Subaru Forester XT MOD

jamie: "Абе съвсем сериозно предлагам подфорум "Субару". Така и така Тойота ще ги купи."

BD: "Станаха нещо доста Миати-те напоследък"
Simbat
Мнения: 12
Регистриран на: 28 Окт 2009 14:24
Местоположение: MAdison<WI

Мнение от Simbat » 04 Мар 2012 09:14

...
Последно промяна от Simbat на 09 Мар 2012 17:02, променено общо 1 път.

Аватар
Troshko
Мнения: 2094
Регистриран на: 24 Яну 2006 11:58
Местоположение: София

Мнение от Troshko » 04 Мар 2012 10:01

[quote="Simbat"][/quote]

Ще те замоля само леко с класификациите :)

Сега,
ще ти е трудно да вземеш ДССД от СТИ вер 7 ( това трябва да е кръгъл фар) защото те нямат ДССД (или поне не знам да е слагано).
ДССД започват да го слагат след май 2005та по-активно. Преди това по спомен има малко модели Блоб ай-ве с ДССД за Американския пазар 2.5 мотор и някой доста редки спек Ц-та .

Другото,
за спирачни апарати, сложи каквито ти е кеф и спрямо това какви са ти целите. Оригиналните Брембо калипари, златните, НЕ са висок клас на брембо и не може да очакваш нещо много от тях. С хубави накладки и силкове, след няколко агресивни спирания започва да им става горещо :)

този Стоптейч не е лош като цена качество ...

http://www.vividracing.com/catalog/prod ... _id=134086

Тези Алкони, мен ме блазнят, моноблок конструкция http://forums.nasioc.com/forums/showthr ... ?t=1947455

и така ...

Аватар
Troshko
Мнения: 2094
Регистриран на: 24 Яну 2006 11:58
Местоположение: София

Мнение от Troshko » 04 Мар 2012 10:03

Не знам защо реши, че ще затварят темата :laughing6: :laughing6: :laughing6: :laughing6:

Simbat
Мнения: 12
Регистриран на: 28 Окт 2009 14:24
Местоположение: MAdison<WI

Мнение от Simbat » 04 Мар 2012 15:53

Troshko написа: този Стоптейч не е лош като цена качество ...

http://www.vividracing.com/catalog/prod ... _id=134086

Тези Алкони, мен ме блазнят, моноблок конструкция http://forums.nasioc.com/forums/showthr ... ?t=1947455

и така ...
Ти шегуваш ли се 6 пистон спирачни апарати на тази кола да и сложа за $3500 отпред при положение,че Брембо-тата са повече от достатъчни за улицата и струват с отстъпката под $1300 ...Моя кит се предлага в различни цветове а аз съм си поръчал точно златни апарати за да изглежда сток.Ей това е кита парт номер 2E4.5002A2
http://www.autoanything.com/brakes/77A2861A3715484.aspx

Я кажи ти каква кола караш и с какви спирачки си ?

Аватар
Troshko
Мнения: 2094
Регистриран на: 24 Яну 2006 11:58
Местоположение: София

Мнение от Troshko » 04 Мар 2012 23:49

Porsche gt3, спирачките са ми сток .

gh0s7r1d3r
Мнения: 399
Регистриран на: 18 Ное 2010 00:28

Мнение от gh0s7r1d3r » 04 Мар 2012 23:54

Troshko написа:Porsche gt3, спирачките са ми сток .
Ама с пейка отзад. Даже няколко пейки. Ти май можеш да направиш парк или поне градинка с толкова много пейки :)
SUBARU Outback 3.0 H6 2005
Toyota Yaris Sol 1.3 VVTi 2008

Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

Мнение от LordDigital » 05 Мар 2012 01:46

Troshko написа:Porsche gt3, спирачките са ми сток .
Ееех да му се неЗнае ,изкупи половината Китайска република и още ли го караш това Порше! Да ти дам некоя кинта на заем от Милионите че да го ъпгрейднеш на некои Форестер ? :whistle:
Изображение

Simbat
Мнения: 12
Регистриран на: 28 Окт 2009 14:24
Местоположение: MAdison<WI

Мнение от Simbat » 05 Мар 2012 06:05

Troshko написа:Porsche gt3, спирачките са ми сток .
Е браво. Дано има къде да я разтриваш подобаващо . Супер автомобил действително. Но предполагам това не ти е ежедневната кола да ходиш на работа,на къмпинг и да си пазариш в Икеа с нея затова няма какво да сравняваме спирачки за рейсинг кар и за стрийт кар.Да не говорим,че форестъра като го направя ще ми е излзал колкото на теб ти струват само спирачките и джантите вероятно ...

Инъче ей тези на мен ми харесват :
http://forums.nasioc.com/forums/showthr ... asis+alcon

Но Брембо-тата са си класика и,не мисля че ще имам проблеми с прегряване по улиците.

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Japanese_fever » 05 Мар 2012 06:23

Абе личи си, че си приятел на КАНУ. biggrin.gif
Няма само да се връзваш толкова бързо!
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

Simbat
Мнения: 12
Регистриран на: 28 Окт 2009 14:24
Местоположение: MAdison<WI

Мнение от Simbat » 05 Мар 2012 06:58

Japanese_fever написа:Абе личи си, че си приятел на КАНУ. biggrin.gif
Няма само да се връзваш толкова бързо!
Да уточня този въпрос - Не познавам КАНУ,но би ми било приятно да се запозная лично. Разменихме няколко съобщения ,в които го питах да ми препоръча шоп около Чикаго да ми препрограмират еку-то понеже в Медисън няма нито един шоп,който да работи по Субару.Той ми препоръча и се обадих в шопа се разбрахме.Това е.


Абе тая безсмислена тема верно ли няма кой да я изтрие ?

Аватар
Troshko
Мнения: 2094
Регистриран на: 24 Яну 2006 11:58
Местоположение: София

Мнение от Troshko » 05 Мар 2012 07:31

Simbat написа:
Japanese_fever написа:Абе личи си, че си приятел на КАНУ. biggrin.gif
Няма само да се връзваш толкова бързо!
Да уточня този въпрос - Не познавам КАНУ,но би ми било приятно да се запозная лично. Разменихме няколко съобщения ,в които го питах да ми препоръча шоп около Чикаго да ми препрограмират еку-то понеже в Медисън няма нито един шоп,който да работи по Субару.Той ми препоръча и се обадих в шопа се разбрахме.Това е.


Абе тая безсмислена тема верно ли няма кой да я изтрие ?
Аз не знам какви са ти мераците да се изтрие темата..... Първо пускаш тема, после почваш да се цупиш, все пак повечето хора прекарват свободното си време във форумите и е нормално тона да е малко по-шеговит, но ако зададеш смислен въпрос доста от хората писали по темата биха отговорили. Както и доста от писалите имат много опит с карането по писти и тунването на коли .... и купуването на китайски части :laughing6: :laughing6: :laughing6:

КАНУ ми е приятел на мен smile.gif

Дай сега да се върнем на темата, та Вер. 7 СТИ, не знам да имат ДССД :)

Simbat
Мнения: 12
Регистриран на: 28 Окт 2009 14:24
Местоположение: MAdison<WI

Мнение от Simbat » 05 Мар 2012 11:45

Не знам как точно реши,че съм крайно закъсал за съвети и ,че се интересувам от ралита ... За Китайските части мога да ти помогна и аз ако искаш само трябва да знам колко трябва да са оригинални cool.gif

Генерациит СТИ в Япония не ги чаткам.Един младеж ми сменяше маслото наскоро в един сервиз и му беше разпарчатосана скоростната кутия на врх-а,че е прецакал втората и сега слага от ждм сти със дццд и каза ако искам срещу определена сума може и мен да ме огрее.Па СУВ със дццд що да не е добре ?


Ти по ги разбираш твоето JDM 06 СТИ каква генерация се води ?

Ей тва стрътче си взех сега ей тък ккато съм си седнал в Китай . Сега може и на писта да ме пуснат за едно кръгче . Твойта сти-ка има ли такова?
http://forums.nasioc.com/forums/showthr ... ?t=2306613

Аватар
Troshko
Мнения: 2094
Регистриран на: 24 Яну 2006 11:58
Местоположение: София

Мнение от Troshko » 05 Мар 2012 15:00

Simbat написа:Не знам как точно реши,че съм крайно закъсал за съвети и ,че се интересувам от ралита ... За Китайските части мога да ти помогна и аз ако искаш само трябва да знам колко трябва да са оригинални cool.gif

Генерациит СТИ в Япония не ги чаткам.Един младеж ми сменяше маслото наскоро в един сервиз и му беше разпарчатосана скоростната кутия на врх-а,че е прецакал втората и сега слага от ждм сти със дццд и каза ако искам срещу определена сума може и мен да ме огрее.Па СУВ със дццд що да не е добре ?


Ти по ги разбираш твоето JDM 06 СТИ каква генерация се води ?

Ей тва стрътче си взех сега ей тък ккато съм си седнал в Китай . Сега може и на писта да ме пуснат за едно кръгче . Твойта сти-ка има ли такова?
http://forums.nasioc.com/forums/showthr ... ?t=2306613
Вероятно съм доста глупав и нещо не мога да разбера начина ти на комуникация, за което се извинявам. Както се извинявам, че ти пиша глупости в темата.


Просто самия ти написа, че ще си сложиш 6 степенна кутия с ДССД oт ( Кръгъл фар), просто поясних, че не съм чувал да имат ДССД и ти казах от кога започват да го монтират ( защото в незакъсващото ти инфо явно липсва smile.gif )

Явно, твоите постове не подлежат на коментар и обсъждане и всички само трябва да четем и да ти симпатизираме и да ти се радваме.

Аре, всичко НАЙ и успех с проекта .

П.С това са ми стрътовете http://forums.nasioc.com/forums/showthr ... ?t=2087834
STI ver.9

MX5
Мнения: 2560
Регистриран на: 20 Ное 2008 09:47
Местоположение: Los Angeles

Мнение от MX5 » 05 Мар 2012 20:53

Simbat написа:И го казвам от личен опит понеже слизам от последния модел WRX седан,който беше Stage 3...
Не е ли по-скоро предпоследния това? Щото на тия снимки ми се струва, че не е wide body и т.н.?

Какви бутала, биели и други промени по вътрешностите на двигателя за Stage 3?




Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Japanese_fever » 05 Мар 2012 20:59

Никой не ми отговори защо няма да го пуснат на писта?

А и още се чудя защо прави тези ъпгрейди, ако ще я кара само до работа и обратно...? rolleyes.gif
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 23 госта