ВТОРИ НАЦИОНАЛЕН ТОЙОТА СЪБОР 20.09.2009

В този форум ще се обсъждат срещите - национални, регионални и квартални :)
Публикувай отговор
Аватар
Troshko
Мнения: 2094
Регистриран на: 24 Яну 2006 11:58
Местоположение: София

Мнение от Troshko » 25 Сеп 2009 08:09

Georgimitrovich написа:Стига рева tongue.gif biggrin.gif Утре ще кача и твоите времена че от последните сесии ги имам само като номера на ония малките нещица но не и на колите. :thumbsup:

Аиде лека, аз си лягам, че утре дърва за камината имам да прибирам biggrin.gif

Пиши едно лично с времената на трансмитер 05 wink.gif

Аватар
rudolf
Мнения: 4490
Регистриран на: 21 Ное 2007 02:15
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от rudolf » 25 Сеп 2009 11:35

andrian999999 написа:
rudolf написа:
andrian999999 написа:...
ади мани го времето,,,ти овърша наградата на публиката :thumbsup:
в неделя те чакам на екото с твоита тойота да видим дали си 1Б biggrin.gif
1Б си е мое,,,или си след мен,или си от последните на А-група biggrin.gif

Аватар
juri_galev
Мнения: 739
Регистриран на: 24 Дек 2004 23:45

Мнение от juri_galev » 25 Сеп 2009 17:04

maggkrabar написа:малко от изтрезняването:


и малко от пистата
Мале това ае-ще фърли кокалите някъде

Аватар
Ivche
Мнения: 182
Регистриран на: 01 Юни 2009 00:42
Местоположение: София

Мнение от Ivche » 25 Сеп 2009 17:49

juri_galev написа:
maggkrabar написа:малко от изтрезняването:


и малко от пистата
Мале това ае-ще фърли кокалите някъде
Това е само илюзия.. ушите ти играят лоша шега.. :whistle:

agent dust
Мнения: 2235
Регистриран на: 15 Авг 2005 23:26
Местоположение: София

Мнение от agent dust » 25 Сеп 2009 20:41

juri_galev написа:
maggkrabar написа:малко от изтрезняването:


и малко от пистата
Мале това ае-ще фърли кокалите някъде
нещо бъркаш. това е АЕ86 wink.gif

колата дори не съм я разтоварвал след тойота събора. стои си на паркинга, натоварена с цялото оборудване. само трябва да сменя някои гуми(че изтърках всички) и отива директно на второто дрифт състезание в кюстендил другата седмица - така, както се върна от тойота събора. нарочно няма да я мия и няма да оправям гърнетата! така както е зверски шумна, много мръсна, много дрифтеща и много вървяща - ми пълни душата.

п.п. в момента в тойотата дори на празен ход едва можеш да чуеш този до теб какво ти казва. познайте какво става когато ударя прекъсвача в някой тунел laugh.gif звукът е нечовешки!
status: за БАН

Аватар
Troshko
Мнения: 2094
Регистриран на: 24 Яну 2006 11:58
Местоположение: София

Мнение от Troshko » 25 Сеп 2009 20:51

maggkrabar написа:
juri_galev написа:
maggkrabar написа:малко от изтрезняването:


и малко от пистата
Мале това ае-ще фърли кокалите някъде
познайте какво става когато ударя прекъсвача в някой тунел laugh.gif звукът е нечовешки!
:whistle: :whistle: :whistle:

agent dust
Мнения: 2235
Регистриран на: 15 Авг 2005 23:26
Местоположение: София

Мнение от agent dust » 25 Сеп 2009 21:01

Troshko написа: :whistle: :whistle: :whistle:
ти изпра ли си кочината? моето бучи повече от боинг, ама твоето мирише по-зле от една година некъпана оборотна мис циганка laugh.gif
status: за БАН

Аватар
Troshko
Мнения: 2094
Регистриран на: 24 Яну 2006 11:58
Местоположение: София

Мнение от Troshko » 25 Сеп 2009 21:17

maggkrabar написа:
Troshko написа: :whistle: :whistle: :whistle:
ти изпра ли си кочината? моето бучи повече от боинг, ама твоето мирише по-зле от една година некъпана оборотна мис циганка laugh.gif
weekand-а ,нещо не мога да е накарам, видили вода и бега :laughing6: :laughing6: :laughing6: :laughing6:

Направих щангата ,смених масьонката от другата седмица на реглаж.Идва и металния казан (за ракията ) за да няма пуканици и съм в джаза .


П.С не знам дали с едно пране ще стане laugh.gif laugh.gif laugh.gif

agent dust
Мнения: 2235
Регистриран на: 15 Авг 2005 23:26
Местоположение: София

Мнение от agent dust » 25 Сеп 2009 21:44

Troshko написа: П.С не знам дали с едно пране ще стане laugh.gif laugh.gif laugh.gif
и аз мисля че първият път е само за проба дали искаш да има и втори път smile.gif
status: за БАН

Аватар
juri_galev
Мнения: 739
Регистриран на: 24 Дек 2004 23:45

Мнение от juri_galev » 25 Сеп 2009 23:48

И ти си прав като е по шумно повече привличаш погледа на женския пол.С този звук ако съм жена ще свърша само докато работи на място,не мога да си представя какво е в прекъсвач сигорно ще си бодна вибратора м/у краката laugh.gif

Аватар
Ivche
Мнения: 182
Регистриран на: 01 Юни 2009 00:42
Местоположение: София

Мнение от Ivche » 25 Сеп 2009 23:54

juri_galev написа:И ти си прав като е по шумно повече привличаш погледа на женския пол.С този звук ако съм жена ще свърша само докато работи на място,не мога да си представя какво е в прекъсвач сигорно ще си бодна вибратора м/у краката laugh.gif
Колега, звучите притеснително.. unsure.gif

Аватар
Nedkow
Мнения: 1773
Регистриран на: 26 Фев 2008 00:25
Местоположение: Добрич
Благодарил/а: 1 път

Мнение от Nedkow » 26 Сеп 2009 00:12

"... познайте какво става когато ударя прекъсвача в някой тунел laugh.gif звукът е нечовешки!"

Това го изживях до като бях след теб помислих, че ми паднаха катализаторите някъде laugh.gif

Аватар
andrian999999
Мнения: 1513
Регистриран на: 19 Мар 2009 11:51
Местоположение: София

Мнение от andrian999999 » 26 Сеп 2009 01:31

maggkrabar това с какъв апарат са снимани клипчетата?

intelman
Мнения: 210
Регистриран на: 04 Ное 2008 09:33
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от intelman » 26 Сеп 2009 01:40

basi samo moga da sujalqvam che taka nelepo se suvpadna datata na zaminavaneto mi zaedno s tazi za subora zaradi koeo moga da se izqm ot qd ... ama ni6to de drugata godina 6te doida ...

P.p. Svetlix slu4aino da ima6 ne6to ob6to s hardwarebg chann-a ot irc ? 6toto ako e taka se znaeme :)

agent dust
Мнения: 2235
Регистриран на: 15 Авг 2005 23:26
Местоположение: София

Мнение от agent dust » 26 Сеп 2009 05:14

andrian999999 написа:maggkrabar това с какъв апарат са снимани клипчетата?
ми де да знам - ива е снимала с нейното апаратче. някакъв панасоник мисля че беше.

иначе толкова шум в колата не възбужда, а тероризира - грешна ви е представата. ужасно е, а комфорта е 0%! истинският звук с хубави гърнета е доста по-хубав и чист. но аз имах нещастието да откъсна гърнетата на тръгване, малко след като стъпах на магистралата - в събота вечер, просто нямаше къде да го ремонтирам. затова на магистралата с подръчни средства - чук и отверка - просто го срязах и си го натоварих. отидох в хотела доста късно - около час и нещо съм лежал под колата в аварийната лента. спираха разни коли да ми помагат, но никой нямаше ножовка.

на връщане се прибрахме през подбалканският, с около 60км/ч средна скорост. после два дена имах пищене в ушите. бяхме доста окаяна групичка - отпред джипа дърпа на цоло тойотата, след него трошко постоянно гърми и хвърля облаци черен дим, аз рева като саранска мечка, последен асен, останал без грам спирачки. в хисаря ни нападнаха патрулки - бяхме спрели на най-забраненото място - две тойоти АЕ86 и две турбо импреси, доста интересна гледка, която няма как да видиш всеки ден по пътищата в бг. снимки от прибирането има на цоло приятелката.
status: за БАН

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Majestic-12 [Bot] и 6 госта