KANUUUUUUUUU

jamie: "Абе съвсем сериозно предлагам подфорум "Субару". Така и така Тойота ще ги купи."

BD: "Станаха нещо доста Миати-те напоследък"
agent dust
Мнения: 2235
Регистриран на: 15 Авг 2005 23:26
Местоположение: София

Мнение от agent dust » 03 Яну 2008 08:26

яко се върти импресата - винаги съм казвал, че това е турбо трактор smile.gif

п.п. сега се прибрах от Русе в София. В Русе и околностите положението е бедствено, преспи яко, целият град е блокиран. Доста автобуси се отказаха да пътуват изобщо. Но шоферът на нашият автобус излезе играч. Закъсня общо 3 часа, при това основното му закъснение беше от Русе до обнова - взе го за 3.5 часа вместо за 1.5 часа, и един час загуби на Обнова дето яко окопа автобуса на паркинга пред кафетата, та два снегорина едва го извадиха. Но за сметка на това пътят Обнова - София го взе без никакво закъснение, нормално е за около 2.45, той го взе за 3 часа. по пътя рейса яко дрифтове из преспите, изпреварваше всичко наред. досега не бях се возил в дрифтарски автобус - този имаше шпер и вземаше завоите като бИгачка laugh.gif
status: за БАН

Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

Мнение от LordDigital » 03 Яну 2008 18:53

maggkrabar написа:яко се върти импресата - винаги съм казвал, че това е турбо трактор smile.gif

п.п. сега се прибрах от Русе в София. В Русе и околностите положението е бедствено, преспи яко, целият град е блокиран. Доста автобуси се отказаха да пътуват изобщо. Но шоферът на нашият автобус излезе играч. Закъсня общо 3 часа, при това основното му закъснение беше от Русе до обнова - взе го за 3.5 часа вместо за 1.5 часа, и един час загуби на Обнова дето яко окопа автобуса на паркинга пред кафетата, та два снегорина едва го извадиха. Но за сметка на това пътят Обнова - София го взе без никакво закъснение, нормално е за около 2.45, той го взе за 3 часа. по пътя рейса яко дрифтове из преспите, изпреварваше всичко наред. досега не бях се возил в дрифтарски автобус - този имаше шпер и вземаше завоите като бИгачка laugh.gif
Абе на тия Тежкотоварните шперовете са некви мноо странни.

На моя камион го дават до 35% шпер ,а от там нагоре ако има още плъзгание направо заключва. Ама във ниските преплъзвяния е ужасно нелинеен и като прибавим огромното междуосие и инерциите добри дрифтове са си големо изкуство sad.gif
Изображение

Celica
Мнения: 237
Регистриран на: 07 Окт 2004 16:52
Местоположение: Варна, Морето...

Мнение от Celica » 30 Яну 2008 17:27

racing_fan написа:Лелее като ви гледам с тия Субита.... ама те направо при вас са като съвсем обикновена кола май, а тука искат 100 бона за нова. Ох леле, ако ми падне една такава Импреза ще я побъркам. biggrin.gif
Тая година съм решил да ходя на студентска бригада в САЩ. Я кажете вие къде точно живеете, да знам има ли шанс да се видим. Аз не съм решил още къде да ходя, мисля си за Калифорния. Яяя така и така има доста живеещи в САЩ тука, да питам, къде според вас е най-добре да отида да бачкам лятото на бригадата, целта ми е да изкарам некой лев, не да изхарча всичко още там.
Хммм
Всичко е строго индивидуално!! от всички места където съм била съм имала колеги който са страшно доволни супер разочаровани,
аз поне май искарах 3 лета по бригади и хич да не е опитах доста места и работни места... Вашингтон спасител... аз лично не ти препоръчвам... Спасителите работят за много малко пари, ако искаш да искараш повече, правиш много овър тайм(който не е сигурно ше ти позволят ли), мога да ти дам пример едната година работих 7 дена в седмицата 11,5 на басеина, 3 часа път (2 почивни дни за цялото лято!!!) прави сметка за какво съм имала време... но правех овър тайм.
принципно е много индивидуално къде ше те сложат, тъпото е че зависиш изцяло от тях... може да имаш и малко часове, и да си хванеш втора работа... но е варянт спасителската фирма да ти прецаква цялата схема!
ммм Много хора казват че се правят пари ж Атлантик сити..щото има казина и туристи, да но като се пренасели с бригадири, нямаш чаове и грам няма втора работа, винаги има изключения...какъв ти е касмета и как се уредиш!
Едновременно с това имам познати който направиха мн пари там и са страшно доволни!!! Аз нямам тези впечатления и целия град никак не ми хареса за живеене
малко по добра идея е според мен... ако заминеш и сам си търсиш работа, не зависиш от никой и имаш право на избор (добре е да имаш кола, която също е разходи но възможност да си намеиш по добра работа)
На мен последния варянт ми беше най-добре! но се осъществи с доста помощ от хора който са част от този форум и много им благодаря :+)

мисля че е по-важно да заминеш където и да си с някой познат, иначе всичко е много трудно!!!
и някой даде идея за Аляска, от там нямам познати който да са разочаровани... до колкотото съм наясно са изкарали добри пари... и наистина са по малко местата където да ги изхарчиш!

По късно прочетох че искаш да се разходиш,...ммм става аз и 3-е години се разходих и ми останаха пари... но първата година си бях с единствената идея да се разходя... не ми пукаше за друго, трябва да решиш кое сикаш... и Свят да видиш и да спестиш е леко трудно, поне с J1 виза. Виж работна H2B за повече време май има повече смисъл

Аватар
hyankov
Мнения: 1417
Регистриран на: 11 Сеп 2006 22:05
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от hyankov » 30 Яну 2008 18:34

Za H viza se apply-va April, a vlizat sila v Oktomvri, ako ne me lyje pammeta. Plus tova ti treba rabotodatel koito da apply-ne za teb, a i ne e sigurno 4e 6te vzeme6, 6toto kvotata se prepylva dry.gif
Subaru Impreza III Hatchback (2009) - 2.0R MT, 150 hp
Toyota Avensis (2000) - 2.0 D-4D (личен рекорд - 4.1л/100км) - SOLD
Toyota Corolla LE (2000) - 1.8, 125 hp - SOLD

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Japanese_fever » 30 Яну 2008 20:38

hyankov написа:Za H viza se apply-va April, a vlizat sila v Oktomvri, ako ne me lyje pammeta. Plus tova ti treba rabotodatel koito da apply-ne za teb, a i ne e sigurno 4e 6te vzeme6, 6toto kvotata se prepylva dry.gif
+ tova trqbva da imash vis6e obrazovanie(bakalavur) ili 2 godini prkatika po specialnostta, ili i dvete. Ne se seshtam sega.
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

Аватар
hyankov
Мнения: 1417
Регистриран на: 11 Сеп 2006 22:05
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от hyankov » 30 Яну 2008 23:36

Japanese_fever написа:
hyankov написа:Za H viza se apply-va April, a vlizat sila v Oktomvri, ako ne me lyje pammeta. Plus tova ti treba rabotodatel koito da apply-ne za teb, a i ne e sigurno 4e 6te vzeme6, 6toto kvotata se prepylva dry.gif
+ tova trqbva da imash vis6e obrazovanie(bakalavur) ili 2 godini prkatika po specialnostta, ili i dvete. Ne se seshtam sega.
Az do kolkoto znam 3 godini praktika v specialnosta go priravnqvat na 1 godina universitet. Da, iskat gi. No ako ima6 3 godini primerno zavyr6eni, i dokaje6 4e ima6 4-5 godini praktika e ok.
Subaru Impreza III Hatchback (2009) - 2.0R MT, 150 hp
Toyota Avensis (2000) - 2.0 D-4D (личен рекорд - 4.1л/100км) - SOLD
Toyota Corolla LE (2000) - 1.8, 125 hp - SOLD

Celica
Мнения: 237
Регистриран на: 07 Окт 2004 16:52
Местоположение: Варна, Морето...

Мнение от Celica » 31 Яну 2008 01:01

hyankov написа:Za H viza se apply-va April, a vlizat sila v Oktomvri, ako ne me lyje pammeta. Plus tova ti treba rabotodatel koito da apply-ne za teb, a i ne e sigurno 4e 6te vzeme6, 6toto kvotata se prepylva dry.gif
Za H2B
това кога влиза в сила не е така, просто отнема време докато я одобрят. По трудно се урежда защото цялата процедура е много по сложна от J1, но всяка фирма за бригади предлага. Не е задължително да си сизавършил висшето!само да си м/у 18 и 35 год

http://www.integraledu.com/integraleduc ... me_id=1640

Аватар
K-A-N-U
Мнения: 1232
Регистриран на: 12 Авг 2005 01:17
Местоположение: Wheeling, IL

Мнение от K-A-N-U » 01 Фев 2008 04:11

celina, haymanakov, japan_sicknes - OFFTOPIC! wink.gif

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Japanese_fever » 01 Фев 2008 06:33

Imam 4uvstvoto, 4e nie s hyankov govorehme za H1B viza, a ti za H2B.

Sujalqvam za greshkata.

Department of State (click)

USCIS (click)
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Amazon [Bot] и 74 госта