ТойотаБг Нюз

За хората дет искат да си чешат пръстите на каквато и да е тема

Модератори: Georgimitrovich, zi_zi_top, Uncle Dido, Akima, slowtraveler, TATI, мехаННика

Потребителски аватар
ugabuga
Регистриран: 23 фев 2005 07:06
Контакти:

Мнениеот ugabuga » 03 дек 2005 15:43

hehe vie mnogo ste si chupili igrachkite be! :-D zatva ne ste imali!

Az poneje niamah bratche da mi gi chupi imah edna kamara pishtovi i drugi garmialki i kato ogrehme "Kurt" vaorajavah cialata mahala, a inache imah 3 rafta s razni kolichki :) pa moje i da sa me glezili ne znam, ne pomnia :P

a otnosno AE86-cata, saglasen sam. zakarai ia na Maaco i shte ti ia preboiadisat za $300, vij moita kva hubava ia napraviha :-P
4efte powered tercel (201 whp @ 14psi)

Потребителски аватар
LordDigital
СупраДжия
Регистриран: 18 окт 2004 17:04

Мнениеот LordDigital » 03 дек 2005 19:35

PAKETA_1 написа:Такааа...Кану, колкото и отрицателен герой да е, не е толкова отрицателен. Даже бях казал преди че всичко отрицателно в него се изчерпва с това че кара Голф III без да го е срам. Сега той е малко по-отрицателент от миналия път (или по-електронегативен, ако предпочитате), защото вече е и горд собственик на 2001 BMW 740iL – да му е честита. Той обаче има нежно и състрадателно сърце и даже успя и в мен да пробуди някакви по-нежни чувства след като ми каза че миналата година е ходил декември месец с мотора на голямо благотворително събиране на играчки за деца сираци. И ме кандърдиса и мен, закоравелия злодей да отида с него тази година да направя едно добро дело и да имам шанса да зарадвам някое сираче със играчка. Та отидохме днес със него да купим някоя друга играчка, уж за дечицата...ебаси и играчките има в днешно време...едно време с брат ми имахме един конструктор (имитация на ЛЕГО), две тръби за фунийки (неръждавейка, ID 1cm), десетина колички мачбокс и два три индианеца и каубоеца които им липсва по някой друг крайник. А сега какви ли не играчки има...малей...прекарахме може би около час, час и половина...бяхме като невидели...Кану реши че като малък не е имал количка с дистанционно, на която да и светят фаровете и стоповете, и реши че е заслужил едно Субару Импреза...и едно ферари със 500 чарка на Лего...Аз бях приятно изненадан да намеря АЕ86-ци за 99 цента всяка и взех една за мен и една която ще зарадва някое щастливо сираче, и една Супра която ще зарадва някое друго сираче. Кану взе на сирачетата някакви Ферарита, мислейки че някой ще им се зарадва, но аз си миля че сирачето ще му ги върне по пощата...
Иначе АЕ86-цата е яка, метална е цялата, само дето май я е боядисвал оня майстор от който Джами пропищя.

Амм вие със КАНУ сте верно за Лудницата - как ча одите при -10 градуса да карате матори из градО? ,аз съм се окулирал дома ,пукам CIV4 i ne myrdam za nisto na sveta:)

Inak igrackite sa hubavi ,a za Ferrari-to na KANU verno da go slozi sys predplaten label za obratna posta (che nali sa siracheta i nema da imat pari da go shipnat) rolleyes.gif
Изображение

Потребителски аватар
V35GTR
Регистриран: 09 мар 2005 00:43
Контакти:

Мнениеот V35GTR » 03 дек 2005 20:32

LordDigital написа:
PAKETA_1 написа:Такааа...Кану, колкото и отрицателен герой да е, не е толкова отрицателен. Даже бях казал преди че всичко отрицателно в него се изчерпва с това че кара Голф III без да го е срам. Сега той е малко по-отрицателент от миналия път (или по-електронегативен, ако предпочитате), защото вече е и горд собственик на 2001 BMW 740iL – да му е честита. Той обаче има нежно и състрадателно сърце и даже успя и в мен да пробуди някакви по-нежни чувства след като ми каза че миналата година е ходил декември месец с мотора на голямо благотворително събиране на играчки за деца сираци. И ме кандърдиса и мен, закоравелия злодей да отида с него тази година да направя едно добро дело и да имам шанса да зарадвам някое сираче със играчка. Та отидохме днес със него да купим някоя друга играчка, уж за дечицата...ебаси и играчките има в днешно време...едно време с брат ми имахме един конструктор (имитация на ЛЕГО), две тръби за фунийки (неръждавейка, ID 1cm), десетина колички мачбокс и два три индианеца и каубоеца които им липсва по някой друг крайник. А сега какви ли не играчки има...малей...прекарахме може би около час, час и половина...бяхме като невидели...Кану реши че като малък не е имал количка с дистанционно, на която да и светят фаровете и стоповете, и реши че е заслужил едно Субару Импреза...и едно ферари със 500 чарка на Лего...Аз бях приятно изненадан да намеря АЕ86-ци за 99 цента всяка и взех една за мен и една която ще зарадва някое щастливо сираче, и една Супра която ще зарадва някое друго сираче. Кану взе на сирачетата някакви Ферарита, мислейки че някой ще им се зарадва, но аз си миля че сирачето ще му ги върне по пощата...
Иначе АЕ86-цата е яка, метална е цялата, само дето май я е боядисвал оня майстор от който Джами пропищя.

Амм вие със КАНУ сте верно за Лудницата - как ча одите при -10 градуса да карате матори из градО? ,аз съм се окулирал дома ,пукам CIV4 i ne myrdam za nisto na sveta:)

Inak igrackite sa hubavi ,a za Ferrari-to na KANU verno da go slozi sys predplaten label za obratna posta (che nali sa siracheta i nema da i
mat pari da go shipnat) rolleyes.gif

hahahahahah tova me razbi!!! :thumbsup: :thumbsup:
PS lorde... kakov napravi... bashtata ne moga da go digna ot Civ4 :P:P:P
Shift_Изображение
Supra vs Skyline
Japanese_fever написа:Обещавам да не се отклонявам от темата и да...

Потребителски аватар
LordDigital
СупраДжия
Регистриран: 18 окт 2004 17:04

Мнениеот LordDigital » 04 дек 2005 11:24

V35GTR написа:
LordDigital написа:

Inak igrackite sa hubavi ,a za Ferrari-to na KANU verno da go slozi sys predplaten label za obratna posta (che nali sa siracheta i nema da i
mat pari da go shipnat) rolleyes.gif

hahahahahah tova me razbi!!! :thumbsup: :thumbsup:

Ammm kazi mu da trenira ,che posle kato se vyrne i brat ti - cha praim otbor 4 choveka sys Maev da gi razbivame na red:)
Изображение

Потребителски аватар
Japanese_fever
Регистриран: 02 мар 2005 05:48

Мнениеот Japanese_fever » 04 дек 2005 21:56

V35GTR написа:hahahahahah tova me razbi!!! :thumbsup: :thumbsup:

6to e Civ4?
Strategiq ili nqkakvo rally ili ne6to drugo?!? :help:
1989 Toyota Camry DX, 2.0L (3S-FE), automatic -> отдавна за скрап
1998 Honda Civic LX, 1.6L (D16Y7), 5 speed -> работна
България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си, ги сложат обратно!

Потребителски аватар
V35GTR
Регистриран: 09 мар 2005 00:43
Контакти:

Мнениеот V35GTR » 04 дек 2005 23:15

Strategia! sleep.gif
Shift_Изображение

Supra vs Skyline

Japanese_fever написа:Обещавам да не се отклонявам от темата и да...

Потребителски аватар
ugabuga
Регистриран: 23 фев 2005 07:06
Контакти:

Мнениеот ugabuga » 05 дек 2005 05:41

japaniz, shma umorish. Kak ne znaesh kvo e CIV!!?!?

shta linchuvame!
4efte powered tercel (201 whp @ 14psi)

Потребителски аватар
Japanese_fever

Мнениеот Japanese_fever » 05 дек 2005 06:24

ugabuga написа:japaniz, shma umorish. Kak ne znaesh kvo e CIV!!?!?

shta linchuvame!

Abe nali si vzeh komp. predi edna sedmica.
A i da kaja, 4e strategii ne igraq! sleep.gif
Igraq action games - rally-ta ili CS i etc. cool.gif
България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си, ги сложат обратно!

Потребителски аватар
ALTEZZA
Регистриран: 10 сеп 2004 20:19

Мнениеот ALTEZZA » 05 дек 2005 08:53

civ=civilization, ne mi kazvai che nikoga ne si chuval za tazi igra, ima ia ot predi 10 godini sigurno
->

Потребителски аватар
Japanese_fever

Мнениеот Japanese_fever » 06 дек 2005 00:08

ALTEZZA написа:civ=civilization, ne mi kazvai che nikoga ne si chuval za tazi igra, ima ia ot predi 10 godini sigurno

Za purvi put q chuvam blush.gif , no mi e prosteno kazah, 4e Ne igraq strategii!

Върни се в “Off Topic”