ВТОРИ НАЦИОНАЛЕН ТОЙОТА СЪБОР 20.09.2009

В този форум ще се обсъждат срещите - национални, регионални и квартални :)
Публикувай отговор
Аватар
rudolf
Мнения: 4490
Регистриран на: 21 Ное 2007 02:15
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: ...

Мнение от rudolf » 21 Сеп 2009 21:41

bad_dog написа:
rudolf написа:затрийте го това пиянско падение,,,форума се посещава и от деца....от коментарите излезе че посещението на пистата е едно неприятно задължение след хубавия запой....организаторите ви бяха поканили в 9.00. ,, е не е чак пък толко голямо геройство и купон да се изпонапиете кат прасета
Аз не бих ползвал толкова остри думи на твое място предвид компроматите, които има един от пияниците
липсва оная част от пъзела ,която да свърже нарочения за мой гъз с светлия ми лик,,,,демек,ще отричам до дупка,признавам за 3-4 сантима по нагоре...

един от организаторите е бил изнудван и поставен пред дилемата:дали софиската група да бъде в алкохолна абстиненция или пиански тремор след препиване---той пацифиски е взел соломоново решение и ги е приютил за тим бийлдинг да речарджнат и утрепат стреса happy.gif

п.с. ае пусните я оня снимка,че очакването е по гадно от самото побликуване,,,така и така ще я побликува колегата biggrin.gif

Аватар
rudolf
Мнения: 4490
Регистриран на: 21 Ное 2007 02:15
Местоположение: София
Обратна връзка:

...

Мнение от rudolf » 21 Сеп 2009 22:02

колеги сега ми званна живко от пистата и каза,че някакъв червен японски автомобил,американски тип, се опитал инкогнито,без да плати вход да се мушне през ливадата....дебнел дрифт-шоуто скрит,но момчетата го усетили по силния Басс който кънтел в него....избягал,но на мястото са открили плешива вудо кукла с игла в слабините. подозират че е магия за импотенция,и ме питаха дали някой от нас знае за какво става въпрос????

Аватар
Georgimitrovich
Мнения: 1375
Регистриран на: 08 Апр 2008 00:59
Местоположение: Пловдив

Мнение от Georgimitrovich » 21 Сеп 2009 22:05

Мите пак почна да говориш несвързано :)
1992 Celica 2,0 GTI cabriolet
1982 Camri GLi (sold)
1997 RAV4
2000 Lexus GS300

Аватар
rudolf
Мнения: 4490
Регистриран на: 21 Ное 2007 02:15
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от rudolf » 21 Сеп 2009 22:08

Georgimitrovich написа:Мите пак почна да говориш несвързано :)
искам си купата,,,нема да млъкна докат не ми я метнеш по еконта с наложен платеж,,,ако не ми хареса и не е 1во място-не чакай пари happy.gif

diver
Мнения: 3528
Регистриран на: 18 Авг 2007 10:35
Местоположение: София

Мнение от diver » 21 Сеп 2009 22:25

Georgimitrovich написа:Мите пак почна да говориш несвързано :)
10ч е, вече е в абстиненция....
Изображение
maggkrabar написа:останах без пукната пара....
Bad Dog написа:Курвите имат висок разход на градско.

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Japanese_fever » 21 Сеп 2009 23:26

rudolf написа:път,, а иначе мацето е шоферката на тоя автомобил:
http://rudolf123.snimka.bg/auto-racing/ ... 3.14944711

регистрирана е в форума като Tsolo Georgiev,защото не търсела мъжко внимание...поздравления за успешния дебют
laugh.gif laugh.gif laugh.gif :thumbsup:
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

Uncle Dido
Почетен Администратор
Мнения: 3710
Регистриран на: 03 Юни 2008 16:42
Местоположение: София, но е от Бургас
Получена  благодарност: 1 път

Re: ...

Мнение от Uncle Dido » 21 Сеп 2009 23:54

rudolf написа: на мястото са открили плешива вудо кукла с игла в слабините.
Изображение

???
rudolf написа:липсва оная част от пъзела ,която да свърже нарочения за мой гъз с светлия ми лик
Изображение

???

Аватар
andrian999999
Мнения: 1513
Регистриран на: 19 Мар 2009 11:51
Местоположение: София

Re: ...

Мнение от andrian999999 » 22 Сеп 2009 00:28

Fido Dido написа:
rudolf написа: на мястото са открили плешива вудо кукла с игла в слабините.
rudolf написа:липсва оная част от пъзела ,която да свърже нарочения за мой гъз с светлия ми лик
Изображение

???
е...ти задника мане се виждат прашките biggrin.gif

Аватар
andrian999999
Мнения: 1513
Регистриран на: 19 Мар 2009 11:51
Местоположение: София

Мнение от andrian999999 » 22 Сеп 2009 00:32

lz2lps написа:Аз все още не знам къде се намирам, въпреки че не бях от съботната групичка laugh.gif Досега толкова много не бях карал biggrin.gif

Прекарах си повече от добре :thumbsup:
любо ти що не се запозна с мене?

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Japanese_fever » 22 Сеп 2009 00:41

Georgimitrovich написа:А аз искам да благодаря на всички които ни подкрепиха и успяха да присъстват и най-вече на тези които покараха за собствяно удоволстви, пък и да направят кефа на публиката като мен :)
Поздравления за организацията на това голямо събитие от един неприсъствал, но по думите на колегите наистина си е заслужавало и тези, като мен, много са изпуснали! smile.gif
Пожелавам ви това да стане традиция и феновете всяка година да се увеличават! :thumbsup:
Наистина ми беше интересно и забавно като разглеждах снимките да видя всички фенове от форума на едно място! :thumbsup:
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

Аватар
andrian999999
Мнения: 1513
Регистриран на: 19 Мар 2009 11:51
Местоположение: София

Мнение от andrian999999 » 22 Сеп 2009 00:41

само да отбележа, че на цоло тойотата ми хареса много боя, джанти ..... всичко !!!! мойта тойота мисля да я прибера на вилата и да излизам рядко с нея, и да не я мъча на писти а да купувам някаква кола и да се почва, в момента много леко пиинал се насочвам към любимата ми мр2 след 2001г. има една евтина, но тя е с 5 скорости а след 2003г. е с шест
но това ще го обсъдя на следващата среща на екото

Аватар
lz2lps
Мнения: 654
Регистриран на: 12 Дек 2007 10:59
Местоположение: гр. Разград
Обратна връзка:

Мнение от lz2lps » 22 Сеп 2009 00:57

andrian999999 написа:любо ти що не се запозна с мене?
Бе май по едно време бяхме един срещу друг в една групичка smile.gif. Не си изпуснал много, не съм от много приказливите :whistle: На пистата също доста бързо ме настигаше докато не се завъртя tongue.gif

Странното е че само 2ма пожелаха да се возят в Хондата, а принципно аз нямам нищо против да повозя някой... Не гоня времена, а просто се забавлявам. Както спомена rudolf отвън е доста скучно, но вътре се припотих 100тина пъти laugh.gif На "картофите" след правата също им направих инспекция 1 път. Сега си гледам логовете и съм карал цели 11 сесии wacko.gif

2-3 пъти изпреварвах в края на правата при самото спиране, така че ако съм притеснил някой се извинявам... опитвах се да карам по най-вътрешната траектория и да оставям място, но не знам как е изглеждало от другите автомобили.
"Одни трусят, бросают вёсла, ложатся на дно баркаса, и их разбивает о скалы! А другие крепче берутся за весла, и гребут, гребут, навстречу ветру, наперекор буре гребут, и они побеждают стихию!" (с) "Повесть о настоящем человеке"

Аватар
rudolf
Мнения: 4490
Регистриран на: 21 Ное 2007 02:15
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: ...

Мнение от rudolf » 22 Сеп 2009 01:11

andrian999999 написа:
е...ти задника мане се виждат прашките biggrin.gif
аз ходя без белио,да съм по секси,а и нещо много ми се удължил торсаа...благодаря за емблемата на ауспуха happy.gif
andrian999999 написа:само да отбележа, че на цоло тойотата ми хареса много боя, джанти ..... всичко !!!!
:thumbsup: ..модела няма нищо общо,,,,човека има златни ръце и всичко сам си изпипва,,,,с този мерак,каквато и кола да беше подхванал,щеше да предизвиква завист....

много ми хареса и бургаската мр2-ка,,,момчетата ми бяха много симпатични.

времето на любо ,за неговата хонда,също ми се вижда уникално добро...

Аватар
lz2lps
Мнения: 654
Регистриран на: 12 Дек 2007 10:59
Местоположение: гр. Разград
Обратна връзка:

Re: ...

Мнение от lz2lps » 22 Сеп 2009 01:30

rudolf написа:времето на любо ,за неговата хонда,също ми се вижда уникално добро...
Чак уникално добро не е smile.gif. Може и по-добре... 1.04 е постижимо. Със много усилия, прецизност и постоянство - 1.03.7/8 също. Не смятам да слагам полусликове/сликове докато не го постигна. Вече знам от къде мога да подобря още - на входа на кроасана цели 0.5 сек. Така като гледам при най-доброто ми време 1:05:54, нито един от секторите не е най-бърз измежду всичките ми обиколки wacko.gif. Теоретично най-доброто време от сесии 6, 7 и 10 е 1:03:56 unsure.gif. Т.е. поне 1:04:00 е постижимо...

Не че не съм доволен де... все пак свалих 2.4 сек от предното каране на суха настилка biggrin.gif Но винаги може още. Доволен съм и за постоянството на времената - в рамките на 1-2 десети в някои сесии. Но за това в моята си темичка когато ми дойде "вдъхновението".

Поздравления за останлите, които мисля се справиха доста по-добре. Трошко примерно даде 1:03:ххх с АЕто на Цоло, което за първо каране е много добре. Асен също даде добро време smile.gif Сигурен съм че има и други, просто тези запомних.

Смятам че който излезе да кара на пистата, без значение крайното време заслужава поздравления :thumbsup:
"Одни трусят, бросают вёсла, ложатся на дно баркаса, и их разбивает о скалы! А другие крепче берутся за весла, и гребут, гребут, навстречу ветру, наперекор буре гребут, и они побеждают стихию!" (с) "Повесть о настоящем человеке"

agent dust
Мнения: 2235
Регистриран на: 15 Авг 2005 23:26
Местоположение: София

Re: ...

Мнение от agent dust » 22 Сеп 2009 03:38

lz2lps написа:...
абе това с входа на кроасана е малко тегаво - може да се влиза със страшна сила, но после излизането е сложно. има някаква разлика в асвалта - на излизане е много по-хлъзгаво. аз там винаги обръщах на врати.

ае-то на цоло наистина кърти мивки с визия, и стои много добре. колата е истинска кукличка.

аз много се накефих как ми върви колата с малките гумета(13ки), засилва се много, на правата вкарвах 5та. ама по завоите не става с 13ки отзад, много дрифти.

а червеното МР2 верно ли било към 180кс. разбрах, че е с 20в

рудолфо, можем да пием, но можем и да караме. мисля че отсрамихме пиянската групичка достойно, трошко също даде страхотно време. тва че койотите няколко пъти напуснаха обекта не се брои - на дрифт всичко е позволено laugh.gif
status: за БАН

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 142 госта