A86 DRIFT ( v rolite El Camino, Blue, CJ.... )

За хората дет искат да си чешат пръстите на каквато и да е тема

Модератори: Georgimitrovich, zi_zi_top, Uncle Dido, Akima, slowtraveler, TATI, мехаННика

Потребителски аватар
V35GTR
Регистриран: 09 мар 2005 00:43
Контакти:

A86 DRIFT ( v rolite El Camino, Blue, CJ.... )

Мнениеот V35GTR » 21 окт 2005 01:51

Izkam da podchertaia che "bandata" :whistle: ima obichai da se subira chesto i da discutira vsiakakvi temi shto se kasae koli! Obiknoveno vseki spor zavursva sus boi, rani, prevruski, i razbira se kruv tuk tame!! :minigun: :gib: :snipe: :tfrag:
No imam priatnoto udovolstvie da spodelia sus vas che poslednata sreshta niamashe NIKAKVI proiavi, ZERO, SERO, NULL, NADA. Biahme super izriadni, spokoinii nai vehce vuodosheveni!! Tazi anomalia se duljeshe glavno na fakta che gledahme video ot Toyota sreshta-ta i sus neveroiatno neturpenie chakahme da vidim "curise" iz krasivite ni bulgarski putishta!!! Sus vuzhitenie slediahme vsiako dvijenie na kamerata da vidim maistorskite driftove i nai veche otrajenia na Blue vuv ogledalata! :whistle: Mislia che PAKETA, DEL_SLOW i ALTEZZOV shte se suglasiat sus men che rabotata sus video camerata beshe izkluchitelna. Ne moga da ne skria facta che vseki edin ot nas izkaza jelanieto si za priatelka sus "KOHONES" (blue) :whistle: koiato bi se kachila vuv kolata ti, za da snima kak karash prez putishta sus 0 vdimost kato lud, vuv planinata na dvolentov put, driftvaiki, i da ne kaje NITO EDNO OPLAKVANE!!!!

Evala Blue! wink.gif Evala za sreshata! Evala na El Camino za driftovete wink.gif cool.gif :thumbsup:
Последна промяна от V35GTR на 21 окт 2005 09:46, променено общо 1 път.
Shift_Изображение
Supra vs Skyline
Japanese_fever написа:Обещавам да не се отклонявам от темата и да...

Потребителски аватар
ugabuga
Регистриран: 23 фев 2005 07:06
Контакти:

Мнениеот ugabuga » 21 окт 2005 05:28

i az tochno tova kazah sled kato izgledah filmchetata!!! evala Deni!

ako imashe poveche jeni kato neia sveta shteshe da e "a better place"!
4efte powered tercel (201 whp @ 14psi)

Потребителски аватар
Japanese_fever
Регистриран: 02 мар 2005 05:48

Re: A86 difting ( v rolite El Camino, Blue, CJ.... )

Мнениеот Japanese_fever » 21 окт 2005 06:34

Vseki me4tae za takuv video operator, ama ... :whistle:
1989 Toyota Camry DX, 2.0L (3S-FE), automatic -> отдавна за скрап
1998 Honda Civic LX, 1.6L (D16Y7), 5 speed -> работна
България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си, ги сложат обратно!

Потребителски аватар
NaLordaZenata
DRIFT мацка
Регистриран: 08 мар 2005 13:35

Re: A86 DRIFT ( v rolite El Camino, Blue, CJ.... )

Мнениеот NaLordaZenata » 21 окт 2005 10:38

Колко мили думи! smile.gif
Чак се изчервих рано сутринта blushing.gif (което ми е супер нетипично, щото докато се разсъня и всичко си тръгне по реда, само успявам да гледам лошо). Още повече пък ме зарадва "аномалията" - както V35GTR я нарече - която се е получила при тази готина тайфа, която сте се събрали. cool.gif За мен е чест че и аз съм успяла да въздействам по такъв начин на иначе толкова бурни емоционални момчета като вас :thumbsup:
Колкото до работата с камерата, неудобствата идваха само и единствено от там, че пропусках половината усещане докато снимах. Та затова единствено бих могла да се оплача. А удоволствието да присъстваш наживо и да си участник във всичко това е наистина силно! Евала на хората които ми подариха тези усещания:)
Как да не му се прииска на човек после да разкара ибизата tongue.gif :whistle:
Motion Creates Emotion!

El Camino

Мнениеот El Camino » 21 окт 2005 10:53

И аз се зарадвах много на описанието на V35GTR и си припомних емоциите от тогава. Супер се радвам, че сте се накефили и вие! Блуе като навигатор е наистина добра, обаче винаги ми е съвестно, че докато снима почти нищо не хваща от тръпката.
А после недай боже да затрие и касетата без да иска, все едно не се е возила biggrin.gif tongue.gif .
Айде дето много приказвам - другия път, аз ще снимам, а тя ще кара... cool.gif

А колкото до Ибисата - ми тя не е толкова лоша колица, както всички си мислите. Напротив - дори мисля, че е the ULTIMATE (fun) CAR. При нея understeera започва на много лек завой и при скорост не по - висока от 40км/час, което пък носи повече емоция дори от картинг biggrin.gif .

Потребителски аватар
NaLordaZenata
DRIFT мацка

Мнениеот NaLordaZenata » 21 окт 2005 11:04

El Camino написа:И аз се зарадвах много на описанието на V35GTR и си припомних емоциите от тогава. Супер се радвам, че сте се накефили и вие! Блуе като навигатор е наистина добра, обаче винаги ми е съвестно, че докато снима почти нищо не хваща от тръпката.
А после недай боже да затрие и касетата без да иска, все едно не се е возила biggrin.gif tongue.gif .
Айде дето много приказвам - другия път, аз ще снимам, а тя ще кара... cool.gif
А колкото до Ибисата - ми тя не е толкова лоша колица, както всички си мислите. Напротив - дори мисля, че е the ULTIMATE (fun) CAR. При нея understeera започва на много лек завой и при скорост не по - висока от 40км/час, което пък носи повече емоция дори от картинг biggrin.gif .

Ами то затова и на последната отсечка няма клипче. Щото там вече си казах че е време да се накефя и аз на 100%, то пък взех че изтървах един от най-силните моменти.
El Camino, кой е затривал касета бре. Сега ше земат да ти повярват момчетата и да не ме искат за оператор вече biggrin.gif
А за това дали ти ще снимаш и аз ще карам... ще ти го припомня, обещавам! cool.gif :thumbsup:
Кво сега искаш да кажеш за ибизата - като картинг била. Аре стига пък ти sad.gif Не е! Картинга е по-стабилен в завоите biggrin.gif
Motion Creates Emotion!

El Camino

Мнениеот El Camino » 21 окт 2005 11:22

blue написа:Ами то затова и на последната отсечка няма клипче. Щото там вече си казах че е време да се накефя и аз на 100%, то пък взех че изтървах един от най-силните моменти.

E то там ... по - добре, че няма като се замисля :whistle: tongue.gif . Ама не беше ли там най - силния момент бе?:))

blue написа:El Camino, кой е затривал касета бре...

Като беше паднало гърнето и хората скачаха в канавките помниш ли? biggrin.gif . Ма то при толкова филмов материал, да не се омотаеш веднъж в лента или да затриеш нещо не е професионално biggrin.gif . tongue.gif

blue написа:А за това дали ти ще снимаш и аз ще карам... ще ти го припомня, обещавам! cool.gif :thumbsup:

Зимата, като се качваме към Доспат, ще снимам, след като подремна малко в колата tongue.gif . Ок деее.. сериозно, признавам пред всички, че си го спускала пътя от Доспат с Королката. Да не останат с грешно впречатление феновете ти tongue.gif wink.gif

blue написа:Кво сега искаш да кажеш за ибизата - като картинг била. Аре стига пък ти sad.gif Не е! Картинга е по-стабилен в завоите biggrin.gif

Еми ти картинга как го караше... :whistle:

Потребителски аватар
NaLordaZenata
DRIFT мацка

Мнениеот NaLordaZenata » 21 окт 2005 11:31

El Camino написа:E то там ... по - добре, че няма като се замисля :whistle: tongue.gif . Ама не беше ли там най - силния момент бе?:))

Ми най-силния беше я! Ама и да бях снимала дали пък нямаше ти да скъсаш лентата после tongue.gif

El Camino написа:Като беше паднало гърнето и хората скачаха в канавките помниш ли? biggrin.gif . Ма то при толкова филмов материал, да не се омотаеш веднъж в лента или да затриеш нещо не е професионално biggrin.gif . tongue.gif

blushing.gif

El Camino написа:Зимата, като се качваме към Доспат, ще снимам, след като подремна малко в колата tongue.gif . Ок деее.. сериозно, признавам пред всички, че си го спускала пътя от Доспат с Королката. Да не останат с грешно впречатление феновете ти tongue.gif wink.gif

Айде! Отметна се!

El Camino написа:Еми ти картинга как го караше... :whistle:

Как бре! Интересно твойто сефте как е било tongue.gif
Motion Creates Emotion!

El Camino

Мнениеот El Camino » 21 окт 2005 11:43

Нема, честна пионерска, ти ша караш, аз ша снимам! :thumbsup:
Даже ще дадем на някой втората камера да снимат с нея от страни, и после ще направим филмче като на Keiichi Tsuchiya - от няколко переспективи!

А картинг.. ама много малък съм бил тогава, тва не се брои пък tongue.gif

Потребителски аватар
V35GTR
Контакти:

Мнениеот V35GTR » 21 окт 2005 18:59

Изображение
Shift_Изображение

Supra vs Skyline

Потребителски аватар
ALTEZZA
Регистриран: 10 сеп 2004 20:19

Мнениеот ALTEZZA » 21 окт 2005 22:24

ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
->

Потребителски аватар
Japanese_fever

Мнениеот Japanese_fever » 21 окт 2005 22:28

laugh.gif laugh.gif laugh.gif
България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си, ги сложат обратно!

Потребителски аватар
V35GTR
Контакти:

Мнениеот V35GTR » 21 окт 2005 22:35

^^^tochno taka izglezdame kato hodim na kino VSIAKA nedelia!!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Последна промяна от V35GTR на 21 окт 2005 22:44, променено общо 1 път.
Shift_Изображение

Supra vs Skyline

Потребителски аватар
Japanese_fever

Мнениеот Japanese_fever » 21 окт 2005 22:37

Koi hodito?!? ohmy.gif
Ti i fen4etata ot chicagoZ ili koj?!? tongue.gif

Потребителски аватар
NaLordaZenata
DRIFT мацка

Мнениеот NaLordaZenata » 21 окт 2005 22:40

V35GTR написа:...............

ALTEZZA написа:...............

Изображение -> Изображение -> Изображение

laugh.gif :censored:
Motion Creates Emotion!

Върни се в “Off Topic”