среща субару-тойота - за София и околностите

В този форум ще се обсъждат срещите - национални, регионални и квартални :)
Публикувай отговор
Аватар
Ivche
Мнения: 182
Регистриран на: 01 Юни 2009 00:42
Местоположение: София

Мнение от Ivche » 10 Юни 2009 01:44

Fido Dido написа:Момчета!!!!



Моята пи*шка е най-голяма.
Не, мойта е най-голяма, ама Bass_man-a още не я е опитал :censored: biggrin.gif laugh.gif

agent dust
Мнения: 2235
Регистриран на: 15 Авг 2005 23:26
Местоположение: София

Мнение от agent dust » 10 Юни 2009 01:44

Fido Dido написа:Момчета!!!!

По-кротко.

Моята пи*шка е най-голяма.

Айде сега - кротко по леглата, одеалцето - до под брадичката и - лека нощ!
трай ве! знайш ли откога го дебна басмана - то не бяха масла и рецепти, то не беше чудо. сега ми е в ръчичките laugh.gif
status: за БАН

agent dust
Мнения: 2235
Регистриран на: 15 Авг 2005 23:26
Местоположение: София

Мнение от agent dust » 10 Юни 2009 01:53

басмане, много си готин и с теб бира се пие много сладко. ама айде малко факти. ти и на пиене не носиш laugh.gif
status: за БАН

Аватар
Bass_Man
Мнения: 5557
Регистриран на: 15 Сеп 2007 20:38
Местоположение: София
Благодарил/а: 1 път
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Bass_Man » 10 Юни 2009 01:54

Аве май имаш нещо друго ти е в рачичките даже и в устичката ще ти влезне след този линк :
http://www.tuning.bg/forum/download/fil ... 33ce1c9483

Яяяяяяяяяя някакви трактори M5-тици ( по 1800кг ) дали по-добри времена от АЕ-тата ?!?!?!? Това е невъзможно ! И то на най-великата писта Калояново ооооо неееееееееееееееееее Ивчеееееееее дай да ти го лапна душо ХАХАХАХАХАХАХАХАХА ( аве ти не си ли легна ? ) .

Батка ти просто си ясновидец !!!! Всичко ми позна ХАХАХАХАХАХА .
Те ти факти ! Имаш и оферта за съсетзание но продължаваш да меляш простотий лично в твой стил ! Жалкото е , че мътиш и без това мътното мозъче на детето !

agent dust
Мнения: 2235
Регистриран на: 15 Авг 2005 23:26
Местоположение: София

Мнение от agent dust » 10 Юни 2009 02:00

Bass_Man написа:Жалкото е , че мътиш и без това мътното мозъче на детето !
знаех си аз че нещо не ти е наред. че ти е мътно мозъчето ясно, ама че си го признаваш вече става сложно. освен това оная жива бира беше гадна! не знам какво толкова и харесвате wink.gif ай кротни се малко бе пич, форумите са ми слабост, ама предпочитам да си пия с теб бирата, а не да си троша клавиатурата. знаеш за какво става дума wink.gif

най-сладко ми е очи в очи да ти обяснявам къв курник ти е беемвето laugh.gif да ти поръчам салатка, и биричка, и да ти обясним с асен, че онова все пак е биелен лагер wink.gif

фидо, докарай дидовица на следващата среща бе! не бъди скръндза
status: за БАН

Аватар
Bass_Man
Мнения: 5557
Регистриран на: 15 Сеп 2007 20:38
Местоположение: София
Благодарил/а: 1 път
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Bass_Man » 10 Юни 2009 02:16

maggkrabar написа: знаех си ...............
Нищо не си знаеш ! И вземи се кротни ти , че с мнението си за течности , които са ти тотално непознати ( не , че някоя ти е позната ) ставаш тотално смешен !
Да разбирам , че признаваш победата от курника ? Или признаваш , че БМВ е класи над твоя "тунингован" курник ( щото 5-тичките са сток ) . BTW гледам , че и някакви рендета дават по-добри времена кво става нещо явно Ивчето я е нямало там да покаже за какво иде реч . Пък , като ходите тези дни натам пуснете едно временце да свериме часовниците .

Не мога въобще да си представя как виждате аз да взема да похарча 200лв. за бензин и 700 лв. за гуми да доказвам на мастер Йода и неговото учениче , че живеят в друго измерение ? Що не вземете да излезете от пясачника ве дечица ? На мен ли тръгнахте да ми се доказвате ? На мен ли ще ми отваряте очите ? Без коментар ....................

Аватар
Troshko
Мнения: 2094
Регистриран на: 24 Яну 2006 11:58
Местоположение: София

Мнение от Troshko » 10 Юни 2009 07:51

maggkrabar написа:на мен пък срещата не ми хареса особено. на фона на приказките - зле като показания. и бирата, и скарата останаха.

и как един не се намери, освен да цъка по цици и задници, да похвали ивчето за карането. даже не забелязахте че от 3та на 2ра минава с heel-toe

тоше, недей да хвалиш мен, ми похвали малката. докато ти се мъчеше с МХ5-та, тя още на вторият завой ти се качи на багажникът и започна да и пречиш laugh.gif и не е от колата, покарах маздата, огин е.

басмане, извинявай че не ти дадох да пробваш хачирокуто. преди това трябва да се научиш да караш поне като девойките smile.gif като видях как меташ беемвето по поляните, изтръпнах

а гърците на ел борисо бяха толкова нахални, че поедно време направо им казах да се дръпнат настрана. освен това двете селики на пистата стояха по-зле от на ваньо буса дето кара хляб на бабичките. земете ги постегнете тея коли бе smile.gif
Краси ,
всички карахте супер и Ива и Бай Дог ,аз съм аматьор-ентусиаст с болни амбиции.

Нямам нито кола ,нито съм чичко паричко ,ходя прося тук и там за да покарам малко ,като циганка баничка.

agent dust
Мнения: 2235
Регистриран на: 15 Авг 2005 23:26
Местоположение: София

Мнение от agent dust » 10 Юни 2009 09:50

diver написа:
maggkrabar написа:и как един не се намери, освен да цъка по цици и задници, да похвали ивчето за карането.
diver написа:Скоро Ивчето, ще бие повечето пишещи в този форум, та няма лошо. Аз съм вече стар/суперстар, да му мислят младите. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif ..А Трошето само кат го види човек, как да не го bash.gif bash.gif bash.gif
хайде пак....
:thumbsup:
status: за БАН

agent dust
Мнения: 2235
Регистриран на: 15 Авг 2005 23:26
Местоположение: София

Мнение от agent dust » 10 Юни 2009 09:55

Bass_Man написа:...
200лв за бензин и 700 лв за гуми ще са ти крайно недостатъчни да докажеш каквото и да било. ако туриш по някоя нула - има шансове smile.gif в смисъл че много повече литри бензин и много катове гуми са необходими за да постигнеш нещо. с едно зареждане и две-три давания на газ да се врътнат гумите по светофарите нищо не се получава - после на пистата летиш по нивите.
status: за БАН

agent dust
Мнения: 2235
Регистриран на: 15 Авг 2005 23:26
Местоположение: София

Мнение от agent dust » 10 Юни 2009 09:57

Tibi.B написа:...
всички сме така. нямаме пари и все нещо не стига да покараме. ама комплимента не се брои щото ти го извадих с ченгел от устата smile.gif
status: за БАН

Аватар
rudolf
Мнения: 4490
Регистриран на: 21 Ное 2007 02:15
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от rudolf » 10 Юни 2009 10:44

Tibi.B написа:
maggkrabar написа:на мен пък срещата не ми хареса особено. на фона на приказките - зле като показания. и бирата, и скарата останаха.

и как един не се намери, освен да цъка по цици и задници, да похвали ивчето за карането. даже не забелязахте че от 3та на 2ра минава с heel-toe

тоше, недей да хвалиш мен, ми похвали малката. докато ти се мъчеше с МХ5-та, тя още на вторият завой ти се качи на багажникът и започна да и пречиш laugh.gif и не е от колата, покарах маздата, огин е.

басмане, извинявай че не ти дадох да пробваш хачирокуто. преди това трябва да се научиш да караш поне като девойките smile.gif като видях как меташ беемвето по поляните, изтръпнах

а гърците на ел борисо бяха толкова нахални, че поедно време направо им казах да се дръпнат настрана. освен това двете селики на пистата стояха по-зле от на ваньо буса дето кара хляб на бабичките. земете ги постегнете тея коли бе smile.gif
Краси ,
всички карахте супер и Ива и Бай Дог ,аз съм аматьор-ентусиаст с болни амбиции.

Нямам нито кола ,нито съм чичко паричко ,ходя прося тук и там за да покарам малко ,като циганка баничка.
споко тоше, и аз се чувствам така,,,но ти поне си красив, и си превъзмогнал срама happy.gif

diver
Мнения: 3528
Регистриран на: 18 Авг 2007 10:35
Местоположение: София

Мнение от diver » 10 Юни 2009 10:46

rudolf написа:споко тоше, и аз се чувствам така,,,но ти поне си красив, и си превъзмогнал срама happy.gif
И с готина прическа най-вече, но нищо не може да се сравни с ентусиазма на Трошко worthy.gif worthy.gif worthy.gif
Изображение
maggkrabar написа:останах без пукната пара....
Bad Dog написа:Курвите имат висок разход на градско.

chaval
Мнения: 203
Регистриран на: 29 Мар 2008 23:42
Местоположение: София

Мнение от chaval » 10 Юни 2009 11:24

май се сформираха два клуба- клуб "Трошко" и клуб "Ивчето" smile.gif

следващия път двете агитки налице на пистата и да видим кой кого и как laugh.gif
макар че от сега знам резултата :director: :iroc:

Аватар
rudolf
Мнения: 4490
Регистриран на: 21 Ное 2007 02:15
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от rudolf » 10 Юни 2009 15:35

casparcho написа:май се сформираха два клуба- клуб "Трошко" и клуб "Ивчето" smile.gif

следващия път двете агитки налице на пистата и да видим кой кого и как laugh.gif
макар че от сега знам резултата :director: :iroc:
3 клуба,,, laugh.gif
на последния,билборда му е с един готин пич с очила, дет стиска палци и списък:
спортна супра
мацки
околосветско пътешествие..
домашно кино
.... и др
п.с. не мога в нета да намера рекламата,,по принцип е на спорт тото....

Uncle Dido
Почетен Администратор
Мнения: 3710
Регистриран на: 03 Юни 2008 16:42
Местоположение: София, но е от Бургас
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Uncle Dido » 10 Юни 2009 19:08

maggkrabar написа: фидо, докарай дидовица на следващата среща бе! не бъди скръндза
Е и тая неделя ако не почивам - ще станат четири седмици нон-стоп гърбене. Ма като прави човек нов сервиз и иска да изгежда добре,мамка му, ще бачка. От три дни съм кофражист, арматурист, шпакловчик, бояджия и главен консуматор на газирана слабоалкохолна напитка с приятен кехлибарен цвят.

Студена.

А за тая неделя ще направя всичко възможно да дойда с домашния любимец, щото ми омръзна живота, пък и искам да покажа на фидодидовица как една девойка млати Тошко кат сляпо маче у дирек.

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 48 госта