Трябва ли да се разреши продажбата на гласове?

За хората дет искат да си чешат пръстите на каквато и да е тема

Модератори: Georgimitrovich, zi_zi_top, Uncle Dido, Akima, slowtraveler, TATI, мехаННика

Трябва ли да се разреши продажбата на гласове?

Да
2
22%
Не
7
78%
По-добре да се разреши покупката
0
Няма гласове
Нямам мнение
0
Няма гласове

Общо гласове: 9

Потребителски аватар
Japanese_fever
Регистриран: 02 мар 2005 05:48

Re: Трябва ли да се разреши продажбата на гласове?

Мнениеот Japanese_fever » 17 окт 2014 10:25

Мисълта ми беше до какви резултати доведе най-мобилизираното гласуване на българи на Запад от България. Ясно е (макар и не много), че като се забрани гласуването от чужбина 60К+ гласове за ДПС ще отпаднат. Има също много българи зад граница, които смятат че гласуването в чужбина трябва да се забрани. Но те нд могат да свършат вашата работа - да настоявате това да се приеме като закон.
Само с писане по форуми не става. Всички ние, които отидохме да гласуваме се организирахме чрез информация във fb - информация предоставена от ген. консулство в Чикаго, както и консулствата из другите щати.
1989 Toyota Camry DX, 2.0L (3S-FE), automatic -> отдавна за скрап
1998 Honda Civic LX, 1.6L (D16Y7), 5 speed -> работна
България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си, ги сложат обратно!

Потребителски аватар
slowtraveler
Регистриран: 28 май 2006 21:44

Мнениеот slowtraveler » 17 окт 2014 11:16

Ами системата в БГ работи така - електората избира партии, които имат някакви платформи, и които предлагат закони, чрез които да бъдат изпълнени платформите...
Ако една партия предложи такъв закон, то тя веднага ще бъде набедена, че е недемократична и т.н...
И съответно би станала най-черната и изхвърлена от политическата сцена spell.gif bash.gif
Така, че за мен това продължават да са утопични идеи... Чакам Веско да стане депутат, че да има на кого да му пишем законите tooth.gif
Toyota Avensis 1.6 VVT-I / 2002г --> Mazda6 /2008 --> JGC 3.0/2014
Chevrolet Kalos 1.4/16V/2004-> Nissan Qashqai 2.0 4x4 2008

Потребителски аватар
Japanese_fever
Регистриран: 02 мар 2005 05:48

Мнениеот Japanese_fever » 17 окт 2014 18:57

Ако хората, народът го изиска единствено ДПС няма да са съгласни. Всички дру партии ще са За. Макарче борисов събира гласове от чужбина също.
1989 Toyota Camry DX, 2.0L (3S-FE), automatic -> отдавна за скрап
1998 Honda Civic LX, 1.6L (D16Y7), 5 speed -> работна
България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си, ги сложат обратно!

nowyaris
Регистриран: 11 фев 2009 16:17

Мнениеот nowyaris » 17 окт 2014 20:09

Бах мама му,Веско не стана ли депутат бе ? Ужас !!!!!!! Изгорях !!!!!!!! :help: :help: :help:
Всичко,което сме направили през живота си в определен момент се връща,за да ни захапе.И доброто.И лошото.
A най-важна била тревата - или си над нея,или под нея.

Потребителски аватар
Vesko
ЗАВИНАГИ С НАС.....
Регистриран: 27 авг 2007 18:25
Контакти:

Мнениеот Vesko » 17 окт 2014 20:35

nowyaris написа:Бах мама му,Веско не стана ли депутат бе ? Ужас !!!!!!! Изгорях !!!!!!!! :help: :help: :help:

Званнаха ми по телефона (май от реформаторският блок... ама може и от пенсионният фонд да беше) да ме питат ще гласувам ли... ама им казах да ми запазят телефона и следващият път да ме търсят сам за кандидат депутат punk.gif
Преди: Авенсис 1.6 4АФЕ/1999г, Авенсис 1.8/2003г, Ярис 1.3 Авт/2004г, Авенсис 2.2Д4Д/2005г
Изображение

Потребителски аватар
Kiki
Регистриран: 05 фев 2008 21:24

Мнениеот Kiki » 17 окт 2014 22:03

Има да чакаш, Веско. stretcher.gif Не си връзкар. sleep.gif Ако беше какъв, да си станал отдавна.
Професионално пастиране и полиране на автомобили и фарове. 0887 244 385
http://www.youtube.com/watch?v=OkVJapWV ... FMiV1kQ%3D

Потребителски аватар
Vesko
ЗАВИНАГИ С НАС.....
Регистриран: 27 авг 2007 18:25
Контакти:

Мнениеот Vesko » 18 окт 2014 06:12

Kiki написа:Има да чакаш, Веско. stretcher.gif Не си връзкар. sleep.gif Ако беше какъв, да си станал отдавна.

Решил съм, че след 50 ще се занимавам с простотии (обществена дейност) :thumbsup: tooth.gif punk.gif Имам още 3-4 годинки да си намеря връзки tongue.gif
Преди: Авенсис 1.6 4АФЕ/1999г, Авенсис 1.8/2003г, Ярис 1.3 Авт/2004г, Авенсис 2.2Д4Д/2005г
Изображение

nowyaris
Регистриран: 11 фев 2009 16:17

Мнениеот nowyaris » 23 окт 2014 23:57

Vesko написа:
Kiki написа:Има да чакаш, Веско. stretcher.gif Не си връзкар. sleep.gif Ако беше какъв, да си станал отдавна.

Решил съм, че след 50 ще се занимавам с простотии (обществена дейност) :thumbsup: tooth.gif punk.gif Имам още 3-4 годинки да си намеря връзки tongue.gif

Пък и да припечелиш някой и друг лев още.Щото връзките са си връзки,ама и доста кинти трябват.Да си кандидат-депутат от водеща политическа сила на избираемо място в листата си е едно изключително скъпо удоволствие-вервай ми.Не че после кинтите не се избиват,ама си е рисковано бизнес начинание.
ПП.Аз пък все си мислех че тез неща са ти отдавна ясни и вече си в народното събрание депутатин. biggrin.gif Ама недей се кахъри-както вървят нещата на годината ще има по два-три пъти избори и нищо чудно да можем всички да се изредим за кандидат депутати.То и колко ли останахме...........
Всичко,което сме направили през живота си в определен момент се връща,за да ни захапе.И доброто.И лошото.
A най-важна била тревата - или си над нея,или под нея.

Върни се в “Off Topic”