Ще купите/купихте ли К3 за 2016-та?

За хората дет искат да си чешат пръстите на каквато и да е тема

Модератори: zi_zi_top, Uncle Dido, Akima, slowtraveler, TATI, мехаННика, Georgimitrovich

Ще купите ли годишна вЕнетка К3 за 2016-та?!

Анкетата завърши на 12 фев 2016 15:17

1. Да
24
67%
2. Не
0
Няма гласове
3. Ще купувам седмична/месечна когато се налага
0
Няма гласове
4. Вече купих
12
33%
5. Ще карам без
0
Няма гласове

Общо гласове: 36

Потребителски аватар
Airfan
Регистриран: 28 сеп 2013 01:31
Контакти:

Re: Ще купите/купихте ли К3 за 2016-та?

Мнениеот Airfan » 04 фев 2016 09:41

slowtraveler написа:С крем за ръце не се ли омазваш? (да, после другата винетка ще можеш да я свалиш идеално :) )
После навярно по-трудно се чисти мазнотията....

Махам твърдата част с едно като шпатула, лепилото намазвам много тъничко с крем за ръце, без да се омазвам, оставям така 5 мин и после с микрофибърната пада лесно. Наскоро ме научиха на този пиниз, тъй като имах на един прозорец у нас спекло лепило от тиксо (залепен дядо Коледа) и работи...
Изображение

Svetlix
Регистриран: 30 апр 2007 12:49
Контакти:

Re: Ще купите/купихте ли К3 за 2016-та?

Мнениеот Svetlix » 04 фев 2016 09:47

За да се разлепи лесно винетката, трябва да се залепи по правилния начин: Отлепяте винетката от защитното фолио, лепите си я 5-6 пъти по дрехите, за да събере власинки и да убиете част от лепкавостта и. Лекичко я поставяте на автостъклото, без да натискате с пръсти. Може съвсем леко да натиснете, за да няма висящи краища. Повярвайте ми, няма да падне. Когато решите да я свалите на следващата година, не ви трябват никакви инструменти. Свалянето става за секунди.

По темата: Купих си винетка за едната кола, а другата ми е регистрирана на човек с ТЕЛК и си взех безплатна. Просто нямам избор и двата автомобила се карат ежедневно.
Now: Toyota Corolla (E170) 1.33 LPG (2014)
Ex: Toyota Corolla (E11) 2001

Върни се в “Off Topic”