p2 ....

jamie: "Абе съвсем сериозно предлагам подфорум "Субару". Така и така Тойота ще ги купи."

BD: "Станаха нещо доста Миати-те напоследък"
Аватар
KORD
Мнения: 472
Регистриран на: 14 Авг 2005 06:39

p2 ....

Мнение от KORD » 18 Дек 2007 07:50

Az na skoro razbrah za tova dobi4e ... na prodrive kolata ushkim za seriino proizvodstvo
http://www.seriouswheels.com/cars/top-2 ... ive-P2.htm

http://video.google.com/videoplay?docid ... &plindex=0
Изображение
"Money Money Money Money jivota e pari Money Money Money Money i gotini jeni " Kondio 1998 :)

del_sol_fen
Мнения: 533
Регистриран на: 23 Яну 2005 01:08
Местоположение: Chicago, US of A

Мнение от del_sol_fen » 18 Дек 2007 09:51

Hmm...mnooo e iaka ama niama da ia praviat!
shtom niama da ia praviat, predpolagam che taze "estiated" cena to 40,000 pounds ne e mnogo realna.

ama mnogo mi haresva de! :thumbsup:
-------------------------------------------------
"...coming up on the Clock Channel ..... Six O'Clock..."

T.ORTIZ
Мнения: 13
Регистриран на: 23 Ное 2007 23:43
Местоположение: БУРГАС

Мнение от T.ORTIZ » 18 Дек 2007 17:45

Младежи от щатите :whistle: не ви ли си намира някое табло на СТИ да свети в черено и да се обръщат стреклите защото моето е N11 вътре с новите копчета а със старото табло unsure.gif или поне да знаете от къде моа да купя ама на тънканак :help: smile.gif wink.gif
SUBARU TEAM

Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

Мнение от LordDigital » 19 Дек 2007 00:59

T.ORTIZ написа:Младежи от щатите :whistle: не ви ли си намира някое табло на СТИ да свети в черено и да се обръщат стреклите защото моето е N11 вътре с новите копчета а със старото табло unsure.gif или поне да знаете от къде моа да купя ама на тънканак :help: smile.gif wink.gif
Американски Субару форуми търси особено заключени теми ,тез коли са крадат много често за да са разпродават на части - те заради това им заключват редовно темите за разпродаване на STi-ki ,щото продавача нема валиден VIN със които да докаже че колата не е чорел.
Изображение

T.ORTIZ
Мнения: 13
Регистриран на: 23 Ное 2007 23:43
Местоположение: БУРГАС

Мнение от T.ORTIZ » 19 Дек 2007 08:42

Лорде потърси ми , нито знам английски нито форумите им wacko.gif
Виж се разрови ако намериш на нормална цена кажи каде да ти пратя пари и готово smile.gif
и друго да те питам знаеш ли сайт за части на субару кадето има карбонов кардан , аз всички които знам никаде не се предлага а знам че има :whistle: wink.gif
SUBARU TEAM

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 65 госта