среща субару-тойота - за София и околностите

В този форум ще се обсъждат срещите - национални, регионални и квартални :)
Публикувай отговор
Аватар
Vesko
ЗАВИНАГИ С НАС.....
Мнения: 3835
Регистриран на: 27 Авг 2007 18:25
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Vesko » 10 Юни 2009 19:43

Fido Dido написа:
maggkrabar написа: фидо, докарай дидовица на следващата среща бе! не бъди скръндза
Е и тая неделя ако не почивам - ще станат четири седмици нон-стоп гърбене. Ма като прави човек нов сервиз и иска да изгежда добре,мамка му, ще бачка. От три дни съм кофражист, арматурист, шпакловчик, бояджия и главен консуматор на газирана слабоалкохолна напитка с приятен кехлибарен цвят.

Студена.

А за тая неделя ще направя всичко възможно да дойда с домашния любимец, щото ми омръзна живота, пък и искам да покажа на фидодидовица как една девойка млати Тошко кат сляпо маче у дирек.
Дидо, да направим срещата при теб. Между бирите може да помогнем кой с каквото може smile.gif

Аватар
Troshko
Мнения: 2094
Регистриран на: 24 Яну 2006 11:58
Местоположение: София

Мнение от Troshko » 10 Юни 2009 19:57

Fido Dido написа:
maggkrabar написа: фидо, докарай дидовица на следващата среща бе! не бъди скръндза
Е и тая неделя ако не почивам - ще станат четири седмици нон-стоп гърбене. Ма като прави човек нов сервиз и иска да изгежда добре,мамка му, ще бачка. От три дни съм кофражист, арматурист, шпакловчик, бояджия и главен консуматор на газирана слабоалкохолна напитка с приятен кехлибарен цвят.

Студена.

А за тая неделя ще направя всичко възможно да дойда с домашния любимец, щото ми омръзна живота, пък и искам да покажа на фидодидовица как една девойка млати Тошко кат сляпо маче у дирек.
Батко ,

мен който ме хване ме малати (там ме хвана Ивчето ,смачкаме) ама какво да го правим Трошето като не му се отдава wink.gif

Виж ,за удебеленя шрифт в тези делата ме бива rolleyes.gif

Uncle Dido
Почетен Администратор
Мнения: 3710
Регистриран на: 03 Юни 2008 16:42
Местоположение: София, но е от Бургас
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Uncle Dido » 10 Юни 2009 20:12

Tibi.B написа:
Fido Dido написа: главен консуматор на газирана слабоалкохолна напитка с приятен кехлибарен цвят.

Виж ,за удебеленя шрифт в тези делата ме бива rolleyes.gif
tooth.gif tooth.gif tooth.gif

Аватар
Ivche
Мнения: 182
Регистриран на: 01 Юни 2009 00:42
Местоположение: София

Мнение от Ivche » 10 Юни 2009 21:07

casparcho написа:май се сформираха два клуба- клуб "Трошко" и клуб "Ивчето" smile.gif

следващия път двете агитки налице на пистата и да видим кой кого и как laugh.gif
макар че от сега знам резултата :director: :iroc:
Искам да видя агитките следващия път на двата края на пистата с плакати " Трош бъди лош" или " Ивче, -дрифтче" , диви крясъци и много хъс, останалото от нас с Трошко tongue.gif

agent dust
Мнения: 2235
Регистриран на: 15 Авг 2005 23:26
Местоположение: София

Мнение от agent dust » 10 Юни 2009 22:31

аз за тази неделя съм измислил нещо друго. ама е само за сериозни! в смисъл че кибици и зяпачи не искаме, само активни. пак ще се размахват плакати и ще се снимаме на корем. мястото обаче не е бухово, пак ще се кара, ама не коли.
status: за БАН

diver
Мнения: 3528
Регистриран на: 18 Авг 2007 10:35
Местоположение: София

Мнение от diver » 10 Юни 2009 22:35

maggkrabar написа:аз за тази неделя съм измислил нещо друго. ама е само за сериозни! в смисъл че кибици и зяпачи не искаме, само активни. пак ще се размахват плакати и ще се снимаме на корем. мястото обаче не е бухово, пак ще се кара, ама не коли.
Ще споделиш или ще си мърсуваш сам? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Изображение
maggkrabar написа:останах без пукната пара....
Bad Dog написа:Курвите имат висок разход на градско.

diver
Мнения: 3528
Регистриран на: 18 Авг 2007 10:35
Местоположение: София

Мнение от diver » 10 Юни 2009 22:36

Ivche написа:
casparcho написа:май се сформираха два клуба- клуб "Трошко" и клуб "Ивчето" smile.gif

следващия път двете агитки налице на пистата и да видим кой кого и как laugh.gif
макар че от сега знам резултата :director: :iroc:
Искам да видя агитките следващия път на двата края на пистата с плакати " Трош бъди лош" или " Ивче, -дрифтче" , диви крясъци и много хъс, останалото от нас с Трошко tongue.gif
Баси Трошко пак се уреди а останалите ко ще праим?!
Изображение
maggkrabar написа:останах без пукната пара....
Bad Dog написа:Курвите имат висок разход на градско.

agent dust
Мнения: 2235
Регистриран на: 15 Авг 2005 23:26
Местоположение: София

Мнение от agent dust » 10 Юни 2009 23:51

diver написа:
maggkrabar написа:аз за тази неделя съм измислил нещо друго. ама е само за сериозни! в смисъл че кибици и зяпачи не искаме, само активни. пак ще се размахват плакати и ще се снимаме на корем. мястото обаче не е бухово, пак ще се кара, ама не коли.
Ще споделиш или ще си мърсуваш сам? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
ми с колегата венци го мислим от доста време. не казвам какво е. каране ще има, но не на автомобили, нито на картинги. изтъркано е. нещо по-различно. ама нали се сещате, че никак не се връзва на фона на карането и купона групичка с пълни с тостестерон очи - и резултатът да е много оставена топла бира и неизядена скара. този път няма да е публично, сбирката става само по телефоните. и ще бъдем само фенове, а не зяпачи. на зяпачите после ще покажем малко снимки laugh.gif
status: за БАН

Аватар
rudolf
Мнения: 4490
Регистриран на: 21 Ное 2007 02:15
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от rudolf » 11 Юни 2009 01:25

maggkrabar написа:
diver написа:
maggkrabar написа:аз за тази неделя съм измислил нещо друго. ама е само за сериозни! в смисъл че кибици и зяпачи не искаме, само активни. пак ще се размахват плакати и ще се снимаме на корем. мястото обаче не е бухово, пак ще се кара, ама не коли.
Ще споделиш или ще си мърсуваш сам? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
ми с колегата венци го мислим от доста време. не казвам какво е. каране ще има, но не на автомобили, нито на картинги. изтъркано е. нещо по-различно. ама нали се сещате, че никак не се връзва на фона на карането и купона групичка с пълни с тостестерон очи - и резултатът да е много оставена топла бира и неизядена скара. този път няма да е публично, сбирката става само по телефоните. и ще бъдем само фенове, а не зяпачи. на зяпачите после ще покажем малко снимки laugh.gif
ако е плайстейшън,,,бассман ще ви размаже,,,има лоджитек момо коурс и ползва скин на супра върху нечувани екзотики laugh.gif

/подозирам куадове или бъгита?

Аватар
Troshko
Мнения: 2094
Регистриран на: 24 Яну 2006 11:58
Местоположение: София

Мнение от Troshko » 11 Юни 2009 08:15

Залагам на АТВ :whistle:

agent dust
Мнения: 2235
Регистриран на: 15 Авг 2005 23:26
Местоположение: София

Мнение от agent dust » 11 Юни 2009 11:26

Tibi.B написа:Залагам на АТВ :whistle:
колко залагаш? smile.gif
status: за БАН

Аватар
Troshko
Мнения: 2094
Регистриран на: 24 Яну 2006 11:58
Местоположение: София

Мнение от Troshko » 11 Юни 2009 18:41

maggkrabar написа:аз за тази неделя съм измислил нещо друго. ама е само за сериозни! в смисъл че кибици и зяпачи не искаме, само активни. пак ще се размахват плакати и ще се снимаме на корем. мястото обаче не е бухово, пак ще се кара, ама не коли.
Щом няма да се карат коли ,участвам и без това нямам кола laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
tongue.gif tongue.gif

Аватар
Troshko
Мнения: 2094
Регистриран на: 24 Яну 2006 11:58
Местоположение: София

Мнение от Troshko » 11 Юни 2009 18:42

maggkrabar написа:
Tibi.B написа:Залагам на АТВ :whistle:
колко залагаш? smile.gif

много tooth.gif tooth.gif tooth.gif
Последно промяна от Troshko на 14 Юни 2009 16:47, променено общо 1 път.

3000
Мнения: 49
Регистриран на: 03 Дек 2007 18:05
Обратна връзка:

Мнение от 3000 » 14 Юни 2009 04:46

Ако пак има разни тоге,тайм-атак турнири на Бухово,паля зимната дрифтачка и съм на линия :thumbsup:

Аватар
rudolf
Мнения: 4490
Регистриран на: 21 Ное 2007 02:15
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от rudolf » 14 Юни 2009 11:41

maggkrabar написа:на зяпачите после ще покажем малко снимки laugh.gif
качвайте снимки,че нямаме търпение happy.gif

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 40 госта