакти:

Мнениеот Vesko » 09 мар 2014 21:32

http://inews.bg/Любопитно/Близначки-с-два-чифта-гръдни-импланти-и-едно-гадже-СНИМКИ-_l.a_c.3992_i.371509.html

Верно каторжниците са смахнати..... разбирам човека за двете гаджета, ама това да са 100% еднакви вече е много извратено punk.gif tooth.gif

ПП: Представете си: Жена ви ви се скарва за нещо, отивате при любовницата и хоп скандала пак същият worthy.gif Това си е мазохизъм angel.gif
Изображение

Върни се в “Off Topic”