Клуб Тойота България набира членове

В този форум ще се обсъждат срещите - национални, регионални и квартални :)
Аватар
Georgimitrovich
Мнения: 1375
Регистриран на: 08 Апр 2008 00:59
Местоположение: Пловдив

Клуб Тойота България набира членове

Мнение от Georgimitrovich » 19 Ное 2009 22:23

Клуб Тойота България набира членове за календарната 2010 година. Членският внос е 40лв. за пълната календарна година. Правата на членовете са съгласно устава на клуба.
http://toyotabg.eu/viewtopic.php?t=8201

Набраните средства се използват в полза на членовете.

За информация:
Г-н Георги Митрович - 0898 456 822; mitrovich_toyotabg@abv.bg
Председател

За информация в София може да се обръщате и към Г-н Деян Желязков (Fido Dido) - 0887 839 893; dido.1968@abv.bg

Списък на членовете за 2010г.:
...
...
...
...
...



С Уважение: Клуб Тойота България
1992 Celica 2,0 GTI cabriolet
1982 Camri GLi (sold)
1997 RAV4
2000 Lexus GS300

bambo
Мнения: 182
Регистриран на: 09 Авг 2005 18:51
Местоположение: Пазарджик
Обратна връзка:

Мнение от bambo » 20 Ное 2009 22:59

Такааа....

Мисля че още малко информация може да сложиш: като за начало начините за събиране на членския внос (банкови сметки ала бала, на ръка еди-къде-си и други варианти ако има - пощенски запис примерно)
Знам че го имаше това инфо из темите преди, но нека е тук, за да е всичко заедно и да е по-прегледно ;-)
Друго което ще интересува членовете - как ще удостоверяват (където е нужно, сигурно засега не е, но ще се наложи в скоро време) че са членове на клуба... Само списъка в тази тема ли ще е, ще получават при внесен членски внос някакъв номер / картонче / карта... ? Принципно (от опита ми в други форуми) тоз списък в темата е достатъчен като за начало, като на заинтересованите лица (сервизи, магазини и т.н. като се появят) им се дава достъп до таз тема да си проверяват човека който иска преференции член ли е, или не.

П.С. Земи оправи грешката в "С Увавение: Клуб Тойота България", че ще излезе че хич не ни уважаваш :whistle:

П.П.С. като пиша първи в темата, може ли да ме пишеш под номер 69? :occasion5: (след като си преведа чл.внос де) а аз ще стискам палци да се напълни от 1 до 68 :thumbsup:

Uncle Dido
Почетен Администратор
Мнения: 3710
Регистриран на: 03 Юни 2008 16:42
Местоположение: София, но е от Бургас
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Uncle Dido » 21 Ное 2009 00:41

bambo написа: "С Увавение: Клуб Тойота България", че ще излезе че хич не ни уважаваш :whistle:
:thumbsup:
bambo написа: може ли да ме пишеш под номер 69?
Запазен номер за Бамбо.

Stanislav4e
Мнения: 6
Регистриран на: 14 Окт 2009 02:03
Местоположение: София

Мнение от Stanislav4e » 28 Ное 2009 23:30

За пишман-тойотаджии... и то с Ярис... и то жена, която за първи път даже във форума се изявява.. има ли смисъл цялата тая работа..?

Някой от тези, 'дето са по-навътре в нещата ако може да сподели smile.gif

Uncle Dido
Почетен Администратор
Мнения: 3710
Регистриран на: 03 Юни 2008 16:42
Местоположение: София, но е от Бургас
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Uncle Dido » 28 Ное 2009 23:49

Здравейте, мадам!

Как точно и каква точно информация желаете да ви се сподели по-навътре от тук присъстващите, в смисъл за цялата тая работа?

Stanislav4e
Мнения: 6
Регистриран на: 14 Окт 2009 02:03
Местоположение: София

Мнение от Stanislav4e » 28 Ное 2009 23:54

Като цяло не ме интересуват разни дивиденти от рода на отстъпки например, а по скоро наличието на хора, които разбират от Тойотки, контактите.. абе просто да си част от общност никога не е излишно rolleyes.gif Тук някой може да каже, че може просто по клубни срещи да се ходи.. Така е (макар и да оставам с впечатлението, че са рядко).. Затова не мога да преценя.. smile.gif

Uncle Dido
Почетен Администратор
Мнения: 3710
Регистриран на: 03 Юни 2008 16:42
Местоположение: София, но е от Бургас
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Uncle Dido » 29 Ное 2009 00:01

Мадам,

за клубните срещи, които Ви интересуват - виждам, че сте от София - си имаме съответната тема:
http://toyotabg.eu/viewtopic.php?t=7921

Тук се събираме, за да обсъждаме колите, вечерното меню, както и метеорологичната прогноза по радио Хр. Ботев.

Естествено, на разбираем за противоположния пол език - достъпен.
Не е необходимо да сте член на клуба, за да получите съвети от различно естество и гледни точки. За това е и този форум.

Но ако желаете да се присъедините към доста разнообразна компания, с различни интереси, характери и ценностни системи - заповядайте на редовните ни седмични срещи.

Успех.

Аватар
newmiro
Мнения: 1360
Регистриран на: 03 Апр 2006 21:59
Местоположение: Варна

Мнение от newmiro » 29 Ное 2009 21:51

ах, колко си лаконичен:))
П.С>модераторството ти прави да изглеждаш много по-интелиогентен:Р
П.С.С>не че не си си де:РРР
П.С.С.С>сега след тоя пост как да не стана член на клуба не знам:))
stay up and keep shining!!


slowtraveler каза: Срещу мен на около 150м имаше спрели фарове - един мерцедес с модните по него време (пък май и сега) борци, които на въпроса ми дали имат лопата отговориха, че имат само пистолети и бухалки tongue.gif

Аватар
Georgimitrovich
Мнения: 1375
Регистриран на: 08 Апр 2008 00:59
Местоположение: Пловдив

Мнение от Georgimitrovich » 29 Ное 2009 23:40

Добре де, ама тука има няква конспирация. Аз защо все ги виждам тия съобшения след един два дена sad.gif Трябва да си прегледам очите wacko.gif
1992 Celica 2,0 GTI cabriolet
1982 Camri GLi (sold)
1997 RAV4
2000 Lexus GS300

baba_metca
Мнения: 587
Регистриран на: 28 Апр 2009 07:55
Местоположение: София и Пазарджик

Мнение от baba_metca » 06 Апр 2010 14:07

bambo написа:Такааа....

Мисля че още малко информация може да сложиш: като за начало начините за събиране на членския внос (банкови сметки ала бала, на ръка еди-къде-си и други варианти ако има - пощенски запис примерно)
Знам че го имаше това инфо из темите преди, но нека е тук, за да е всичко заедно и да е по-прегледно ;-)
Друго което ще интересува членовете - как ще удостоверяват (където е нужно, сигурно засега не е, но ще се наложи в скоро време) че са членове на клуба... Само списъка в тази тема ли ще е, ще получават при внесен членски внос някакъв номер / картонче / карта... ? Принципно (от опита ми в други форуми) тоз списък в темата е достатъчен като за начало, като на заинтересованите лица (сервизи, магазини и т.н. като се появят) им се дава достъп до таз тема да си проверяват човека който иска преференции член ли е, или не.

П.С. Земи оправи грешката в "С Увавение: Клуб Тойота България", че ще излезе че хич не ни уважаваш :whistle:

П.П.С. като пиша първи в темата, може ли да ме пишеш под номер 69? :occasion5: (след като си преведа чл.внос де) а аз ще стискам палци да се напълни от 1 до 68 :thumbsup:
Отностно цитата на колегата, дали ще е възможно някой да отговори, защото аз писах по един е-мейл и на Fido-Dido и на Georgimitrovich от първия пост и нищо.

Uncle Dido
Почетен Администратор
Мнения: 3710
Регистриран на: 03 Юни 2008 16:42
Местоположение: София, но е от Бургас
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Uncle Dido » 06 Апр 2010 19:55

Ужас!

Не съм си преглеждал пощата поне половин година..... wacko.gif

Току - що говорих с Жоро Митрович - довечера очаквай отговор. Причини за забавянето - той ще ти ги обясни.... dry.gif

Аватар
LiakaDJ
Мнения: 276
Регистриран на: 17 Яну 2008 22:33
Местоположение: Pleven

Мнение от LiakaDJ » 18 Юли 2010 10:47

Аз не знам под кой номер ще бъдя , но наистина ще е хубаво да напишите някъкви банкови сметки . Друго важно нещо според мен е основанието на внасяне когато е по банков път . Какво точно да бъде то , че да можете да разберете аджаба кой си е внесъл членската вноска ? Другия вариянт е да скенирваме вносната бележка и да ви я пращаме по e-mail (обаче там има вероятност да стане грешка) . А може и двете да се правят за по-сигурно.
Изображение

Аватар
LiakaDJ
Мнения: 276
Регистриран на: 17 Яну 2008 22:33
Местоположение: Pleven

Мнение от LiakaDJ » 23 Мар 2011 21:31

LiakaDJ написа:Аз не знам под кой номер ще бъдя , но наистина ще е хубаво да напишите някъкви банкови сметки . Друго важно нещо според мен е основанието на внасяне когато е по банков път . Какво точно да бъде то , че да можете да разберете аджаба кой си е внесъл членската вноска ? Другия вариянт е да скенирваме вносната бележка и да ви я пращаме по e-mail (обаче там има вероятност да стане грешка) . А може и двете да се правят за по-сигурно.

sleep.gif
Изображение

Аватар
gelmi
Мнения: 1
Регистриран на: 13 Апр 2017 22:26
Местоположение: Kyustendil

Клуб Тойота България набира членове

Мнение от gelmi » 06 Май 2017 15:45

Здравейте! Понеже отскоро съм собственик на Тойота, съответно и нов член на форума имам питанка. Как стои въпроса с набирането на нови членове на клуба. Интересува ме как става съответно заплащането на членския внос и издавате ли клуби карти? Благодаря Ви предварително !
Toyota Corolla E12 1.6 VVTI 110HP 2002

Аватар
WoLF
Мнения: 2550
Регистриран на: 05 Май 2016 09:21
Местоположение: Стара Загора
Благодарил/а: 210 пъти
Получена  благодарност: 94 пъти

Клуб Тойота България набира членове

Мнение от WoLF » 07 Май 2017 01:02

Лайсни ако давате съм и аз съм заинтересован tongue.gif
ИзображениеИзображениеИзображение

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта