Пътища из БГ и тяхното състояние, и проходи (стара пл. и др)

За хората дет искат да си чешат пръстите на каквато и да е тема

Модератори: zi_zi_top, Uncle Dido, Akima, slowtraveler, TATI, мехаННика, Georgimitrovich

nowyaris
Регистриран: 11 фев 2009 16:17

Мнениеот nowyaris » 11 авг 2010 21:46

desSs написа:кви преебани автомобили бе колега, тойоти караме все пак laugh.gif tongue.gif

IVALINAI, във вторник към два-три следобед имаше 10-15 коли, 1-2 камиона, 1 трактор и 1 каруца /всъщност тя беше вече в Дългопол/ biggrin.gif
Деско,за каръка почивен ден няма.За каръка богопомазани марки няма.За каръка защитени от Горе няма.

Потребителски аватар
desSs
Регистриран: 02 окт 2007 23:11

Мнениеот desSs » 11 авг 2010 21:59

родена съм на 13-ти, петък, 13 часа, не можеш ме стресна laugh.gif

ся сериозно, ясно че никой не е застрахован, но всеки сам да си преценя smile.gif

nowyaris

Мнениеот nowyaris » 11 авг 2010 22:09

desSs написа:родена съм на 13-ти, петък, 13 часа, не можеш ме стресна laugh.gif

ся сериозно, ясно че никой не е застрахован, но всеки сам да си преценя smile.gif
Значи,вдруги ден банкетче.Нещо юбилейче,тва-онова?Ако имах възможност,бих те поздравил лично в Петък/по обед/.Ся сериозно-ако всеки сам си преценя,таз тема ко търси у тоз Форум?

Потребителски аватар
desSs

Мнениеот desSs » 11 авг 2010 22:43

закъсня, юбилея беше преди 3 години и 3 месеца smile.gif
мисълта ми беше, че колегата/колежката иска инфо, давам му го/я, пък той/тя си преценя от къде да мине, сам/сама ли и т.н.
п.п. и стига са мазни на модераторите, почерпка и от тях няма да видиш laugh.gif

nowyaris

Мнениеот nowyaris » 11 авг 2010 22:57

desSs написа:закъсня, юбилея беше преди 3 години и 3 месеца smile.gif
мисълта ми беше, че колегата/колежката иска инфо, давам му го/я, пък той/тя си преценя от къде да мине, сам/сама ли и т.н.
п.п. и стига са мазни на модераторите, почерпка и от тях няма да видиш laugh.gif
Двадесет години са прекрасна възраст за всяка жена.На тази възраст три години и три месеца придават екзотичен привкус на всеки юбилей.Пък модераторите нямат мърдане-вервай ми.

IVALINAI
Регистриран: 09 авг 2010 13:56

Мнениеот IVALINAI » 12 авг 2010 06:57

Много ти благодаря за изчерпателният отговор! :thumbsup:
Жив/а и здрав/а! smile.gif

Потребителски аватар
Mihalcho1
Регистриран: 08 фев 2011 18:20

Мнениеот Mihalcho1 » 21 фев 2011 22:30

Да вдигна малко полезната тема с актуално инфо от някой...

Трябва да стигна от Бургас до Шумен!

Айтоския или Ришкия проход??

Доста прочетох от темата и Айтоския води по точки, но все пак никой не е писал 5-6 месеца, та дали "зимата е позакърпила дупките или пътното ги копаят по-големи"??
Изображение

Потребителски аватар
martod
Регистриран: 15 ное 2008 17:49

Мнениеот martod » 21 фев 2011 23:49

Mihalcho1 написа:Да вдигна малко полезната тема с актуално инфо от някой...

Трябва да стигна от Бургас до Шумен!

Айтоския или Ришкия проход??

Доста прочетох от темата и Айтоския води по точки, но все пак никой не е писал 5-6 месеца, та дали "зимата е позакърпила дупките или пътното ги копаят по-големи"??
Ей тук винаги можеш да намериш прясна информация, за състоянието на пътищата ..http://www.uab.org/index.php?option=com_content&view=article&id=78&Itemid=111&lang=bg
СВЕТЪТ Е КРЪЧМА........ДА СЕДНЕМ НА ЕДНА МАСА....

Потребителски аватар
Mihalcho1

Мнениеот Mihalcho1 » 22 фев 2011 00:14

Да, благодаря, полезна информация, но мен ме интересува колко дупки има по проходите, за снега и свлачищата е ясно, че има официални данни biggrin.gif
Изображение

Потребителски аватар
martod
Регистриран: 15 ное 2008 17:49

Мнениеот martod » 22 фев 2011 08:01

Mihalcho1 написа:Да, благодаря, полезна информация, но мен ме интересува колко дупки има по проходите, за снега и свлачищата е ясно, че има официални данни biggrin.gif
Дупки има достатъчно по всички пътища (няма да се притесняваш) laugh.gif и в сайта горе дилу можеш да се ориентираш и за тях ..
Щом дадена отсечка я няма в списъка и пътно управление не се е намесило, значи е проходима при тежки условия biggrin.gif то както вече споменах, път проходим при леки условия в България почти няма .. sad.gif
СВЕТЪТ Е КРЪЧМА........ДА СЕДНЕМ НА ЕДНА МАСА....

Потребителски аватар
desSs

Мнениеот desSs » 22 фев 2011 08:18

за по-сигурно мини през Варна laugh.gif
един приятел миналата седмица мина два пъти през айтоския, каза че било спокойно, не се оплака и от много дупки, явно е поносимо smile.gif

Потребителски аватар
Mihalcho1

Мнениеот Mihalcho1 » 22 фев 2011 16:34

През Варна ми е последния вариант, гледаме и километража все пак.
Данке шойн!
Изображение

Потребителски аватар
lz2lps
Регистриран: 12 дек 2007 10:59
Контакти:

Мнениеот lz2lps » 22 фев 2011 18:19

Oт личен опит - НЕ минавай през Ришкият проход. Есента направих тази грешка като пътувах от Разград - Шумен - Бургас.

http://www.youtube.com/watch?v=nz7sNvrXuGk#t=1m52s

Това след 1м52 сек от клипа беше една малка част от траповете.

На връщане през Варна laugh.gif
"Одни трусят, бросают вёсла, ложатся на дно баркаса, и их разбивает о скалы! А другие крепче берутся за весла, и гребут, гребут, навстречу ветру, наперекор буре гребут, и они побеждают стихию!" (с) "Повесть о настоящем человеке"

Потребителски аватар
Vesko
ЗАВИНАГИ С НАС.....
Регистриран: 27 авг 2007 18:25
Контакти:

Мнениеот Vesko » 22 фев 2011 18:33

desSs написа:за по-сигурно мини през Варна laugh.gif
един приятел миналата седмица мина два пъти през айтоския, каза че било спокойно, не се оплака и от много дупки, явно е поносимо smile.gif

Февруари и аз минавах два пъти през айтоският проход. Малко е тесен, но се пътува спокойно.

ПП: Поради факта че е тесен и пътувах по тъмно беше малко досадно като настигнеш някой който кара бавно smile.gif

Потребителски аватар
newmiro
Регистриран: 03 апр 2006 21:59

Мнениеот newmiro » 27 фев 2011 23:20

наскоро минавах през Айтоския проход към южна България. Имаше дупки и трафик, неравен път... На връщане си минах през слънчев бряг, на спокойствие. Препоръчвам ви.

За съжаление няма голям избор за пресичане на Стара планина, повечето проходи са с лоша настилка...
stay up and keep shining!!

slowtraveler каза: Срещу мен на около 150м имаше спрели фарове - един мерцедес с модните по него време (пък май и сега) борци, които на въпроса ми дали имат лопата отговориха, че имат само пистолети и бухалки tongue.gif

Върни се в “Off Topic”