Идея за Събор 2011

В този форум ще се обсъждат срещите - национални, регионални и квартални :)
Публикувай отговор
Аватар
Nedkow
Мнения: 1773
Регистриран на: 26 Фев 2008 00:25
Местоположение: Добрич
Благодарил/а: 1 път

Мнение от Nedkow » 22 Юли 2010 23:30

Вариянта съчетание с ден на свободно каране не е отпаднал все пак wink.gif

tado
Мнения: 113
Регистриран на: 03 Дек 2008 22:55
Местоположение: Пловдив

Мнение от tado » 19 Авг 2010 13:59

nqkakvi rezultati za s1bora cool.gif

Аватар
Nedkow
Мнения: 1773
Регистриран на: 26 Фев 2008 00:25
Местоположение: Добрич
Благодарил/а: 1 път

Мнение от Nedkow » 19 Авг 2010 23:41

Ами давайте предложения и желаещи, а не само да питате :thumbsup:

tado
Мнения: 113
Регистриран на: 03 Дек 2008 22:55
Местоположение: Пловдив

Мнение от tado » 20 Авг 2010 19:06

mi az o6te nes1m bil na sabor :whistle: i imam edna ideq a moje i nqkoi da q e prelagal ve4e unsure.gif imame li lepenki toyota forum :rr: da si lepnem po-edna ili da si napravim kato se vidim na p1t da si se poradvame da si svetnem bipnem mahnem i t.n. biggrin.gif

Аватар
Zero`Cool
Мнения: 254
Регистриран на: 23 Май 2008 21:30
Местоположение: Асеновград
Обратна връзка:

Мнение от Zero`Cool » 21 Авг 2010 10:31

Лепенки има от много време има си тема за това ... А тук трябва да обсъждаме идеята за събора ... Моята е следната ако Жоро държи още хотела горе може да се съберем там да се видим да пекнем по нещо а пък пистата е близо който иска после може да се отскочи да покара само трябва да се предвиди събитието да е в свободен ден на пистата, аз може да говоря с Живко ако искате...
Toyota Avensis 1.8 VVT-I - 2000 RHD
Изображение
http://www.el-inst.eu/ - електроуслуги
http://fenixbg.org/ - Доставка и посредничество при закупуване на стоки от Англия

tado
Мнения: 113
Регистриран на: 03 Дек 2008 22:55
Местоположение: Пловдив

Мнение от tado » 21 Авг 2010 17:52

А каде мога а си намеря? ЛЕПЕНКА

Аватар
Raya
Мнения: 1790
Регистриран на: 10 Апр 2009 12:17
Местоположение: Варна

Мнение от Raya » 21 Авг 2010 18:07

tado написа:А каде мога а си намеря? ЛЕПЕНКА

В " Търсене", в най горната лента на форума, се търси.
http://www.toyotabg.eu/viewtopic.php?t ... &start=255

Аватар
Zero`Cool
Мнения: 254
Регистриран на: 23 Май 2008 21:30
Местоположение: Асеновград
Обратна връзка:

Мнение от Zero`Cool » 21 Авг 2010 20:33

:whistle: :banghead: :banghead: :banghead: :thumbsup:
Аллооо идеи за събор а не за лепенки хайде бе хора няма по несериозни от нас ... :(
Toyota Avensis 1.8 VVT-I - 2000 RHD
Изображение
http://www.el-inst.eu/ - електроуслуги
http://fenixbg.org/ - Доставка и посредничество при закупуване на стоки от Англия

nowyaris
Мнения: 4515
Регистриран на: 11 Фев 2009 16:17
Местоположение: ЛИНЦ/АТ
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от nowyaris » 21 Авг 2010 21:52

Дето решите-на мен географското положение не ми вреди на апетита.Само да е нещо по-евтинко и да е Октомври-септември е малък месец с много официални празници,учебна година и т.н. и според мен не е много удачно,ама не ме бърка много де-заради масовката го писах.

Аватар
miLen4o
Мнения: 1033
Регистриран на: 21 Юли 2007 18:42
Местоположение: Плевен
Обратна връзка:

Мнение от miLen4o » 22 Авг 2010 09:44

Zero`Cool написа::whistle: :banghead: :banghead: :banghead: :thumbsup:
Аллооо идеи за събор а не за лепенки хайде бе хора няма по несериозни от нас ... :(
E че кво ни е несериозното......
Да не би да сме като БМВ форум с членски внос по 70 лв. и да има пари за такова мероприятие.Да не би Жоро да е длъжен всяка година да ни организира някви работи за добро име......
Тази година се отписва 3-та национална.До година ,ако се внесът повечко пари не вярвам Жорката да откаже да сформира едно съборче.А и всеки мераклия ,аз ще дойда,ооо и аз,а накрая всеки се оплаква ,че му изникнало нещо в последния момент.
Доста от представителите на форума ще са на Джап Феста,които иска да се запознае и да види Тойоти добре е дошъл.
A car without TURBO is like a man without BALLS!

Аватар
Zero`Cool
Мнения: 254
Регистриран на: 23 Май 2008 21:30
Местоположение: Асеновград
Обратна връзка:

Мнение от Zero`Cool » 22 Авг 2010 19:04

Ами давайте бе хора плащайте членски внос какво чакате ... Аз бях един от първите които си бяха платили членския внос още при формирането на клуба ...
Тогава когато всички възстанаха срещу Жоро и Петър ... А за тази година неплащането на членски внос от моя страна си беше по съвсем лични причини които не мисля, че трябва да споделям, но винаги съм готов да дам... така, че ... вие сте на ход.
Toyota Avensis 1.8 VVT-I - 2000 RHD
Изображение
http://www.el-inst.eu/ - електроуслуги
http://fenixbg.org/ - Доставка и посредничество при закупуване на стоки от Англия

Аватар
rudolf
Мнения: 4490
Регистриран на: 21 Ное 2007 02:15
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от rudolf » 23 Авг 2010 03:18

аз не знам,някой тази година да организира събор.
темата е за идея-още и такава с няколко съмишленика-няма.

миналата година га жоро организира събор на пистата,селиките решиха че присъствието на други тойоти им отнема автентичността и се отцепиха на някъв паркинг,та тая година жоро прави джап фест за всички японски марки.

та моите очаквания са да няма ни тойота,ни селика събори,или да има локални напъни за някакви имитаций за които после би ни било срам,че сме били....
неискам да звуча все едно ви отказвам,да се организирате,просто констатирам каквото знам,до днешна дата...

Аватар
LiakaDJ
Мнения: 276
Регистриран на: 17 Яну 2008 22:33
Местоположение: Pleven

Мнение от LiakaDJ » 23 Авг 2010 10:33

rudolf кои са тези Селики които са се отцепили , че да ги линчуваме. Да имало е Celica сбирка , но това беше един месец след тази на Toyota . Аз лично присъствах и видях не малко Селики на Toyota събора. А по изказване на Zero`Cool за членската вноска мога да кажа , че съм пуснал пост със запитване преди около месец да не е и повече в темата " Набират се членове " и все още нямам отговор как да си внеса членската вноска . Сега през Януари ще пусна пак запитване за iban към който да преведа парите и ще чакам да ме огрее.
Изображение

Аватар
Raya
Мнения: 1790
Регистриран на: 10 Апр 2009 12:17
Местоположение: Варна

Мнение от Raya » 23 Авг 2010 11:11

LiakaDJ, не обръщай внимание на Рудолф :). За него Селиките по неизвестна причина са като трън в очите biggrin.gif . В цяла Европа, дори и в Русия, има Селика събори, защо и тук да няма? Щом имате желание..........само, че и там организацията куца, както и тук.......явно защото ябълката не пада далеч от дървото rolleyes.gif

Аватар
rudolf
Мнения: 4490
Регистриран на: 21 Ное 2007 02:15
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от rudolf » 23 Авг 2010 13:43

LiakaDJ написа:rudolf кои са тези Селики които са се отцепили , че да ги линчуваме. Да имало е Celica сбирка , но това беше един месец след тази на Toyota . Аз лично присъствах и видях не малко Селики на Toyota събора.
лиак,спомням си че ти присъства,,,но повечето още преди събора се разбираха за селика среща и отсвириха тойотската.,,,никой нито го интересува,нито влага емоция в това, просто е тъпо че 20 човека на кръст ,вместо да се обединяват,се цепят,,,,,при положение че не се цепят,как коментираш регването на селика форум??

аз бих приветствал всяка градивна идея,ако това би обединило,развило,обогатило някого,но в случея за мен държанието на селикаджийте е инфантилно и детско..

позволявам си да коментирам фактите,не защото съм особено съпричастен,а да спестя чуденето"Докторе Защо,,, точно при нас с тойотите..."
очаквам тази година селика събора да е с още по намален състав,,,

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 40 госта