Nacis undercover

jamie: "Абе съвсем сериозно предлагам подфорум "Субару". Така и така Тойота ще ги купи."

BD: "Станаха нещо доста Миати-те напоследък"
Аватар
KORD
Мнения: 472
Регистриран на: 14 Авг 2005 06:39

Nacis undercover

Мнение от KORD » 26 Ное 2006 12:27

Ta az da isprevarq da ne po4nat da me bazikat delslow4o i nAketa .... nishto 4e si zeh STI ostavam veren na nemskkite mashini. I moga da dam edno barzo reviu na STI ...... biggrin.gif

Obshto vzeto ne e to4no samoleta koito e po legendite (sigorno se pask shtoto sam sviknal na supercar :whistle: :whistle: )..... dosta barza kola no!!!! Nikakav interior mnogo shumna i mnogo tvarda ( baq tvarda golfarata sas 2" drop ne beshe tai ) Tabloto e malko mexicansko kop4etata po nego sa malko ot vremeto na Lorda kato bil abitiurent, muzikata e pod sqkva kritika, deferinciala i transaxela se 4uvat prekaleno mnogo, boxera zvu4i kato zazka. Oba4e kolata e bi4e 300hp sa si 300hp kato se ka4ih na ot kam 220 na 300 si e trapka. Drugo neshto koeto me kefi super mnogo e kop4eto za raspredelenie na preden zaden deferincial ( qko se driftva ) Neveroqtno ustoi4iva po rampite, kato po4ne da bqga ot rampata samo i sma4kvash gasta i zahapva dqsnata markirova4na linia . Ima besni spira4ki .

Obshto vzeto sam mnogo happy s kolata zaradi performance-a. Ako normalnite imprezi sa takiva darveta v interior i shum neznam koi balak she gi kupi.


Nacis do krai vash KORDyo
Изображение
"Money Money Money Money jivota e pari Money Money Money Money i gotini jeni " Kondio 1998 :)

ugabuga
Мнения: 2833
Регистриран на: 23 Фев 2005 07:06
Местоположение: New Brunswick, NJ
Обратна връзка:

Мнение от ugabuga » 26 Ное 2006 16:48

be Kordyo za onaia rally baraka li govorish. Tia nali beshe normalna WRX?
ili si vzel nova?

inak i az sam chuval che sa mnogo tvardi ama taka, sportnite koli komforta lipsva. chuval sam che JDM modelite bili OSHTE po tvardi.
4efte powered tercel (201 whp @ 14psi)

Аватар
KORD
Мнения: 472
Регистриран на: 14 Авг 2005 06:39

Мнение от KORD » 26 Ное 2006 18:49

Druga zemah 05 STI Blue sas golden rims :) . E da de ama se pak znam za komforta ama sravnenie sas r32 ... biggrin.gif
Изображение
"Money Money Money Money jivota e pari Money Money Money Money i gotini jeni " Kondio 1998 :)

El Camino

Мнение от El Camino » 26 Ное 2006 19:18

KORD написа:Druga zemah 05 STI Blue sas golden rims :) . E da de ama se pak znam za komforta ama sravnenie sas r32 ... biggrin.gif
Ти ся се размечта нещо biggrin.gif.
За кво и е на каката дет си шава задника на сигнатурата ти професорска титла :whistle: cool.gif

Аватар
PAKETA_1
Мнения: 642
Регистриран на: 21 Фев 2005 09:54

Мнение от PAKETA_1 » 26 Ное 2006 21:56

копчетата са дървени ама работят...на Ванко VR6-а има много готини копчета ама не работят...нито на кану за стъклата (ама той май ги оправи...някви макарички вътре някви жици...)

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Re: Nacis undercover

Мнение от Japanese_fever » 27 Ное 2006 04:33

Iskam SUV, ama hem da hodq s nego na off road, hem da se puskam i na pista. Takava e tvojta rabota.
E pa qvno mu e tvurdo oka4vaneto na STi-kata nali za tova se vodi sportna kola(ne go burkaj sus sustezatelna!). tongue.gif
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

Мнение от LordDigital » 27 Ное 2006 08:16

Брей ,истина е бре - ем е Blue ,ем е со Златни Джантета ,ем е със 2.5турбо.

Да мо е честито и скоро Кану да го последва във правилната насока :whistle:
Изображение

Аватар
KORD
Мнения: 472
Регистриран на: 14 Авг 2005 06:39

Мнение от KORD » 27 Ное 2006 08:32

Mi ima edna sreda spored men koqto moje da se dostigne ..... malko mu trqbva , tuk tam nqkoe oplatnenie mako vkus na interiora pak i mojeha se pak da mu turat progresiv projinki ( razbiram vardo tvardo ama tva e kat karting ) Za primer S4 RS4 ........ smisal znam 4e nemoje ot si4ko ama kvo mu trqbva na nacista :) malko komfort i vkus za da e shtastliv.

BTW minalata ve4er nekav priatel na delslow4o raspravqshe za nekvi limitirani kade sas sas interior na pinafarina sas 4erveni sedalki i promeneno tablo ama nekvi super gorani4eni broiki ot sorta 4e v chicago da ima samo edno i e 75k ( dvoino ot normalnata cena )

Ama obshto vzeto sam dovolen ot kolata. She vidime kak she e izdarji na moq tormoz :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

El Camino написа:
KORD написа:Druga zemah 05 STI Blue sas golden rims :) . E da de ama se pak znam za komforta ama sravnenie sas r32 ... biggrin.gif
Ти ся се размечта нещо biggrin.gif.
За кво и е на каката дет си шава задника на сигнатурата ти професорска титла :whistle: cool.gif


Ne i trq mozak ami i drqbvat dobri dreshki !!!! tongue.gif tongue.gif I da ima darba s racete ustata i tn biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Изображение
"Money Money Money Money jivota e pari Money Money Money Money i gotini jeni " Kondio 1998 :)

Аватар
V35GTR
Мнения: 2943
Регистриран на: 09 Мар 2005 00:43
Местоположение: Chicago
Обратна връзка:

Мнение от V35GTR » 27 Ное 2006 16:04

ah chestito Marto... stupka v pravilnata posoka! :thumbsup:
Shift_Изображение
Supra vs Skyline
Japanese_fever написа: Обещавам да не се отклонявам от темата и да...

El Camino

Мнение от El Camino » 28 Ное 2006 00:34

Manqci! Brawo biggrin.gif :thumbsup:

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 28 Ное 2006 09:24

KORD, az veche ia vidiah hubavicata, super e daje, no vzemi sloji niakoia snimka i drugite da ia vidiat wink.gif :thumbsup:
->

agent dust
Мнения: 2235
Регистриран на: 15 Авг 2005 23:26
Местоположение: София

Мнение от agent dust » 28 Ное 2006 22:33

поздрави за бигачката smile.gif
един познат се интересува дали може в щатите да се намери някакво STi - нали преди време бяхте гледали някакво подготвено за рали към $8000 - нещо такова го интересува, иска да си го докара до БГ да кара по ралитата. някакво полезно инфо?
status: за БАН

Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

Мнение от LordDigital » 29 Ное 2006 08:55

maggkrabar написа:поздрави за бигачката smile.gif
един познат се интересува дали може в щатите да се намери някакво STi - нали преди време бяхте гледали някакво подготвено за рали към $8000 - нещо такова го интересува, иска да си го докара до БГ да кара по ралитата. някакво полезно инфо?
Ке му требат още толкоз паре ,че и от горе за мита и акцизи. Не си заслужава ,от тука може да се намери ефтино STi дето е размазано (на таван трудно скачат ,ма удар от зад ,от страни...) - случва им се и не ги дават скъпо оти са ацкииииииии тежки за дърпане.

Та Карантиа от STi + edna Leka Impreza 2door ot tez Sinite i eto ti perfekto RallyAvtomobilche:)
Изображение

Аватар
hyankov
Мнения: 1417
Регистриран на: 11 Сеп 2006 22:05
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от hyankov » 29 Ное 2006 19:08

Къде са снимкитееееее laugh.gif
Subaru Impreza III Hatchback (2009) - 2.0R MT, 150 hp
Toyota Avensis (2000) - 2.0 D-4D (личен рекорд - 4.1л/100км) - SOLD
Toyota Corolla LE (2000) - 1.8, 125 hp - SOLD

agent dust
Мнения: 2235
Регистриран на: 15 Авг 2005 23:26
Местоположение: София

Мнение от agent dust » 29 Ное 2006 23:01

LordDigital написа:
maggkrabar написа:поздрави за бигачката smile.gif
един познат се интересува дали може в щатите да се намери някакво STi - нали преди време бяхте гледали някакво подготвено за рали към $8000 - нещо такова го интересува, иска да си го докара до БГ да кара по ралитата. някакво полезно инфо?
Ке му требат още толкоз паре ,че и от горе за мита и акцизи. Не си заслужава ,от тука може да се намери ефтино STi дето е размазано (на таван трудно скачат ,ма удар от зад ,от страни...) - случва им се и не ги дават скъпо оти са ацкииииииии тежки за дърпане.

Та Карантиа от STi + edna Leka Impreza 2door ot tez Sinite i eto ti perfekto RallyAvtomobilche:)
ама той иска точно STi, има значение здравината на купето(STi-то е подсилено отдолу), има разлика в шенкелите, тампоните, скоростите... и е наясно с акцизите и другите гадости. навит е на нещо като онова дето преди време го гледахте за $8000 - към 2002г, олекотено, с ролкейдж и пожарна система. интересува се къде може да се намери в Щатите, той ще си го докара. има ли някакъв сайт с подобни оферти? не иска да прави конверсия към STi на обикновен WRX
status: за БАН

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта