Доволни или не от провелият се Събор

В този форум ще се обсъждат срещите - национални, регионални и квартални :)

Доволни или не от провелият се Събор

Анкетата свършва на 08 Окт 2009 09:21

да
31
82%
не
7
18%
 
Общо гласове: 38

Аватар
Zero`Cool
Мнения: 254
Регистриран на: 23 Май 2008 21:30
Местоположение: Асеновград
Обратна връзка:

Доволни или не от провелият се Събор

Мнение от Zero`Cool » 23 Сеп 2009 09:19

Доволни или не от провелият се Събор
Аз лично не съм

b_d

Мнение от b_d » 23 Сеп 2009 09:25

Според мен недоволните е редно да се аргументират.

Доволните, ако искат

Аватар
Troshko
Мнения: 2094
Регистриран на: 24 Яну 2006 11:58
Местоположение: София

Re: Доволни или не от провелият се Събор

Мнение от Troshko » 23 Сеп 2009 09:28

Zero`Cool написа:Доволни или не от провелият се Събор
Аз лично не съм

Дай ясна обосновка unsure.gif Какво не ти хареса и защо не си доволен !!!

Лично аз смятам ,че мероприятието беше страхотно .И доста хора прекарахаме НЕВЕРОЯТНО worthy.gif worthy.gif worthy.gif Евала на всички :thumbsup:

Аватар
Georgimitrovich
Мнения: 1375
Регистриран на: 08 Апр 2008 00:59
Местоположение: Пловдив

Мнение от Georgimitrovich » 23 Сеп 2009 09:38

Винаги има недоволни хора, и такива на които нещо не им е харесамо. Тава е добре, защото по този начи, могат да се видят грешките, да се работи върху тях и да се върви напре. Надявам се критиката да е градивна, за да може за напред да става все добре.

:thumbsup:
1992 Celica 2,0 GTI cabriolet
1982 Camri GLi (sold)
1997 RAV4
2000 Lexus GS300

Аватар
Georgimitrovich
Мнения: 1375
Регистриран на: 08 Апр 2008 00:59
Местоположение: Пловдив

Мнение от Georgimitrovich » 23 Сеп 2009 09:49

Zero`Cool написа:След тези мнения които прочетох явно аз не съм добре защото аз лично а и още доста хора не бяхме доволни от това събитие което немога да нарека Тойота събор защото имаше всякакъв вид автомобили ... А отговора на организаторите беше имаме пари за избиване ама на мен това не ме интересува аз като обикновен Тойота фен искам като отида на Тойота събор да виждам Тойоти ... а не всякакъв вид автомобили... А за да караш трябва да си платиш ... за информация в ден за свободно каране на тази писта какъвто според мен беше 20.09.2009г. цените да вход 2 лева и каране на пистата 10 лева вие колеги знаете какви бяха цените на събитието ни ... А колеги случайно да забелязахте миналогодишния победител и класиката както наричате супрата на Милен че изчезнаха още в 12:00 запитахте ли се защо а запитахте ли се защо никой не остана след 15:00 .... през цялото време срещах хора от далече пропътували много километри за да видят събор на Тойота със разочаровани лица ... и питайки се какво правят на това свободно каране ... а какво всъщност видяха тези хора ... видяха как някой се опитва да избие някакви пари ... защото не е намерил спонсори ... това е истината ... Аз не твърдя че мога да организирам такова събитие и затова не съм и организатор ... Ако съм обидил някой съжалявам това е моето мнение ...
Слагам го, за да не се налага колегите да се повтарят, пък и нека се знае за какво става въпрос. smile.gif
1992 Celica 2,0 GTI cabriolet
1982 Camri GLi (sold)
1997 RAV4
2000 Lexus GS300

mitoko
Мнения: 2015
Регистриран на: 22 Ное 2007 15:31
Местоположение: София
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от mitoko » 23 Сеп 2009 09:49

aз гласувах с ДА... няма смисъл да се аргументирам...

Аватар
WingZero
Мнения: 90
Регистриран на: 22 Яну 2008 21:42
Местоположение: София

Мнение от WingZero » 23 Сеп 2009 11:14

ДА!

bambo
Мнения: 182
Регистриран на: 09 Авг 2005 18:51
Местоположение: Пазарджик
Обратна връзка:

Мнение от bambo » 23 Сеп 2009 11:43

Аз съм доволен. Другите марки автомобили които бяха там не ми попречиха по никакъв начин. - Видяхме се колеги тойота фенове, видяхме интересни тойоти. Другите марки не съм ги и погледнал.. даже замисляйки се освен едно субару (на отявлен тойота фен) и едно митсубиши неизвестно за мен - други сякаш не забелязах!
За да коригирам колегата Zero'Cool ще кажа само че от началото на тази година съм присъствал на почити всички "свободни" карания на пистата и цените никога не са били различни от вход 5лв. на човек и 20лв. за каране на пистата. В случая, 30лв. такса за каране и мен малко ме учудиха, но като имам предвид че за разлика от свободните, където опашката за влизане в пистата се проточва до входа едва ли не, и гъчканицата е голяма, а тук си карахме като пичове мисля че 10-те лв. отгоре са напълно оправдани.
Аз лично също си тръгнах към 15:00 но далеч не защото бях разочарован или нещо такова - бензина ми беше на свършване, детето ми не е в отлично здравословно състояние и ето такива разни дребни проблеми. Иначе с удоволствие бих направил още поне 3 сесии до 18:00 ;-)

На организаторите - благодаря, с пожелание за в бъдеще наистина да се събираме достатъчно тойоти (а това зависи от нас, феновете) и да няма нужда от "извънмаркови" участници за закърпване на бюджета :thumbsup:

Аватар
Ivche
Мнения: 182
Регистриран на: 01 Юни 2009 00:42
Местоположение: София

Мнение от Ivche » 23 Сеп 2009 12:07

И аз да си кажа мнението,въпреки че " нямам място в тоя форум" laugh.gif Мероприятието беше страхотно и неведнъж и не един човек специално поздравиха организаторите! Това изисква много нерви!! Би трябвало да го уважим!
Вярно е,че имаше и други коли на пистата, но това не са непознати хора. Да не би някой да има против Любо, например, за тва,че е отишъл да си засече времена, да си изчисти грешките, да се подобри.?!? Евала на него, както и на Евото и на Асен и да не изреждам. Това си е в рамките на нормалното! Не сме затворено общество, повечето хора имат и субару и тойота , дори хонда. Защо трябва да е такова сериозно разцепление. Всички имаме една страст-колите -правенето и карането, ми нека се съсредоточим върху това. Истинските фенове си бяха там, семкаджийските фенове-също! Пък защо не е имало повече тойоти...да се замислят тия дето ги е домързяло да дойдат. Отишли сме да си направим кефа, да се видим, да покараме, да поприказваме, а не да правим шоу (тойотска масовка) за някой, който дошъл да види тойоти!
Това е единствената що годе читава писта в България и тези, които наистина искат да карат и да се учат използват всеки възможен случаи-браво, за което, аз им се възхищавам!
Единствено ми бяха трън в очите няколко голфчета и БМВ-та, но и те са коли, няма да ги изгоним от там, само защото било Тойота.Никога не знаеш колко ценен човек може да стои зад волана...ако ще и лада да е! Не създавайте у хората впечатление ,че тойотските фенове са дръпнати и се правят на голямата работа..всички са еднакви, всички на пистата са достойни за уважение!! Това си е мойто мнение, който иска да се съгласява, който не-да не мрънка!

Аватар
Georgimitrovich
Мнения: 1375
Регистриран на: 08 Апр 2008 00:59
Местоположение: Пловдив

Мнение от Georgimitrovich » 23 Сеп 2009 14:13

Виждам втори недоволен колега, но не е споделил от какво ???
1992 Celica 2,0 GTI cabriolet
1982 Camri GLi (sold)
1997 RAV4
2000 Lexus GS300

Аватар
Georgimitrovich
Мнения: 1375
Регистриран на: 08 Апр 2008 00:59
Местоположение: Пловдив

Мнение от Georgimitrovich » 23 Сеп 2009 14:50

Прочетох мнение, че било недостатък че нямало драг и италианско.

Така щеше да изглежда драга и пр. в общи линии.

Клас А

97. rudolf ****** Toyota Corolla AE86 - София
1:07,75

94. lz2lps ****** Honda Civic 1,5 - Разград
1:05,54

96. Stany TS ****** Тойота Ярис - София
1:08,74

39. maggkrabar ****** Toyota Corolla AE86 - София
1:03,30

89. Newmiro ****** Toyota Corolla - Варна
1:10,85

92. LiakaDJ ****** Toyota Celica STi - Плевен
1:13,46

95. Стелиян Атанасов ****** Toyota Auris - Пловдив
1:11,63

99. Иван Жеков ***** Toyota MR-2 - Бургас
1:04,11

100. Ивелин Йотков ***** Toyota MR-2 - Пловдив
1:05,65

КЛАС Б

88. Милен Видински ****** Toyota Supra - Пловдив
1:08,99

77. Тони Тончев ****** Toyota Celica ST - Стара Загора
1:08,46

93. sskk87 ****** Toyota Celica GTi - Смолян
1:08,32


КЛАС С

92. LiakaDJ ****** Toyota Celica STi - Плевен
1:13,46

87. Nedkow ****** Toyota Supra twin-turbo - Добрич
1:04,90

90. Марияна Митева ****** Toyota Corolla AE86 - София
1:09,50

91. Tsolo Georgiev ****** Toyota Corolla AE86 - София
1:04,29

98. Bad_dog ****** Subaru 2,0 turbo - София
1:01,52



Така като гледам и имаики впредвид отношението на доста от каращите към дисциплина драг, щеше да има само клас А, може би sad.gif
1992 Celica 2,0 GTI cabriolet
1982 Camri GLi (sold)
1997 RAV4
2000 Lexus GS300

Аватар
Stany TS
Мнения: 28
Регистриран на: 12 Дек 2007 20:13
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Мнение от Stany TS » 23 Сеп 2009 16:24

Евалата на организаторите отново благодарение на тях се събрахме ентусиасти покарахме и поговорихме. Програмата също беше много добра но не се реализира заради липса на желаещи. Така че недоволните наблюдатели (семкаджии) да не се оплакват защото ако зависеше от тях, ние никога нямаше да се съберем. Освен това липсата на достатъчно тойоти не е по вина на организаторите, а поради липса на желание на останалите "фенове". За да има по-голямо шоу, трябва повече хора да не виждат тези 30 лв. като 3 кила семки. :censored:

Аватар
rudolf
Мнения: 4490
Регистриран на: 21 Ное 2007 02:15
Местоположение: София
Обратна връзка:

...

Мнение от rudolf » 23 Сеп 2009 16:50

естествено ЗА...

за мен деня беше уникален и дългоочакван от 2 години насам,поради лични мотиви.

имам лека забележка към недоволните.: колко от недоволните се съобразиха с поканата на организаторите за начало на събитието???
аз лично не видях никой недоволен от тези които се съобразиха с организацията за началния час.,,,и се получи едно, един си тръгва--друг идва,подобно на една софиска среща,когато всички сме присъствали,ама никой с никой не се е засекал,защото сме шефчета и на часовника му ползваме само календарчето..ако бях на организаторите щех да обявя че събитието е 2-3 часа, но те не са се опитвали да ни манипулират.


всъщност за мен върховно удовоствие като фен на колите е да карам,,,,ако нямаше каране,а имаше само кръчма,запознанства,бъркане по дупки,ловджийски лукуми,гледане на формула 1 по телевизора-аз лично нямаше да дойда,защото не го свързвам с автомобилите.тъй че не схващам как може някой да са недоволни когато пистата беше предоставена за всички,,,,,или защо митоко да е доволен като беше без кола laugh.gif
Ivche написа:..!
леле ифче, ква гадулка си,ма нема нема кажеш нещо дет си го мисля и ме предвариш :thumbsup:


п.с. извинявам се предварително на краси,ако и този път съм го засегнал,но се старах да не го споменавам biggrin.gif

Аватар
max-2
Мнения: 1777
Регистриран на: 08 Дек 2005 19:15
Местоположение: Пловдив
Благодарил/а: 16 пъти
Получена  благодарност: 41 пъти

Мнение от max-2 » 23 Сеп 2009 17:50

Аз съм доволен от събора и съм недоволен от това, че дойдоха малко хора. Разберете, че колкото повече хора има на срещата, толкова по-добре е за всички. Ще посоча елементарни неща: таксите за посещение и каране ще са по-малки, ще има спонсори и отстъпки за авточасти и горива. Тези двама колеги, които са се захванали да правят клуб сами не могат да го развиват, те се нуждаят от нашата подкрепа(което ме подсеща, че още не съм член на клуба). Не знам какво куца, как като се събират БМВ пистата им е малка и колите се паркират отвън на пътя, нима има толкова малко автомобили Тойота?
Надявам се следващата среща да е по-масова и да има кой да я организира.
Carina E 4AFE LB 1992

Аватар
HooLigaN
Мнения: 142
Регистриран на: 14 Фев 2008 04:06
Местоположение: Бургас

Мнение от HooLigaN » 23 Сеп 2009 17:55

аз също несъм доволен от това че нямаше драг и италианско а как щеше да изглежат резултатите никои неможе да каже трябваше да се обяви че всички които искат да се запишат за драг могат да го направят и тогава да се каже че няма кои да кара а не да се питат няколко човека и да се реши че няма да има хора примерно аз и още поне една кола чакахме около час и нещо след като си напраихме няколко обиколки докато разберем че няма да има драг

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 29 госта