ВТОРИ НАЦИОНАЛЕН ТОЙОТА СЪБОР 20.09.2009

В този форум ще се обсъждат срещите - национални, регионални и квартални :)
Публикувай отговор
Аватар
Troshko
Мнения: 2094
Регистриран на: 24 Яну 2006 11:58
Местоположение: София

Мнение от Troshko » 26 Сеп 2009 09:10

maggkrabar написа:
andrian999999 написа:maggkrabar това с какъв апарат са снимани клипчетата?
ми де да знам - ива е снимала с нейното апаратче. някакъв панасоник мисля че беше.

иначе толкова шум в колата не възбужда, а тероризира - грешна ви е представата. ужасно е, а комфорта е 0%! истинският звук с хубави гърнета е доста по-хубав и чист. но аз имах нещастието да откъсна гърнетата на тръгване, малко след като стъпах на магистралата - в събота вечер, просто нямаше къде да го ремонтирам. затова на магистралата с подръчни средства - чук и отверка - просто го срязах и си го натоварих. отидох в хотела доста късно - около час и нещо съм лежал под колата в аварийната лента. спираха разни коли да ми помагат, но никой нямаше ножовка.

на връщане се прибрахме през подбалканският, с около 60км/ч средна скорост. после два дена имах пищене в ушите. бяхме доста окаяна групичка - отпред джипа дърпа на цоло тойотата, след него трошко постоянно гърми и хвърля облаци черен дим, аз рева като саранска мечка, последен асен, останал без грам спирачки. в хисаря ни нападнаха патрулки - бяхме спрели на най-забраненото място - две тойоти АЕ86 и две турбо импреси, доста интересна гледка, която няма как да видиш всеки ден по пътищата в бг. снимки от прибирането има на цоло приятелката.
Мен ме кефеше звука У тунелите (4АГЕ-то си е класика) .И след този рън ,всички катерици мишки и тем подобни са загубили слуха си СИГУРА.

На мен ми действаше ободряващо ,че бях :sleepy3:
Последно промяна от Troshko на 26 Сеп 2009 11:54, променено общо 1 път.

Аватар
juri_galev
Мнения: 739
Регистриран на: 24 Дек 2004 23:45

Мнение от juri_galev » 26 Сеп 2009 11:41

Ivche написа:
juri_galev написа:И ти си прав като е по шумно повече привличаш погледа на женския пол.С този звук ако съм жена ще свърша само докато работи на място,не мога да си представя какво е в прекъсвач сигорно ще си бодна вибратора м/у краката laugh.gif
Колега, звучите притеснително.. unsure.gif
Какво не разбра,кое те накара да се смутиш,и да мислиш че аз звуча притеснително?

Аватар
milene90
Мнения: 111
Регистриран на: 23 Фев 2007 02:04

Мнение от milene90 » 26 Сеп 2009 15:38

тук аз късно след срещата се опитах да ги дотъркам гумите пък те взеха огин да изкарват tooth.gif

Изображение

Аватар
newmiro
Мнения: 1360
Регистриран на: 03 Апр 2006 21:59
Местоположение: Варна

Мнение от newmiro » 26 Сеп 2009 20:40

малееее за 10 дена 10 страници... на много хора исках да им отговоря на мненията обаче вече забравих:) само мога да кажа че беше страхотно, всеки си караше на воля, кой колкото си иска. за драг-а не съжалявам, защото така или иначе едва ли щеше да има много желаещи, пък и то си е едно шифтване, може направо да се гледа в каталозите кой за колко прави 0-100км/ч. иначе всичко беше на 6, следващия път напиване трябва да е след пистата, а не преди нея:) поздрави на всички пистаняци (тез дет бяха на пистата:) ) и до догодина, пък кой знае може и по-рано да измислим нещо, за по-запалените:)
stay up and keep shining!!


slowtraveler каза: Срещу мен на около 150м имаше спрели фарове - един мерцедес с модните по него време (пък май и сега) борци, които на въпроса ми дали имат лопата отговориха, че имат само пистолети и бухалки tongue.gif

Аватар
andrian999999
Мнения: 1513
Регистриран на: 19 Мар 2009 11:51
Местоположение: София

Мнение от andrian999999 » 27 Сеп 2009 00:16

maggkrabar написа:....
а що асен е останал без спирачки?

Аватар
rudolf
Мнения: 4490
Регистриран на: 21 Ное 2007 02:15
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от rudolf » 27 Сеп 2009 10:32

andrian999999 написа:
maggkrabar написа:....
а що асен е останал без спирачки?
на пистата още му дигнаха червен флаг,като спря да може да спира и почна да дава времена под 1.02.

умаля му десния, и му се напука петичката...беше физически неподготвен и не издържа на темпото.... happy.gif

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas

Мнение от Japanese_fever » 27 Сеп 2009 16:43

Fido Dido написа:
Трошко троши

Изображение
Dolna insinuaciq. mad.gif
Ne se vijda liceto! laugh.gif
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

Аватар
miLen4o
Мнения: 1033
Регистриран на: 21 Юли 2007 18:42
Местоположение: Плевен
Обратна връзка:

Мнение от miLen4o » 27 Сеп 2009 17:45

Събора си беше перфектен.Естествено винаги ще се намери някои мрънкалник да развали настроението,но все пак искам отново да благодаря на Мечо и на Жоро за това което направиха и дано не се откажат да го направат и догодина. :thumbsup: И все пак моето лично мнение с което не искам да натоварвам никои...На които не му изнася на палатка...или ако има някои желаещ които мисли ,че ще го направи по добре нека опита... wink.gif
A car without TURBO is like a man without BALLS!

Аватар
Troshko
Мнения: 2094
Регистриран на: 24 Яну 2006 11:58
Местоположение: София

Мнение от Troshko » 28 Сеп 2009 07:32

Japanese_fever написа:
Fido Dido написа:
Трошко троши

Изображение
Dolna insinuaciq. mad.gif
Ne se vijda liceto! laugh.gif
:laughing6: :laughing6: :laughing6: :laughing6: :laughing6:

Аватар
rudolf
Мнения: 4490
Регистриран на: 21 Ное 2007 02:15
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от rudolf » 28 Сеп 2009 13:38

Troshko написа:
Japanese_fever написа:
Fido Dido написа:
Трошко троши


Dolna insinuaciq. mad.gif
Ne se vijda liceto! laugh.gif
:laughing6: :laughing6: :laughing6: :laughing6: :laughing6:
аз съм свидетел--трошко е,,,помоли да се снима в спортна колата с каска,,,,,,,,дори не запалиха двигателя biggrin.gif

Аватар
Ael
Мнения: 772
Регистриран на: 10 Ное 2007 00:00
Местоположение: Пловдив
Получена  благодарност: 4 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Ael » 28 Сеп 2009 18:04

milene90 написа:тук аз късно след срещата се опитах да ги дотъркам гумите пък те взеха огин да изкарват tooth.gif

Аз пък гледах клипче дето ги пръсна и двете така че неможеш да ни излъжеш tongue.gif
Изображение1G-FE

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas

Мнение от Japanese_fever » 28 Сеп 2009 18:59

rudolf написа:
аз съм свидетел--трошко е,,,помоли да се снима в спортна колата с каска,,,,,,,,дори не запалиха двигателя biggrin.gif
Ааааааааа-муа-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха... laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Значи се потвърждава версията за инсинуация, т.е. не троши, този път! biggrin.gif laugh.gif laugh.gif
Позьорче малко. tongue.gif
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

agent dust
Мнения: 2235
Регистриран на: 15 Авг 2005 23:26
Местоположение: София

Мнение от agent dust » 28 Сеп 2009 20:09

Japanese_fever написа: Ааааааааа-муа-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха... laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Значи се потвърждава версията за инсинуация, т.е. не троши, този път! biggrin.gif laugh.gif laugh.gif
Позьорче малко. tongue.gif
не само се потвърждава, но и се задълбочава - инсинуацията де. винаги така става smile.gif
status: за БАН

Аватар
rudolf
Мнения: 4490
Регистриран на: 21 Ное 2007 02:15
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от rudolf » 28 Сеп 2009 23:36

Japanese_fever написа:
rudolf написа:
аз съм свидетел--трошко е,,,помоли да се снима в спортна колата с каска,,,,,,,,дори не запалиха двигателя biggrin.gif
Ааааааааа-муа-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха... laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Значи се потвърждава версията за инсинуация, т.е. не троши, този път! biggrin.gif laugh.gif laugh.gif
Позьорче малко. tongue.gif
тази му е за един сайт който изисква дискретност,,,иначе за фейсбука има и по без ръце biggrin.gif

Аватар
Troshko
Мнения: 2094
Регистриран на: 24 Яну 2006 11:58
Местоположение: София

Мнение от Troshko » 29 Сеп 2009 08:58

rudolf написа:
Japanese_fever написа:
rudolf написа:
аз съм свидетел--трошко е,,,помоли да се снима в спортна колата с каска,,,,,,,,дори не запалиха двигателя biggrin.gif
Ааааааааа-муа-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха... laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Значи се потвърждава версията за инсинуация, т.е. не троши, този път! biggrin.gif laugh.gif laugh.gif
Позьорче малко. tongue.gif
тази му е за един сайт който изисква дискретност,,,иначе за фейсбука има и по без ръце biggrin.gif
Аде стига завиждахте ,нека и аз се поснимам У кола laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Semrush [Bot] и 9 госта