Какво става с банките?

За хората дет искат да си чешат пръстите на каквато и да е тема

Модератори: zi_zi_top, Uncle Dido, Akima, slowtraveler, TATI, мехаННика, Georgimitrovich

Потребителски аватар
Japanese_fever
Регистриран: 02 мар 2005 05:48

Re: Какво става с банките?

Мнениеот Japanese_fever » 13 юли 2014 01:33

Момчета знайте, че аз вярвам в доброто и вярвам, че в България има гражданско общество, което е образовано и мисли с главата си, а не със стомаха или оная си работа. Факта, че предложението за назначение на онзи дебелак Пеевски за шеф беше последвано от протести ме навежда на мисълта, че в БГ има гражданско общество. Според мен никой не е вярвал, че пеевски ще стане шеф, но само са ви пробвали, опипвали са общественото мнение и политическата обстановка. Говоря за хора, които не са свързани с БГ и се опитват да установят властта си в БГ, чрез назначаване на лабилни към корупция и алчни българи. Това, че има много нищета е планирано и не значи, че БГ в няма кадърни хора, които работят за своя народ и държава.

Написах го това, не само за вас, защото вие живеете в БГ всеки ден и го знаете по-добре от мен, а за да идвам да си го чета о време на време. Алчността и робуването на материални блага, използването на наркотици са неща, които погубват, както личности, така и държави.
1989 Toyota Camry DX, 2.0L (3S-FE), automatic -> отдавна за скрап
1998 Honda Civic LX, 1.6L (D16Y7), 5 speed -> работна
България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си, ги сложат обратно!

nowyaris
Регистриран: 11 фев 2009 16:17

Мнениеот nowyaris » 13 юли 2014 07:31

Japanese_fever написа:Момчета знайте, че аз вярвам в доброто и вярвам, че в България има гражданско общество, което е образовано и мисли с главата си, а не със стомаха или оная си работа. Факта, че предложението за назначение на онзи дебелак Пеевски за шеф беше последвано от протести ме навежда на мисълта, че в БГ има гражданско общество. Според мен никой не е вярвал, че пеевски ще стане шеф, но само са ви пробвали, опипвали са общественото мнение и политическата обстановка. Говоря за хора, които не са свързани с БГ и се опитват да установят властта си в БГ, чрез назначаване на лабилни към корупция и алчни българи. Това, че има много нищета е планирано и не значи, че БГ в няма кадърни хора, които работят за своя народ и държава.

Написах го това, не само за вас, защото вие живеете в БГ всеки ден и го знаете по-добре от мен, а за да идвам да си го чета о време на време. Алчността и робуването на материални блага, използването на наркотици са неща, които погубват, както личности, така и държави.

А момичетата какво трябва да знаят ? Напиши още нещо и за тях,и те са хора laugh.gif
Всичко,което сме направили през живота си в определен момент се връща,за да ни захапе.И доброто.И лошото.
A най-важна била тревата - или си над нея,или под нея.

Потребителски аватар
Japanese_fever

Мнениеот Japanese_fever » 15 юли 2014 06:06

И в момичетата имам вяра, но те по финансовите въпроси ги интересува повече харченето. Не вярват в световната конспирация и мислят, че живота е песен и е розов. Той по принцип е такъв, както си го направиш. Ако бачакаш като вол и се залужеш, че няма световна конспирация - е най-добре. Така са правели крепостните селяни, за да не се побъркат. Така правим и ние. Тогава, обаче лукс е било да имаш покрив над главата си, а днес iPhone.
България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си, ги сложат обратно!

Потребителски аватар
Japanese_fever

Мнениеот Japanese_fever » 23 авг 2014 23:23

А какво става на Лъвов мост?

Върни се в “Off Topic”