Лазерен нивелир?

За хората дет искат да си чешат пръстите на каквато и да е тема

Модератори: Georgimitrovich, zi_zi_top, Uncle Dido, Akima, slowtraveler, TATI, мехаННика

Потребителски аватар
valerio
Регистриран: 10 окт 2015 19:06

Лазерен нивелир?

Мнениеот valerio » 23 сеп 2017 20:01

Стягам една стара селска къща и напоследък си напатих от майстори. С един приятел решихме да довършим ремонта сами. Остана да направя замазка в едната стая и да налетя плочки. Посъветваха ме да си купя лазерен нивелир, за да ми е по-лесно с изравняването на основите. Бихте ли ме посъветвали какъв модел да избера?

krasi73
Регистриран: 27 май 2016 07:11

Лазерен нивелир?

Мнениеот krasi73 » 23 сеп 2017 20:10

valerio написа:Източник Стягам една стара селска къща и напоследък си напатих от майстори. С един приятел решихме да довършим ремонта сами. Остана да направя замазка в едната стая и да налетя плочки. Посъветваха ме да си купя лазерен нивелир, за да ми е по-лесно с изравняването на основите. Бихте ли ме посъветвали какъв модел да избера?

За една стая замазка не си струва да купуваш лазерен нивелир с обекновен нивелир и мастар ще свърши същата работа.

Потребителски аватар
valerio
Регистриран: 10 окт 2015 19:06

Лазерен нивелир?

Мнениеот valerio » 24 сеп 2017 17:57

Сега ще ми трябва, но съм сигурен, че ще влезе в употреба и по-нататък. Намерих в http://www.viva-b.com/ линеен лазерен нивелир за 150 лева. Според теб за тези пари дали ще е добър, или да взема някой по-скъп?

Върни се в “Off Topic”