Говорилня

За хората дет искат да си чешат пръстите на каквато и да е тема

Модератори: zi_zi_top, Uncle Dido, Akima, slowtraveler, TATI, мехаННика, Georgimitrovich

Потребителски аватар
Akima
Регистриран: 09 юни 2009 17:28

Re: Говорилня

Мнениеот Akima » 18 апр 2015 00:33

Дамата си е изтрила мнението просто.

Теб чакат във Варненско - нали трябва да откриеш сезона.

Аз днес командировах мой човек в Русе - вече е на позиция в кръчмата. drunk.gif
Тържеството на разума се състои в това да живееш в мир с тези,които нямат разум.
Изображение
Непрочетените книги умеят да си отмъщават.
Особено добре това се отдава на "Наказателен кодекс" и "Ръководство за употреба на верижен трион".

Потребителски аватар
Raya
Регистриран: 10 апр 2009 12:17

Мнениеот Raya » 18 апр 2015 09:19

Akima написа:Рая май си купи шезлонг - бързаше май - поне ми спести да снимам моите. :whistle:

Намерих за 35 лв, но още не съм го поръчала, ако твоя го даваш за толкова - викай направо да идваме да го вземаме, ще ми спестиш доставката :)
....--Celica 1.8_00г--Avensis 1.6_00г--Avensis 1.8_05г--....

Потребителски аватар
Akima

Мнениеот Akima » 18 апр 2015 10:21

Вземай го - цената е добра - моите са по-скъпи май.
Оказа се обаче,че няма и един напълно здрав.

Откъде ще поръчваш?
Шалтета имат ли?
Тържеството на разума се състои в това да живееш в мир с тези,които нямат разум.
Изображение
Особено добре това се отдава на "Наказателен кодекс" и "Ръководство за употреба на верижен трион".

Потребителски аватар
Raya
Регистриран: 10 апр 2009 12:17

Мнениеот Raya » 18 апр 2015 13:06

Рано се зарадвах, че намерих изгодно. Сега се обадих, оказа се, че само на едро продават sad.gif . Още съм в търсене.
Кажи ми твоята оферта и за шалтетата.
....--Celica 1.8_00г--Avensis 1.6_00г--Avensis 1.8_05г--....

nowyaris
Регистриран: 11 фев 2009 16:17

Мнениеот nowyaris » 19 апр 2015 00:52

Akima написа:Дамата си е изтрила мнението просто.

Теб чакат във Варненско - нали трябва да откриеш сезона.

Аз днес командировах мой човек в Русе - вече е на позиция в кръчмата. drunk.gif

Трябвало в Залцбург да го командироваш на позиция твоя човек.С Райчето кви шезлонзи,кви шалтета..... Ще си лягате ли,кво ще правите....?
Жорка,то Варна бетер Син Сити станало откакто ма няма..... biggrin.gif Но сезона ще го открием,дори и тежко въоръжени biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Всичко,което сме направили през живота си в определен момент се връща,за да ни захапе.И доброто.И лошото.
A най-важна била тревата - или си над нея,или под нея.

Потребителски аватар
slowtraveler
Регистриран: 28 май 2006 21:44

Мнениеот slowtraveler » 19 апр 2015 07:41

nowyaris написа:....
Жорка,то Варна бетер Син Сити станало откакто ма няма..... biggrin.gif Но сезона ще го открием,дори и тежко въоръжени biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Ами готвим се за сезона - нали знаеш, че лятото Варна наистина трябва да си тежковъоръжен и с очи на гърба tooth.gif
До месец най-късно ще дойдат и гастрольорите от вътрешността на страната и от Румъния... guns.gif
Е, и 'местното население' не лъже де bash.gif tooth.gif
Тъкмо преди малко гледам близко до нас ремонтират булеварда и едното платно е затворено от доста време, преградено, насипано.. Като изливат нов бетон над подлезите, правят хидроизолации т.н...
Е да, ама някой бързак е решил да не чака опашката и е тръгнал по ремонтирания участък... Стигнал е до подлеза и същия този бетон, въху който си е оставил картера и голяяямо петно масло (хидроизолацията едва ли ще стане качествена)... Е, навярно е потрошил и маска и е огънал роговете, ама това е друг въпрос... Поне се е опитал tooth.gif
Всеки си прави каквото си иска guns.gif

P.S. гледам, че не е сам... Не е вярно, че няма знаци и означения... Снощи докато се прибирах точно в същия участък гледах как се вдигаха пушилки от 'майстори', решили да скъсят разстоянието и да минат напряко...
Оказа се, че в участъка има още поне двама други такива юнаци - http://petel.bg/SHofor-s-Reno-propadna- ... na__108455
:
Изображение

Или пък: http://petel.bg/Ekskluzivno--Kola-propa ... o-__108884
Toyota Avensis 1.6 VVT-I / 2002г --> Mazda6 /2008 --> JGC 3.0/2014
Chevrolet Kalos 1.4/16V/2004-> Nissan Qashqai 2.0 4x4 2008

Потребителски аватар
Akima

Мнениеот Akima » 19 апр 2015 12:45

По повод горния пост - http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=1421043. sad.gif
Изображение

nowyaris

Мнениеот nowyaris » 19 апр 2015 20:46

Akima написа:По повод горния пост - http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=1421043. sad.gif

По повод на горните два поста - в България всеки търси дупе без косми...... Затова е такова състоянието на Държавата .
Манталитет,нищо не може да се направи.Я пребройте колко са темите само в този Форум за чиптунинг,за спортни аксесоари.....
Купуваш кола за три хиляди и с още хиляда искаш да я направиш да върви като кола за триста хиляди.Без да се замисляш че така може да пратиш още
някое дете в гроба.Важното е да се чувстваш като тези дето са намерили дупето....... .
И Шекспир не може да опише трагедия като българската,за съжаление no.gif
Всичко,което сме направили през живота си в определен момент се връща,за да ни захапе.И доброто.И лошото.

nowyaris

Мнениеот nowyaris » 22 апр 2015 15:39

С голямо прискърбие съм длъжен да информирам Варненските колеги , че моето присъствие на откриването на летния сезон във морската столица се отлага.Поканен съм на 26.05 да го откривам в Лименария.Надявам се това да не помрачи чудесния празник,който съм напълно уверен,че ще си спретнете :thumbsup:
ПП.Ако е писано,може би ще присъствам на закриването.......

Потребителски аватар
slowtraveler

Мнениеот slowtraveler » 22 апр 2015 20:42

Що бе Дидо, може да отложим откриването на летния сезон за по-късно (например есента) stupid.gif

nowyaris

Мнениеот nowyaris » 23 апр 2015 11:54

slowtraveler написа:Що бе Дидо, може да отложим откриването на летния сезон за по-късно (например есента) stupid.gif

То ако намеря чалъм,Жорка,запоя е сигурен drunk.gif .Въпроса е благоверната какво е намислила.Тасос си е нейна идея и направо ме изненада.Аз на 19.05 вечерта съм в Русе и до 23.05 нямам особени ангажименти......... biggrin.gif .така че една генерална репетиция............ punk.gif punk.gif punk.gif

Потребителски аватар
slowtraveler

Мнениеот slowtraveler » 23 апр 2015 12:27

Мдааа.... За това време ще успееш да се напиеш и дори да изтрезнееш :)

nowyaris

Мнениеот nowyaris » 23 апр 2015 19:55

slowtraveler написа:Мдааа.... За това време ще успееш да се напиеш и дори да изтрезнееш :)

biggrin.gif За първото-"а дано".За второто -"надали".Ако моята ми олаби синджира за една вечер паля и хуквам.

Потребителски аватар
Akima

Мнениеот Akima » 23 апр 2015 23:51

Поздрав за работещите с голямо КПД:

Изображение

Хваща ме страх като ви чета. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif ppp.gif
Изображение

nowyaris

Мнениеот nowyaris » 24 апр 2015 00:03

Не се шашкай,Akima,ние и двамата с Жорката не пием tooth.gif tooth.gif tooth.gif . Само така си говорим.
ПП.Наистина ли имате налични количества от дюлева ракийка ?

Върни се в “Off Topic”