ВТОРИ НАЦИОНАЛЕН ТОЙОТА СЪБОР 20.09.2009

В този форум ще се обсъждат срещите - национални, регионални и квартални :)
Публикувай отговор
Аватар
newmiro
Мнения: 1360
Регистриран на: 03 Апр 2006 21:59
Местоположение: Варна

Мнение от newmiro » 13 Авг 2009 01:29

да да, и аз вече поканих един такъв приятел smile.gif

по принцип още от сега изявавам желание да заявя своето участие в мероприятието което ще бъде проведено, обаче искам още няколко дни да се уверя.................. абе пиши ме smile.gif (и мойта кола също smile.gif - Тойота Корола Е11 фейслифт, 2002г. smile.gif )
П.С>надявам се да имам възможност, за сега мисля че съм там (както миналата година), ако изкочи нещо тия дни ще ти кажа :thumbsup:
stay up and keep shining!!


slowtraveler каза: Срещу мен на около 150м имаше спрели фарове - един мерцедес с модните по него време (пък май и сега) борци, които на въпроса ми дали имат лопата отговориха, че имат само пистолети и бухалки tongue.gif

Аватар
REDBULBC
Мнения: 236
Регистриран на: 14 Авг 2008 18:06
Местоположение: Русе

Мнение от REDBULBC » 13 Авг 2009 11:52

Redbulbc - Corolla E11 '98 /Русе
Изображение
Изображение

Uncle Dido
Почетен Администратор
Мнения: 3710
Регистриран на: 03 Юни 2008 16:42
Местоположение: София, но е от Бургас
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Uncle Dido » 13 Авг 2009 22:16

Fido Dido - Карина smile.gif

Недков, ако пак ни го свиеш тоя номер с Джак.... biggrin.gif

В събота съм там. Пък ако Жоро си мисли, че ще се измъкне....

Аватар
desSs
Мнения: 3289
Регистриран на: 02 Окт 2007 23:11
Местоположение: Варна

Мнение от desSs » 13 Авг 2009 22:20

са да питам, кръчмата кога ше е? щото на пистата няма да идвам, не ме влече да гледам другите как въртят гуми, ярето пък не ща да го напъвам толкоз хаха та напрао мисля да дойда за джак-а laugh.gif
в такъв случай трябва ли да се записвам предварително, или не е необходимо smile.gif

Аватар
Nedkow
Мнения: 1773
Регистриран на: 26 Фев 2008 00:25
Местоположение: Добрич
Благодарил/а: 1 път

Мнение от Nedkow » 13 Авг 2009 23:32

Georgimitrovich написа:aaa ма никой не казва кви коли да пиша че ще присъстват sad.gif
Ами аз имам само две Тойоти от един и същ модел с едната от тях ще съм tongue.gif

Аватар
Nedkow
Мнения: 1773
Регистриран на: 26 Фев 2008 00:25
Местоположение: Добрич
Благодарил/а: 1 път

Мнение от Nedkow » 13 Авг 2009 23:34

Fido Dido написа:Fido Dido - Карина smile.gif

Недков, ако пак ни го свиеш тоя номер с Джак.... biggrin.gif

В събота съм там. Пък ако Жоро си мисли, че ще се измъкне....
Аз също най късно съм в събота след обед съм там ама ще взема повече близнаци на Jack biggrin.gif

Аватар
Nedkow
Мнения: 1773
Регистриран на: 26 Фев 2008 00:25
Местоположение: Добрич
Благодарил/а: 1 път

Мнение от Nedkow » 13 Авг 2009 23:35

desSs написа:са да питам, кръчмата кога ше е? щото на пистата няма да идвам, не ме влече да гледам другите как въртят гуми, ярето пък не ща да го напъвам толкоз хаха та напрао мисля да дойда за джак-а laugh.gif
в такъв случай трябва ли да се записвам предварително, или не е необходимо smile.gif
Мисля си,че и тази година само ни блафираш wink.gif

Аватар
desSs
Мнения: 3289
Регистриран на: 02 Окт 2007 23:11
Местоположение: Варна

Мнение от desSs » 13 Авг 2009 23:52

е точно тогава бях в София, затова не дойдох. ама тая година мисля да оползотворя последните топли дни и да се разходя малко към Сливен, Пловдив и по-натам ше видя къде ше се замъкна...
и все пак само питам как стоят нещата със записването, нищо не съм казала със сигурност. ще ходя и малко в чужбина, ама дотогава мисля че ще съм се върнала. желание не ми липсва, наистина smile.gif

Аватар
Nedkow
Мнения: 1773
Регистриран на: 26 Фев 2008 00:25
Местоположение: Добрич
Благодарил/а: 1 път

Мнение от Nedkow » 13 Авг 2009 23:54

desSs написа:е точно тогава бях в София, затова не дойдох. ама тая година мисля да оползотворя последните топли дни и да се разходя малко към Сливен, Пловдив и по-натам ше видя къде ше се замъкна...
и все пак само питам как стоят нещата със записването, нищо не съм казала със сигурност. ще ходя и малко в чужбина, ама дотогава мисля че ще съм се върнала. желание не ми липсва, наистина smile.gif
За сега само потвърждаваме за брой желаещи а след това нощувки и др. надявам се да дойдеш :thumbsup:

darcosi
Мнения: 47
Регистриран на: 19 Дек 2006 11:33
Местоположение: София

Мнение от darcosi » 14 Авг 2009 07:42

Пишете ме и мен с голф-а(Супра) cool.gif


само да вметна Bi-Turbo и TwinTurbo е едно и също но би е на немски :) Суприте са Японски коли пишете ги TWIN :thumbsup: сори за офф топика.

bambo
Мнения: 182
Регистриран на: 09 Авг 2005 18:51
Местоположение: Пазарджик
Обратна връзка:

Мнение от bambo » 14 Авг 2009 15:36

darcosi написа:Пишете ме и мен с голф-а(Супра) cool.gif


само да вметна Bi-Turbo и TwinTurbo е едно и също но би е на немски :) Суприте са Японски коли пишете ги TWIN :thumbsup: сори за офф топика.
Twin, Bi - все е гейско :-P и все не върви. Айде, може да доживея да са видим...

Иначе по темата:

Bambo MR2 SW20 Turbo RED
bambo+ MR2 SW20 Turbo Black

Аватар
LiakaDJ
Мнения: 276
Регистриран на: 17 Яну 2008 22:33
Местоположение: Pleven

Мнение от LiakaDJ » 14 Авг 2009 22:40

Nedkow написа:За сега само потвърждаваме за брой желаещи а след това нощувки и др. надявам се да дойдеш :thumbsup:
Ми аз съм желаещ, но не знам дали премате външни лица иначе бих празнувал с вас и чичо
VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV
Прикачени файлове
1010_jd_bday3.jpg
1010_jd_bday3.jpg (22.85 KiB) Преглеждано 2284 пъти
Изображение

Аватар
Nedkow
Мнения: 1773
Регистриран на: 26 Фев 2008 00:25
Местоположение: Добрич
Благодарил/а: 1 път

Мнение от Nedkow » 15 Авг 2009 00:51

darcosi написа:Пишете ме и мен с голф-а(Супра) cool.gif


само да вметна Bi-Turbo и TwinTurbo е едно и също но би е на немски :) Суприте са Японски коли пишете ги TWIN :thumbsup: сори за офф топика.
smile.gif

Аватар
Nedkow
Мнения: 1773
Регистриран на: 26 Фев 2008 00:25
Местоположение: Добрич
Благодарил/а: 1 път

Мнение от Nedkow » 15 Авг 2009 00:54

LiakaDJ написа:
Nedkow написа:За сега само потвърждаваме за брой желаещи а след това нощувки и др. надявам се да дойдеш :thumbsup:
Ми аз съм желаещ, но не знам дали премате външни лица иначе бих празнувал с вас и чичо
VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV
Заповядай с чичо на гости smile.gif

jingo

Мнение от jingo » 16 Авг 2009 22:32

Пишете ме и мене и за джака също,щот го пропуснах миналата година/ся ще наваксвам/,с нежна уговорка да не ми дойдат гости точно по тва време mellow.gif
Тойота Аурис 1.4 бенЦин
Апропо ,а флаери ще раздавам ли в Бургас ? ими ли готов файл ?

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 111 госта