е това ако не е късмет.....

За хората дет искат да си чешат пръстите на каквато и да е тема

Модератори: zi_zi_top, Uncle Dido, Akima, slowtraveler, TATI, мехаННика, Georgimitrovich

Потребителски аватар
Toyko
Регистриран: 17 ное 2011 13:06

е това ако не е късмет.....

Мнениеот Toyko » 05 апр 2015 21:33

Потребителски аватар
desSs
Регистриран: 02 окт 2007 23:11

Re: е това ако не е късмет.....

Мнениеот desSs » 07 апр 2015 13:50

възрастна двойка от Ню Йорк инвестира "интелигентно" в няколко хектара в Португалия...не знам защо, но ми звучи нереално biggrin.gif

nowyaris
Регистриран: 11 фев 2009 16:17

Мнениеот nowyaris » 07 апр 2015 16:43

desSs написа:възрастна двойка от Ню Йорк инвестира "интелигентно" в няколко хектара в Португалия...не знам защо, но ми звучи нереално biggrin.gif

Недей бърза,след време и Вие ще станете възрастна двойка с морския,тогава ще ти прозвучи реално biggrin.gif .Иначе винаги трябва да се четат коментариите след статиите :thumbsup: .
Всичко,което сме направили през живота си в определен момент се връща,за да ни захапе.И доброто.И лошото.
A най-важна била тревата - или си над нея,или под нея.

Потребителски аватар
Rudy
Регистриран: 14 юни 2009 17:35

Мнениеот Rudy » 07 апр 2015 16:59

http://tthings.blogs.sapo.pt/55405.html написа:It is a story circulating on the net since 2007, but it is false. The Warehouse is in Camarate and the cars were not forgotten.

An extensive collection of 280 cars of a single owner, dealer of antique automobiles, is now ... all for sale. This is such a António Ferreira de Almeida and the effect this merchant set up a new company, Classics, Lda, which can be visited HERE and where you can buy some of these historic vehicles, which no longer are in this state .

Some of the cars began to be sold on display at the " Motor Classic "at FIL in April 2008

That is, the collection was gathered over eighty years, several generations of the family and completed in the 90's with the seal welding of warehouse doors to its opening in 2007 by the owner himself.
Изображение

nowyaris

Мнениеот nowyaris » 07 апр 2015 20:48

Там,Rudi,какво пише,че ми куца енглиша biggrin.gif
Всичко,което сме направили през живота си в определен момент се връща,за да ни захапе.И доброто.И лошото.

Потребителски аватар
Rudy
Регистриран: 14 юни 2009 17:35

Мнениеот Rudy » 09 апр 2015 11:30

nowyaris написа:Там,Rudi,какво пише,че ми куца енглиша biggrin.gif

Изображение
Изображение

nowyaris

Мнениеот nowyaris » 09 апр 2015 18:36

Аха,разбрах,късмета няма нищо общо,най-обикновена "овча далавера".Мерси.И аз като прочетох коментарите след статията стигнах до този извод :thumbsup: .

Върни се в “Off Topic”