Доволни или не от провелият се Събор

В този форум ще се обсъждат срещите - национални, регионални и квартални :)

Доволни или не от провелият се Събор

Анкетата свършва на 08 Окт 2009 09:21

да
31
82%
не
7
18%
 
Общо гласове: 38

Аватар
REDBULBC
Мнения: 236
Регистриран на: 14 Авг 2008 18:06
Местоположение: Русе

Мнение от REDBULBC » 23 Сеп 2009 18:16

Като цяло съм доволен от събора макар да не мога да направя сравнение с друг поради причината че този ми е първия.Видях доста фенове на тойота макар и да не се запознах с всички ми беше приятно.Искам да благодаря на Nedkow че ме повози на супрата и за чудесното изживяване на пистата с него .Надявам се догодина пак да имам възможност да присъствам и да се запозная със всички и да не дойда за един ден като тази година wink.gif а и да съм на маса с колеги от форума.Благодаря на организаторите за старанието им да организират тази среща и догодина пак.


Поздрави от Русе.Дидо :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Изображение
Изображение

Аватар
Georgimitrovich
Мнения: 1375
Регистриран на: 08 Апр 2008 00:59
Местоположение: Пловдив

Мнение от Georgimitrovich » 23 Сеп 2009 18:23

HooLigaN написа:аз също несъм доволен от това че нямаше драг и италианско а как щеше да изглежат резултатите никои неможе да каже трябваше да се обяви че всички които искат да се запишат за драг могат да го направят и тогава да се каже че няма кои да кара а не да се питат няколко човека и да се реши че няма да има хора примерно аз и още поне една кола чакахме около час и нещо след като си напраихме няколко обиколки докато разберем че няма да има драг
И все пак драг имаша макар и без класове, макар и само две коли да се пуснаха wink.gif
1992 Celica 2,0 GTI cabriolet
1982 Camri GLi (sold)
1997 RAV4
2000 Lexus GS300

Аватар
Georgimitrovich
Мнения: 1375
Регистриран на: 08 Апр 2008 00:59
Местоположение: Пловдив

Мнение от Georgimitrovich » 23 Сеп 2009 18:33

1992 Celica 2,0 GTI cabriolet
1982 Camri GLi (sold)
1997 RAV4
2000 Lexus GS300

Аватар
HooLigaN
Мнения: 142
Регистриран на: 14 Фев 2008 04:06
Местоположение: Бургас

Мнение от HooLigaN » 23 Сеп 2009 18:35

аз несам за класове и такива работи неми пука с кои ще се пусна дали сас супрата или с някои като мен 1,6 за трапката съм но когато питах за драг ми каза че няма да има и ще остане само свободно каране

Аватар
Georgimitrovich
Мнения: 1375
Регистриран на: 08 Апр 2008 00:59
Местоположение: Пловдив

Мнение от Georgimitrovich » 23 Сеп 2009 18:40

Освен да ти се извиня друго за момента немога да направя, sad.gif Всичко се решаваше на момента. Искаше ми се да се запишат повече хора, но уви пак греда mellow.gif
1992 Celica 2,0 GTI cabriolet
1982 Camri GLi (sold)
1997 RAV4
2000 Lexus GS300

Аватар
HooLigaN
Мнения: 142
Регистриран на: 14 Фев 2008 04:06
Местоположение: Бургас

Мнение от HooLigaN » 23 Сеп 2009 18:43

не глупости аз не те упреквам за нищо и евала че си се навил да организираш такова нещо догодина пак ще дойда :thumbsup:

Аватар
Ael
Мнения: 772
Регистриран на: 10 Ное 2007 00:00
Местоположение: Пловдив
Получена  благодарност: 4 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Ael » 23 Сеп 2009 19:09

Аз съм със смесени чувства. От една страна покарах доволно ,но от друга не мисля че всичко протече по мед и масло. Не искам да упреквам никой със следващите неща които ще изпиша, нито да засягам който и да било но: Първо не се спази нищо от предваритено зададената програма. Хубу нямало желаещи. Еми 30лв са си 30лв. Смятам че 20 човека по 30лв са по малко от 100 човека по 10лв или 50 по 20лв.Лично според мен ако беше малко по ниска таксата за участие щеше да има много по голям интерес. Това че карах заедно с две хонди също неми се видя много редно. Най-абсурдното нещо беше това че ако искат двама човека да карат с една кола трябваше да платят две такси по 30лв а няколко часа след това една кола се караше всеки път от различен човек. Тва че нямаше драг също е голям минус за събитието. Иначе аз лично не съжалявам че присъствах и съм доволен че покарах (все пак ми е за пръв път), адреналина от едно такова истинско каране не може да се сравни с нищо друго.
Изображение1G-FE

Uncle Dido
Почетен Администратор
Мнения: 3710
Регистриран на: 03 Юни 2008 16:42
Местоположение: София, но е от Бургас
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Uncle Dido » 23 Сеп 2009 20:19

Естествено, че съм доволен. Толкова кюфтета и кебапчета изядох, че едва ги закарах в София после. Бирата беше за успокоение на стомашно-чревния тракт.

Жоре, като си говорихме преди - какво ти казах - следващия събор да го направите, когато има свободен ден на пистата, с драг, италианско, мексиканско и пакистанско преследване. Тогава ще има за всички, ама пак ще има недоволни, щото ще има и други марки. Няма угодия.

Ако се бяхме събрали повече Тойоти - щеше да е добре, ама за пореден път си пролича кой е сериозен и кой не.

В крайна сметка винаги излиза така, че с Пешо ще плащате, но затова пък ще ви критикуват.
Много готино звучи.

За спонсорите - ами елементарно момчета, я ми кажете колко хора са членове в Тойота фен клуб и веднага ще ви отговоря защо става така. Ами клуб с пет човека не се прави. И когато спонсорите попитат колко наброяваме, Жоро се чуди какво да каже.

Та - ако имате претенции - запишете се, платете си членския внос от ОГРОМНАТА сума, изразена в 20 лв. и готово. Колкото повече - толкова повече.

Да мрънка всеки може. Майката му е да направиш нещо.

Или - ако трябва да перефразирам една известна приказка на Кенеди - не питай какво клуба ще направи за теб, а какво ти ще направиш за клуба.

Хайде със здраве.

Аватар
Georgimitrovich
Мнения: 1375
Регистриран на: 08 Апр 2008 00:59
Местоположение: Пловдив

Мнение от Georgimitrovich » 23 Сеп 2009 21:09

Леле % отива към 30 sad.gif unsure.gif sad.gif
1992 Celica 2,0 GTI cabriolet
1982 Camri GLi (sold)
1997 RAV4
2000 Lexus GS300

b_d

Мнение от b_d » 23 Сеп 2009 21:47

Мен лично тази тема много ме забавлява, Жоре. Дано не я приемаш вътрешно!

П.П. Ще правите ли с Мечо още събори? Щото хем сте криви, хем сте на загуба, хем феновете недоволни...

Аватар
Georgimitrovich
Мнения: 1375
Регистриран на: 08 Апр 2008 00:59
Местоположение: Пловдив

Мнение от Georgimitrovich » 23 Сеп 2009 22:03

laugh.gif Тъп и упорит съм до последна дупка tongue.gif Трябва да има атомобилен спорт, макар и на аматьорско ниво :thumbsup: Нали знаеш девиза на Найки: Just do it!
1992 Celica 2,0 GTI cabriolet
1982 Camri GLi (sold)
1997 RAV4
2000 Lexus GS300

b_d

Мнение от b_d » 23 Сеп 2009 22:19

Тъй като англиският език ми е слаб се чудя как се превежда:

Fan Club Toyota Bulgaria

И дали значи същото като примерно:

Owners Club Toyota Bulgaria


Мое лично мнение е, че на подобно събитие членовете на клуба с ПЛАТЕН членски внос трябва да влизат с/у малка сума, докато останалите трябва да плащат х5 или х10 тази сума независимо от това с каква кола са успели да дойдат.

agent dust
Мнения: 2235
Регистриран на: 15 Авг 2005 23:26
Местоположение: София

Мнение от agent dust » 23 Сеп 2009 22:19

на мен ми хареса много. първо посрещането, настаняването и купона в хотела - екстра!

после на пистата - пак си беше супер. напоследък най-таченото нещо на калояново е именно свободното каране, без условности, класове тинтири минтири - отиваш и караш каквото ти хареса и както ти хареса, и когато ти хареса - а не да чакаш ред, квалификации. просто караш и се радваш. и наличието на два-три автомобила от други марки говори само за слабото присъствие на тойотите.
status: за БАН

Аватар
Me4oKyX
Мнения: 2201
Регистриран на: 10 Яну 2007 14:16
Местоположение: Пловдив
Получена  благодарност: 1 път
Обратна връзка:

Мнение от Me4oKyX » 24 Сеп 2009 00:27

bad_dog написа:Мен лично тази тема много ме забавлява, Жоре. Дано не я приемаш вътрешно!

П.П. Ще правите ли с Мечо още събори? Щото хем сте криви, хем сте на загуба, хем феновете недоволни...
Жоро го каза - тъп и упорит, ама аз съм в по-напреднал стадий - КуХ и упорит. Луд умора няма, само се ПОТИм с Жорката! А това, че знайни и незнайни спорят, упорстват и се инатят, само ме надъхва още повече.... Че имам и нови идеи, но да видим... Времето ще си покаже biggrin.gif А фенове и "фенове" винаги ще има rolleyes.gif Иначе за таксите, догодина ще е така, но дано да има на кой на правим отстъпки rolleyes.gif

Аватар
andrian999999
Мнения: 1513
Регистриран на: 19 Мар 2009 11:51
Местоположение: София

Мнение от andrian999999 » 24 Сеп 2009 03:02

max-2 написа: Не знам какво куца, как като се събират БМВ пистата им е малка и колите се паркират отвън на пътя, нима има толкова малко автомобили Тойота?
Надявам се следващата среща да е по-масова и да има кой да я организира.
Щтото има само лаладжии зад компютъра са много устати , но инече са цървули.... за това на БМВ ще е меле. 30 лева кво са? да не се повтарям с броиката ако бяха повече, но следващия път недоволните да направят събора и пистата да платят и САМО ТОЙОТИ ще караме ( 15 - 20 дали ще има аз още са съм си приготвил 10лв за да карам)
Най-добре 50 дни преди събора се записваме и делиме парите за пистата поравно,събираме ги и кой дошъл кой не дошъл всичко е платено да видим кой ще мрънка тогава. или ще има ам аз не мога да дам предварително пари щтото незнам къде ще съм на тая дата.

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 39 госта