ТойотаБг Нюз

За хората дет искат да си чешат пръстите на каквато и да е тема

Модератори: Georgimitrovich, zi_zi_top, Uncle Dido, Akima, slowtraveler, TATI, мехаННика

Потребителски аватар
PAKETA_1
Регистриран: 21 фев 2005 09:54

ТойотаБг Нюз

Мнениеот PAKETA_1 » 10 ное 2005 09:28

Тъй като В35ГТР не е писал нищо за Нисан, форума лееекичко позабави темпото. Видя се, че "Лигавник" няма да има, а простотията в мен е много, реших да напиша нещо...ей така, за да не се акумулира в мен тази простотия, да приближи експлозивната граница и да стана "Мазало" (както казва един приятел).

Значи, писна ми...писна ми всеки да обвинява Тойота за щяло и нещяло. Парниковия ефект, глобално замърсяване, изчерпването на фосилни горива, слънчевите затъмнения, приливите и отливите, смяната на сезоните, убийството на Кенеди, болеста "Луда Крава" все излиза ,че по един или друг начин Тойота е виновна. Всички видяха способноста на компанията да се справя с проблемите на автомобилостроенето, рентабилноста, удобството и перформънса на колите си и си казаха " Ако вземем да обвиним Тойота в повече неща, сигурно ще се справят с доста повече проблеми по същия блестящ начин". Тойота се принуди да вземе крайни мерки за да се предпази от съдебни искове и дела и започна да слага следните лепенки на всички свои продукти от марките Lexus. Toyota и Scion:
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.
Последна промяна от PAKETA_1 на 14 ное 2005 09:26, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
PAKETA_1

Мнениеот PAKETA_1 » 10 ное 2005 10:39

Факт е, че не всеки е Пънки да може да разглобява 4-5 Тойоти и да направи от тях 4-5 Тойоти дето "Вървят, да си е*@# майката", три акумулиращи печки, 2 тостера и маса за кафе (справка - поста на УгаБуга"). Също е факт обаче, че доста хода се опитват...с променлив успех...

Лорда: Това е проекта които следя най от близо. МК3-ката в момента върви та се къса...обаче е ебаси Слийпъра. В момента колата е туин-турбо (второто турбо е в багажника заедно с още 152 чарка, инструмента), на задната седалка е половината тапицерия с работните му дрехи (анцунг от олимпиядата в Сеул '88, и фланелка на Др. Албан). В краката на пасажера има един топ жици, като вали и вътре е като на Блу колата и във всяка гума има по 3 (три) пирона (различни размери).

Магкрабар: Майстора му тенекеджия е в най-добрата форма в живота си откакто почна да яде по Магкрабарски, обаче проекта ще закъснее заради световното по десетобой в Непал (6000м надморска височина), където Майстора е под номер 4 в ранклистата - очаквайте изненади.

Джами: Нищо ново откакто бившия му майстор-тенекеджия е в "Пирогов" с опастност за живота. Да се надяваме, че дупката в капака ще е единствената дупка в проекта.

УгаБуга: Със снажния си ръст, той определено е единствения човек от форума който се събира в Мазда/Форд Мията. Терсела му обаче определено е уникален...отвътре и отвън, може би един от най-представителните проекти във форума. Уей То Го УгаБуга!!!

Пънки: Почнахме с него, но да не го забравяме. Той е притежателя на най-много тойоти, той безрезевно обича тойота. Не е лесна любов обаче, защото обределено не е съгласен с нея кой двигател на коя кола трябва да се слага! Също така е най-големия ресурс на форума откъм опит - на Вълкът му е дебел врата защото сам си върши работата. Последния мания(проект) е почти готов - чакаме първото кръгче за да доуточним дата на празника.

Алтеза: Може би най скъпата кола във форума. От него разбрах че разликата между механика и нормалния човек е че нормалния човек си мие ръцете след като ходи до тоалетната, а механика преди това. Имайки достъп до всякакви диаграми за всякакви тойоти продавани в Ю Ес определено е безценен за форума. Скоро обаче смени спортното окачване на алтезата с оригиналното след като започнаха да му падат масово пломбите.
Досега не бях чувал тойота да остави някого на пътя. Това е така докато не започне човек да слага А/F контролери и да се бъзика с жиците - едно бушонче навряно на майната си наскоро му загуби една вечер.
Когато аз имам проблем със Селиката първо се обаждам на Алтезов да го питам кво да правя и после се обаждам на Лорда да ми каже как да го направя най-евтино, па ако може и без пари.

Бад Дог: Лошото Куче всъщност е един много добър и отзивчивчив форумджия. АЕ86-цата му вече пали, върви и в момента минава липосукция.

Хеки: За нула време си подкара МА61-цата...той май е дясната ръка на почти всеки проект в София област.

CJ: Неговата АЕ86-ца яде коли със парцалите, кърти асфалта на 3 (три) цилиндъра и радва окото по Черноморието...а турбо? - питам аз.

El Camino Него за малко да го забравя. А не бива, защото той не само оставя трайно впечатление с ръста си (в Германия се е превърнал в еталона за сплашване на злояди малки деца) ами даже любезно кани форумджии(ки) в горската си бърлога през девет планини в десета. Малко е странен обаче - не само че харесва седани АЕ86 повече от лифтбеци ами и още не може да реши дали колата му ще има броня или не (последно - 6 месеце със и 6 месеца без). Ако някой попадне на ценно инфо което обаче е на непознат език с много съгласни - той е Човекът.

Не знам за останалите, може и да съм пропуснал някой, но аз имам една друга философоя която се отнася до моята селика...тъй като моя собствен проект ще се забави с поне година, аз следвам следната диаграма:
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.
Последна промяна от PAKETA_1 на 11 ное 2005 09:14, променено общо 1 път.

b_d

Мнениеот b_d » 10 ное 2005 10:55

Къртиш мифки, Омбре!!!

Немаш равен. Умрех от смех.... worthy.gif worthy.gif punk.gif punk.gif w00t.gif w00t.gif :laughing1: :laughing1: :laughing9: :laughing9: :laughing8: :laughing8: :laughing6: :laughing6: :laughing4: :laughing4:

Потребителски аватар
THUNDER
Регистриран: 23 окт 2004 20:04

Мнениеот THUNDER » 10 ное 2005 15:15

Хеее - много оригинално пич :thumbsup: biggrin.gif

С премерена доза ирония и сарказъм laugh.gif biggrin.gif !

P.S. А за себе си нещо в този стил да напишеш wink.gif ?!?
Enjoy life thru driving SOME fast cars!

Потребителски аватар
ugabuga
Регистриран: 23 фев 2005 07:06
Контакти:

Мнениеот ugabuga » 10 ное 2005 21:26

PAKETA_1 написа:Алтеза: Може би най скъпата кола във форума. От него разбрах че разликата между механика и нормалния човек е че нормалния човек си мие ръцете след като ходи до тоалетната, а механика преди това.

hahahahaha tova napravo me izkefi!!!! tolkova viarno!
4efte powered tercel (201 whp @ 14psi)

Потребителски аватар
punkara
Регистриран: 12 сеп 2004 13:23

Мнениеот punkara » 10 ное 2005 21:29

VRUHUT! laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif Evala! laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif happy.gif :thumbsup:

Потребителски аватар
Xeku
Регистриран: 27 сеп 2004 15:33

Мнениеот Xeku » 11 ное 2005 00:19

Поредното ти много силно включване!!! :thumbsup: biggrin.gif Не знам какво работиш в Америка, но със сигурност си пропиляваш публицистичния талант! Нека и аз си избера любим
...работните му дрехи (анцунг от олимпиядата в Сеул '88, и фланелка на Др. Албан)

Гост

Мнениеот Гост » 11 ное 2005 01:14

Wow, edno ptiche mi kaza da dojda na tozi forum i da procheta tozi post na PAKETATA i napravo umriah da se hilia. Imajki v predvid che Lorda e brat mi, i az ush go poznavam po dobre ... ili mozhe bi naj dobre, definiciata koqto Mitaka dade prosto e nepovtorima. Ne moga 10 min da spra da se smeia. Samo imam edno neshto da dobavia ot moj sobstven opit s brat mi. Kogato go popitash neshto ... pyrvia mu otgovor e ... "Ono ti ne trebe" vtoria e "kato spre kolata shte go mislim" i ako kolata veche e spriala (kakto v nqkoi sluchai na PAKETATA wink.gif) togava veche pochva da go misli

ta otnovo bravo Mitak i seriozno you should reconsider your career :occasion5:

- Milena (blueG35) -

Гост

Мнениеот Гост » 11 ное 2005 01:52

samo oshte neshto se chudeh. PAKETATA seki pyt se oplakva kolko e zaet kak po cial den pravi research chudia se ot kyde e nameril vreme da napishe takova hubavo sychinenie. :whistle:

- Milena (blueG35) -

Потребителски аватар
punkara
Регистриран: 12 сеп 2004 13:23

Мнениеот punkara » 11 ное 2005 04:11

Anonymous написа:- Milena (blueG35) -[/color]

nema, nema i nekoya kaka ili puk nekoi nissan (ili i dvete zaedno) tuku izkochi vuv foruma wacko.gif tva she da si e nakva magiya ili neshto wacko.gif ... tongue.gif biggrin.gif ... sega i svalkite she se zapochnat, i posle pak az vinoven sad.gif .... tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif

Потребителски аватар
Japanese_fever
Регистриран: 02 мар 2005 05:48

Мнениеот Japanese_fever » 11 ное 2005 06:23

punkara написа:
Anonymous написа:- Milena (blueG35) -[/color]

nema, nema i nekoya kaka ili puk nekoi nissan (ili i dvete zaedno) tuku izkochi vuv foruma wacko.gif tva she da si e nakva magiya ili neshto wacko.gif ... tongue.gif biggrin.gif ... sega i svalkite she se zapochnat, i posle pak az vinoven sad.gif .... tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif

Toj RAKETA-ta gi sbira mackite vuv foruma s negovata publicistika, reportaji, fejletoni i t.n., 4e ne gi znam janrovete da ne se izloja! laugh.gif tongue.gif biggrin.gif

BRAVO PAKETOFF! :thumbsup:
(tova ti e novata familiq) tongue.gif

Trebe ti izmislim psevdonim, ne6to ot roda na Trendafil Akaciev, ama da zvu4i ne6to racing. Primerno: Raketoff Burzoletov ili Raketoff Sme6nopiseff, a na anglijski Fast Funny, Speedy Joker, Drifting Writter tongue.gif
1989 Toyota Camry DX, 2.0L (3S-FE), automatic -> отдавна за скрап
1998 Honda Civic LX, 1.6L (D16Y7), 5 speed -> работна
България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си, ги сложат обратно!

Потребителски аватар
LordDigital
СупраДжия
Регистриран: 18 окт 2004 17:04

Мнениеот LordDigital » 11 ное 2005 06:38

No Comment:))

Samo da dobavia che Antzunga mi e ot ilimpiadata vyv Moskwa ,samo che e mnogo iztyrkana godinta - za tva pa se vizda qsno Mishleto Misha cool.gif cool.gif
Изображение

Japanese

Мнениеот Japanese » 11 ное 2005 06:52

LordDigital написа:No Comment:))

Samo da dobavia che Antzunga mi e ot ilimpiadata vyv Moskwa ,samo che e mnogo iztyrkana godinta - za tva pa se vizda qsno Mishleto Misha cool.gif cool.gif

Basi majtapa. Olimpiadata v Moskwa e bil, ako ne se luja 1980, daje i ne sum bil roden! laugh.gif Toq anzung e pridobil stojnostta na antika. Ne go peri, 4e 6te mu isturka6 nadpisite, a moje da go prodade6 s kolekcionerska stojnost! :thumbsup:

Потребителски аватар
PAKETA_1

Мнениеот PAKETA_1 » 11 ное 2005 09:33

Днес се сетих че съм забравил Ел Камино и си поправих грешката...сори

Радвам се че се забавлявате, обаче признайте че за нищо не съм излъгал - всичко е сто по сто вярно, може би леко пречупено през моя болен мозък.

Милена - всичките ми постове са от 1-2ч през нощта...откакто ми откраднаха лаптопа съм доста по ефикасен в рисърча, защото не кисна по форумите в работно време.

Тъндър - аз съм скромен човек, къде ще ви занимавам да пиша за себе си...като си взема проект тогава.

Потребителски аватар
cj
Регистриран: 17 сеп 2004 11:23
Контакти:

уникален пост на PAKETA

Мнениеот cj » 11 ное 2005 11:58

Ей, добре, че имаме поне един като теб да ни разсейва приятно от време на време! :thumbsup: biggrin.gif
1984 Тойота Корола 4AGE 20v
2007 Субару Импреза STi
Изображение

Върни се в “Off Topic”