ВТОРИ НАЦИОНАЛЕН ТОЙОТА СЪБОР 20.09.2009

В този форум ще се обсъждат срещите - национални, регионални и квартални :)
Публикувай отговор
agent dust
Мнения: 2235
Регистриран на: 15 Авг 2005 23:26
Местоположение: София

Мнение от agent dust » 22 Сеп 2009 17:35

rudolf написа: преди си мислех че маграбар кара--но останах впечатлен,,,
рудолфо, нещо против карането ми ли имаш? нещо гледам си се заровил във времена и сметки, обърка се вече smile.gif народа беше там най-вече да се забавлява, затова престани да изпадаш в подробности.
status: за БАН

Аватар
rudolf
Мнения: 4490
Регистриран на: 21 Ное 2007 02:15
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от rudolf » 22 Сеп 2009 18:22

maggkrabar написа:.
... в добрия смисъл го казвах,изтълкувал си ме погрешно.

agent dust
Мнения: 2235
Регистриран на: 15 Авг 2005 23:26
Местоположение: София

Мнение от agent dust » 22 Сеп 2009 19:10

rudolf написа: в добрия смисъл го казвах,изтълкувал си ме погрешно.
е да, ама аз май съм третият, който ти прави забележка в добрият смисъл smile.gif
status: за БАН

Аватар
rudolf
Мнения: 4490
Регистриран на: 21 Ное 2007 02:15
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от rudolf » 22 Сеп 2009 20:19

maggkrabar написа:
rudolf написа: в добрия смисъл го казвах,изтълкувал си ме погрешно.
е да, ама аз май съм третият, който ти прави забележка в добрият смисъл smile.gif
твойто не се брой-защото си те хвалех за карането :thumbsup:

а за предишните забелешки,,е не съм предполагал че "-здравейте алкохолици" ще има такъв ефект,,,ако подозирам някой в алкохолизъм ,бих му казал"здравейте наркомани"--за да не го обидя, тъй че споко на всички- и този път не ви усетихме happy.gif

Аватар
Troshko
Мнения: 2094
Регистриран на: 24 Яну 2006 11:58
Местоположение: София

Мнение от Troshko » 22 Сеп 2009 20:58

rudolf написа:
maggkrabar написа:
rudolf написа: в добрия смисъл го казвах,изтълкувал си ме погрешно.
е да, ама аз май съм третият, който ти прави забележка в добрият смисъл smile.gif
твойто не се брой-защото си те хвалех за карането :thumbsup:

а за предишните забелешки,,е не съм предполагал че "-здравейте алкохолици" ще има такъв ефект,,,ако подозирам някой в алкохолизъм ,бих му казал"здравейте наркомани"--за да не го обидя, тъй че споко на всички- и този път не ви усетихме happy.gif
Е ти си знаеш :whistle: :whistle: На нас ни беше весело и изкарахме супер ,явно не си се забавлявал щом изпадаш в депресии smile.gif

Аватар
poli
Мнения: 846
Регистриран на: 02 Май 2006 16:21
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от poli » 22 Сеп 2009 22:08

Сега вече умрях още повече от яд че не можах да дойда.
Ама така е като не следя форума.
Радвамсе че сте си изкарали добре.
КЕФ ЦЕНА НЯМА

1.Тoyota Glanza V Turbo-290ps-RHD
2.Toyota Previa-156ps-LHD
3.Toyota Corolla AE86-165ps-LHD
4.Mazda RX7 FD-500ps-RHD
5.Subaru Justy 68ps-LHD

chaval
Мнения: 203
Регистриран на: 29 Мар 2008 23:42
Местоположение: София

Мнение от chaval » 22 Сеп 2009 22:47

worthy.gif worthy.gif worthy.gif Браво на всички!
Страхотна среща сте спретнали :thumbsup:

Uncle Dido
Почетен Администратор
Мнения: 3710
Регистриран на: 03 Юни 2008 16:42
Местоположение: София, но е от Бургас
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Uncle Dido » 23 Сеп 2009 00:06

casparcho написа:worthy.gif worthy.gif worthy.gif Браво на всички!
Страхотна среща сте спретнали :thumbsup:
Копеле, ти си ебаси тенекията!!! mad.gif
maggkrabar написа:
rudolf написа: преди си мислех че маграбар кара--но останах впечатлен,,,
рудолфо, нещо против карането ми ли имаш?
Краси, нищо против няма, просто изразните му средства са малко странни, та - добре, че го познавам отблизо - много близо - та разбирам за какво става въпрос. В този случай - махмурлия като теб - и като мен - и като всички нас, да направи такова шоу- е, и аз щях да съм впечатлен...

П.П. Като изключим Бед Дог - много кара, ма не можа ли да даде по-слаби времена...Май си проси бан. biggrin.gif

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas

Мнение от Japanese_fever » 23 Сеп 2009 06:17

.
Последно промяна от Japanese_fever на 23 Сеп 2009 19:15, променено общо 1 път.
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

chaval
Мнения: 203
Регистриран на: 29 Мар 2008 23:42
Местоположение: София

Мнение от chaval » 23 Сеп 2009 07:52

Fido Dido написа:
casparcho написа:worthy.gif worthy.gif worthy.gif Браво на всички!
Страхотна среща сте спретнали :thumbsup:
Копеле, ти си ебаси тенекията!!! mad.gif
мани мани, чак дрънкам кат хода unsure.gif

Аватар
Zero`Cool
Мнения: 254
Регистриран на: 23 Май 2008 21:30
Местоположение: Асеновград
Обратна връзка:

Мнение от Zero`Cool » 23 Сеп 2009 09:09

След тези мнения които прочетох явно аз не съм добре защото аз лично а и още доста хора не бяхме доволни от това събитие което немога да нарека Тойота събор защото имаше всякакъв вид автомобили ... А отговора на организаторите беше имаме пари за избиване ама на мен това не ме интересува аз като обикновен Тойота фен искам като отида на Тойота събор да виждам Тойоти ... а не всякакъв вид автомобили... А за да караш трябва да си платиш ... за информация в ден за свободно каране на тази писта какъвто според мен беше 20.09.2009г. цените да вход 2 лева и каране на пистата 10 лева вие колеги знаете какви бяха цените на събитието ни ... А колеги случайно да забелязахте миналогодишния победител и класиката както наричате супрата на Милен че изчезнаха още в 12:00 запитахте ли се защо а запитахте ли се защо никой не остана след 15:00 .... през цялото време срещах хора от далече пропътували много километри за да видят събор на Тойота със разочаровани лица ... и питайки се какво правят на това свободно каране ... а какво всъщност видяха тези хора ... видяха как някой се опитва да избие някакви пари ... защото не е намерил спонсори ... това е истината ... Аз не твърдя че мога да организирам такова събитие и затова не съм и организатор ... Ако съм обидил някой съжалявам това е моето мнение ...
Toyota Avensis 1.8 VVT-I - 2000 RHD
Изображение
http://www.el-inst.eu/ - електроуслуги
http://fenixbg.org/ - Доставка и посредничество при закупуване на стоки от Англия

Аватар
Georgimitrovich
Мнения: 1375
Регистриран на: 08 Апр 2008 00:59
Местоположение: Пловдив

Мнение от Georgimitrovich » 23 Сеп 2009 09:25

Пепи няма кой да обиждаш, това си е твоето мнение и го изразяваш. Е мисля че е време и аз да си кажа моето че да се изяснят нещата.

Положението е следното няколко човека се разсърдиха че нямало да има драг. Да най-лесно е от страни да се коментира. Ако имаще драм момчетата които бяха плати за да карат, трябваше да чакат да се подготви писта за да може да има 10-15 мин. драг щото то с 20 участника колко мислите че щеше да е. После трябваще пак да чакат да се оправи пистата. Относно другите коли. Ми незнам колко други коли си видял освен едно Субару, което бе позволено и се знаеше още преди месец, две ходни едната от които на виден представител на форума и едно момче с ево което ме помоли да си плати да си засече времена.
От изброените коли евото е направило две сесии с не повече от 12 обиколки, едната хонда акорд да е напражила 3-4 сесии. Какви други коли. Немога да разбера кой в Пловдив ви настроива срещу мен и какво съм ви направил??? Що Милен и Тони си бил тръгни, ми то имаше и хора които си тругнаха още в 11, кво да ги вържа ли.
Относно организирането, ми сметката е проста 2500 разходи по пистата, 660 приход от такса участие и 650 от билети. Математиката е оставям на вас... Да сумата е със знак минус. Мислите ли че на нас пък ни е хубаво всяка година да вадим пари от наще си джобове за да се провейда това неще, да не мога да отида на почивка или пук да си оправя тавана и що да има Тойота събор с ~130 посетители.
1992 Celica 2,0 GTI cabriolet
1982 Camri GLi (sold)
1997 RAV4
2000 Lexus GS300

Аватар
Georgimitrovich
Мнения: 1375
Регистриран на: 08 Апр 2008 00:59
Местоположение: Пловдив

Мнение от Georgimitrovich » 23 Сеп 2009 10:21

1992 Celica 2,0 GTI cabriolet
1982 Camri GLi (sold)
1997 RAV4
2000 Lexus GS300

Аватар
rudolf
Мнения: 4490
Регистриран на: 21 Ное 2007 02:15
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от rudolf » 23 Сеп 2009 11:04

Fido Dido написа:
Краси, нищо против няма, просто изразните му средства са малко странни, та - добре, че го познавам отблизо - много близо - та разбирам за какво става въпрос. В този случай - махмурлия като теб - и като мен - и като всички нас, да направи такова шоу- е, и аз щях да съм впечатлен...
диде само ти ме разбираш,теб най си те обичам,,,другия път ще те допусна да ме снимаш целия гол happy.gif

agent dust
Мнения: 2235
Регистриран на: 15 Авг 2005 23:26
Местоположение: София

Мнение от agent dust » 23 Сеп 2009 22:51

малко от изтрезняването:


и малко от пистата
status: за БАН

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта