Пътища из БГ и тяхното състояние, и проходи (стара пл. и др)

За хората дет искат да си чешат пръстите на каквато и да е тема

Модератори: Georgimitrovich, zi_zi_top, Uncle Dido, Akima, slowtraveler, TATI, мехаННика

Потребителски аватар
Mihalcho1
Регистриран: 08 фев 2011 18:20

Мнениеот Mihalcho1 » 13 мар 2011 11:31

Малко си промених маршрута, както и да е...
Проходите, които минах са:

Шипка - Нямам много конкретна информация за настилката, понеже го минах само на сняг, иначе си беше спокойно, ама това е така, защото не пускаха тежкотоварни над 10т.

Хаинбоаз - Това е прохода, минималната ми скорост беше 80км, като на места спокойно карах със 110+км, перфектна настилка, няма опасни завои, 2/3 от пътя е трилентов, места за изпреварване колкото искате, ТИРовете няма как да Ви притеснят (иначе на са никак малко).

Потребителски аватар
newmiro
Регистриран: 03 апр 2006 21:59

Re: Пътища из БГ и тяхното състояние, и проходи (стара пл. и

Мнениеот newmiro » 09 апр 2013 10:04

1) Айтоският проход е доста добър и бърз - асфалтирали са и неравностите до града (Айтос). Няма много движение, само около 15-тина км има стеснения. Тук таме дупка, и май ше ги асфалтират, защото бяха нарязали.

2) Не се подлъгвайте да минавате по пътя Чирпан - Поповица - Асеновград, пътят е отвратителен. Ако сте в тази посока, продължете си по магистралата до Пловдив и после през самия Пловдив към Асеновград, много по-добро трасе, времето е същото.

Поздрави!
stay up and keep shining!!

slowtraveler каза: Срещу мен на около 150м имаше спрели фарове - един мерцедес с модните по него време (пък май и сега) борци, които на въпроса ми дали имат лопата отговориха, че имат само пистолети и бухалки tongue.gif

Върни се в “Off Topic”