Fast & Furious -> WRX STi

jamie: "Абе съвсем сериозно предлагам подфорум "Субару". Така и така Тойота ще ги купи."

BD: "Станаха нещо доста Миати-те напоследък"
MX5
Мнения: 2560
Регистриран на: 20 Ное 2008 09:47
Местоположение: Los Angeles

Мнение от MX5 » 22 Апр 2009 23:07

rudolf написа:a red RS200
Аз не съм гледал филма, но това някой далтонист ще да си го е измислил - такъв дето бърка червено с бяло laugh.gif



Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Japanese_fever » 23 Апр 2009 01:24

MX5 написа:
rudolf написа:a red RS200
Аз не съм гледал филма, но това някой далтонист ще да си го е измислил - такъв дето бърка червено с бяло laugh.gif
Ami da, ama ako e originale, ako e replica, kakto kaza bad_dog moje da e kakuvto cvqt si e iskal sobstvenika.

Moje pod 4erupkata vuobshte da ne e:
Fix
Or
Repair
Daily
laugh.gif tongue.gif
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

MX5
Мнения: 2560
Регистриран на: 20 Ное 2008 09:47
Местоположение: Los Angeles

Мнение от MX5 » 23 Апр 2009 05:02

Japanese_fever написа:Ami da, ama ako e originale, ako e replica, kakto kaza bad_dog moje da e kakuvto cvqt si e iskal sobstvenika.
Това горе са снимки на конкретната реплика от филма. Сигурно са я нарекли червена заради буквите по двигателя ... ;)



Аватар
K-A-N-U
Мнения: 1232
Регистриран на: 12 Авг 2005 01:17
Местоположение: Wheeling, IL

Мнение от K-A-N-U » 24 Апр 2009 17:51

V group B sa bili po 600+ H.P. Sa6to taka jivota na dvigatela e 10 4asa at full trotle!!!

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Japanese_fever » 24 Апр 2009 18:48

Az shte proverq na mota vushka kolko i e jivota na dvigatelq na full throttle! biggrin.gif
Ne na jivo, de! LOL laugh.gif

Emi Lancia Delta S4 na Henri Toivonen e bila(citiram):
The S4 took full advantage of the Group B regulations, and featured a midship-mounted engine and all wheel drive for superior traction and handling. The car's 1759 cc four cylinder engine combined supercharging and turbocharging to reduce turbo lag at low RPM. Officially the car produced 550 horsepower (410 kW). Independent figures show the S4 could accelerate from 0 to 100 km/h (62 mph) on gravel in just 2.3 seconds. An engine capacity multiple of 1.4 was applied to forced induction engines by the FIA and the choice of 1759 cc put the S4 in the under 2500 cc class which allowed a min weight of 890 kg (1,962 lb).
mellow.gif

Toivonen malko predi da zagine v negovata Delta S4
"With modern cars like these, in my opinion it's impossible to drive courses like this.
It's too hard and you can't think fast enough."
R.I.P.
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

Аватар
H1pNoTiC
Мнения: 7
Регистриран на: 18 Мар 2007 01:21
Местоположение: България
Обратна връзка:

Мнение от H1pNoTiC » 24 Апр 2009 19:01

Незнам аз ли се заблуждавам, но ми направи впечатление като се обърна STI-ката в края на филма, нямаше нито скоростна кутия, нито диференциал, нито окабеляване, нито гърнета (беше си само купето).

За ето това говоря biggrin.gif
Изображение

Поправете ме ако греша wacko.gif
http://yes-race.net :: streetracing & tuning

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Japanese_fever » 24 Апр 2009 19:03

H1pNoTiC написа:Незнам аз ли се заблуждавам, но ми направи впечатление като се обърна STI-ката в края на филма, нямаше нито скоростна кутия, нито диференциал, нито окабеляване, нито гърнета (беше си само купето).

Поправете ме ако греша wacko.gif
Taka beshe i az go zabelqzah! smile.gif
No az imah vreme da vidq, samo 4e drive-shafta(kardana) lipsvashe.

Ne si se zabludil! :thumbsup:
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

Аватар
Bass_Man
Мнения: 5557
Регистриран на: 15 Сеп 2007 20:38
Местоположение: София
Благодарил/а: 1 път
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Bass_Man » 25 Апр 2009 02:55

H1pNoTiC написа:Незнам аз ли се заблуждавам, но ми направи впечатление като се обърна STI-ката в края на филма, нямаше нито скоростна кутия, нито диференциал, нито окабеляване, нито гърнета (беше си само купето).

За ето това говоря biggrin.gif
Изображение

Поправете ме ако греша wacko.gif
Еми докато пада само това са успели да свалят наще хора :whistle: . Ама , ако се задържи повече от 5 мин на място ще я нарежат цялата и доупоскат tongue.gif .

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 33 госта