Идея за Събор 2011

В този форум ще се обсъждат срещите - национални, регионални и квартални :)
Публикувай отговор
Аватар
Georgimitrovich
Мнения: 1375
Регистриран на: 08 Апр 2008 00:59
Местоположение: Пловдив

Идея за Събор 2011

Мнение от Georgimitrovich » 04 Фев 2010 21:44

Колеги искам да обсъдим една идея за събор тази година. Идеята ми е тази година да се съберем някаде, а не да наемаме писта ато последните две година. Предложението ми е е нещо от сорта на Хисаря. Близко е до поста Дракон, така че ако някои искат да карат ще подберем ден в който да има свободно каране. Така ще могат да доидат и хора на които не им се виси цял ден прави на пистата, а им се занимава с други работи.

Поздрави!
Последно промяна от Georgimitrovich на 05 Юли 2010 08:00, променено общо 1 път.
1992 Celica 2,0 GTI cabriolet
1982 Camri GLi (sold)
1997 RAV4
2000 Lexus GS300

Аватар
Georgimitrovich
Мнения: 1375
Регистриран на: 08 Апр 2008 00:59
Местоположение: Пловдив

Мнение от Georgimitrovich » 04 Фев 2010 21:49

Ето и едно примерно предложение за хотел.

http://pochivka.bg/o-839-%D1%85%D0%BE%D ... 0%BF%D0%B0
1992 Celica 2,0 GTI cabriolet
1982 Camri GLi (sold)
1997 RAV4
2000 Lexus GS300

Аватар
Nedkow
Мнения: 1773
Регистриран на: 26 Фев 2008 00:25
Местоположение: Добрич
Благодарил/а: 1 път

Мнение от Nedkow » 04 Фев 2010 22:12

Това също е добър вариант аз съм за, но да са дни със свободно каране :thumbsup:

Аватар
miLen4o
Мнения: 1033
Регистриран на: 21 Юли 2007 18:42
Местоположение: Плевен
Обратна връзка:

Мнение от miLen4o » 04 Фев 2010 22:34

Тази година не беше лошо с пистата ,обаче трябваше да е 1 ден писта и след това вечерта които иска и има възможност да ходи в хотелчето.
A car without TURBO is like a man without BALLS!

Аватар
poli
Мнения: 846
Регистриран на: 02 Май 2006 16:21
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от poli » 04 Фев 2010 22:51

Много важно е да има по голям паркинг.
Иначе и аз съм за,да има и каране на писта.
КЕФ ЦЕНА НЯМА

1.Тoyota Glanza V Turbo-290ps-RHD
2.Toyota Previa-156ps-LHD
3.Toyota Corolla AE86-165ps-LHD
4.Mazda RX7 FD-500ps-RHD
5.Subaru Justy 68ps-LHD

Аватар
Troshko
Мнения: 2094
Регистриран на: 24 Яну 2006 11:58
Местоположение: София

Мнение от Troshko » 05 Фев 2010 09:10

Миналогодишната схема ми допада laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Аватар
newmiro
Мнения: 1360
Регистриран на: 03 Апр 2006 21:59
Местоположение: Варна

Мнение от newmiro » 07 Фев 2010 17:42

и това е идея, бих я подкрепил, разбира се щом ще има и свободно каране. иначе и миналата година беше добре, но не се събрахме като хората. за сега има време до тогава, подкрепям идеята, но ако нямаме нужда и време да оползотворим хотела и екстрите му, има ли смисъл да ходим там?
stay up and keep shining!!


slowtraveler каза: Срещу мен на около 150м имаше спрели фарове - един мерцедес с модните по него време (пък май и сега) борци, които на въпроса ми дали имат лопата отговориха, че имат само пистолети и бухалки tongue.gif

Аватар
Nedkow
Мнения: 1773
Регистриран на: 26 Фев 2008 00:25
Местоположение: Добрич
Благодарил/а: 1 път

Мнение от Nedkow » 08 Фев 2010 00:43

Жоре дай тази година да затворим пътя до твоя хотел и там да правим отсечки вместо писта wink.gif

Аватар
LiakaDJ
Мнения: 276
Регистриран на: 17 Яну 2008 22:33
Местоположение: Pleven

Мнение от LiakaDJ » 30 Май 2010 12:10

Наистина идеята от миналата година беше много добра (първи ден - писта , втори ден - изтрезняване :) ) , но нещата май не станаха както бяха планувани . За мен е без значение важното е да се съберем . Само да спомена за един минус на предложението " хотелче - свободно каране " какво е възможно да се получи . Според мен има вероятност по този начин да се пръснем още повече защото едни ще релаксират в хотела (отишли само заради почивката) други ще пият цял ден на басейна и трети ще изчезнат да карат на пистата . Моето мнение с което не сте длъжни да се съобразявате е , че плановете от миналата година са по-добри. Ще пробвам и да се обосновя . Смятам , че тези които миналата година отидоха по рано и зацапаха свещи така , че на другиа ден да не могат да станат , тази година няма да го повторят . Като хубавото на този план е , че вечерта след пистата ще има една доста солидна тема за разговор която ще може да продължи и до сутринта а на другия ден няма да има писта и наистина ще е ден за релакс в който всички ще мрънкаме " как можах да се напия толква много " .
Изображение

Аватар
miLen4o
Мнения: 1033
Регистриран на: 21 Юли 2007 18:42
Местоположение: Плевен
Обратна връзка:

Мнение от miLen4o » 30 Май 2010 22:29

LiakaDJ написа:Наистина идеята от миналата година беше много добра (първи ден - писта , втори ден - изтрезняване :) ) , но нещата май не станаха както бяха планувани . За мен е без значение важното е да се съберем . Само да спомена за един минус на предложението " хотелче - свободно каране " какво е възможно да се получи . Според мен има вероятност по този начин да се пръснем още повече защото едни ще релаксират в хотела (отишли само заради почивката) други ще пият цял ден на басейна и трети ще изчезнат да карат на пистата . Моето мнение с което не сте длъжни да се съобразявате е , че плановете от миналата година са по-добри. Ще пробвам и да се обосновя . Смятам , че тези които миналата година отидоха по рано и зацапаха свещи така , че на другиа ден да не могат да станат , тази година няма да го повторят . Като хубавото на този план е , че вечерта след пистата ще има една доста солидна тема за разговор която ще може да продължи и до сутринта а на другия ден няма да има писта и наистина ще е ден за релакс в който всички ще мрънкаме " как можах да се напия толква много " .
+1 Подкрепям
Но нека се съобразим и с ОРГАНИЗАТОРИТЕ все пак те си преценяват какво и е по възможностите.Нали 2 години беше на Калояново,явно има нещо щом се търси друг вариант.
A car without TURBO is like a man without BALLS!

Аватар
andrian999999
Мнения: 1513
Регистриран на: 19 Мар 2009 11:51
Местоположение: София

Мнение от andrian999999 » 30 Май 2010 22:52

хотела ми харесва само ,че сутринта писта и след това настаняване в хотела

Аватар
Nedkow
Мнения: 1773
Регистриран на: 26 Фев 2008 00:25
Местоположение: Добрич
Благодарил/а: 1 път

Мнение от Nedkow » 30 Май 2010 23:16

andrian999999 написа:хотела ми харесва само ,че сутринта писта и след това настаняване в хотела
За вас, които сте на 2 часа път е лесно ама ние на над 5 трябва да тръгнем 4-5 сутринта и пак няма да караме.

Който иска един ден напред настаняване и един ден след писта е най добре :thumbsup:

Аватар
rudolf
Мнения: 4490
Регистриран на: 21 Ное 2007 02:15
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от rudolf » 31 Май 2010 02:02

Nedkow написа:
andrian999999 написа:хотела ми харесва само ,че сутринта писта и след това настаняване в хотела
За вас, които сте на 2 часа път е лесно ама ние на над 5 трябва да тръгнем 4-5 сутринта и пак няма да караме.

Който иска един ден напред настаняване и един ден след писта е най добре :thumbsup:
е тя пистата да не е вита баница,че кат я извъртим преди теб,да свърши:)...има време и колите да строшим,и бензина да свърши,,и сухата храна от вкъщи да ометем:)

най много да нямаш време да загрееш на пистата и после да ти се смеем че си бавен laugh.gif

Аватар
Nedkow
Мнения: 1773
Регистриран на: 26 Фев 2008 00:25
Местоположение: Добрич
Благодарил/а: 1 път

Мнение от Nedkow » 31 Май 2010 22:57

rudolf написа:
Nedkow написа:
andrian999999 написа:хотела ми харесва само ,че сутринта писта и след това настаняване в хотела
За вас, които сте на 2 часа път е лесно ама ние на над 5 трябва да тръгнем 4-5 сутринта и пак няма да караме.

Който иска един ден напред настаняване и един ден след писта е най добре :thumbsup:
е тя пистата да не е вита баница,че кат я извъртим преди теб,да свърши:)...има време и колите да строшим,и бензина да свърши,,и сухата храна от вкъщи да ометем:)

най много да нямаш време да загрееш на пистата и после да ти се смеем че си бавен laugh.gif

Аз имам да минавам проходи села и е много изнервещо
а не магистрала :thumbsup:

Аватар
LiakaDJ
Мнения: 276
Регистриран на: 17 Яну 2008 22:33
Местоположение: Pleven

Мнение от LiakaDJ » 01 Юни 2010 11:43

Nedkow написа:Аз имам да минавам проходи села и е много изнервещо
а не магистрала :thumbsup:
Колега и ние ги минаваме тези неща + разбитите пътища . Разликата е ,че ти си със Supra и може би за теб е още по изнервящо да карш с 40/60/80 км/час . Но понякога трябва де се правият и жертви .

С нетърпение чакам събора. Така ,че ще се видим там . По между другото ако искате да се разнесат флаери / листовки в Плевен качете или пратете някакъв шаблон да разпечатам . Ако все още няма, мога да се пробвам да съченя нещо и после ще го кача в тази тема да си кажете мнението . Идеята ми е в цялата страна да са еднакви листовките и да има по-голяма гластност .
Изображение

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Ahrefs [Bot] и 9 госта