1-ви кръг "Тайм Атак" - 2010 г.

В този форум ще се обсъждат срещите - национални, регионални и квартални :)
difcho
Мнения: 32
Регистриран на: 15 Фев 2009 19:40
Местоположение: Плевен

1-ви кръг "Тайм Атак" - 2010 г.

Мнение от difcho » 03 Мар 2010 23:52

Малко по-късно от миналата година ще започне сезона в любителския шампионат. Датите на които това ще се случи са 20-21 март, като мястото отново е писта „Дракон”, край Пловдив, а мероприятието отново е в памет на Лъчезар Койчев - Landikar.

При наложените промени в регламента, трябваше за първи път през тази година да се проведе мероприятие, чиито финали са по схемата „решетка”. Поради неразбирателство с управата на пистата, това няма да се случи още в този първи кръг, което означава, че и автомобилите от група „модифицирани” ще проведат своите финали по познатата схема – „двубои”. Не всичко от първоначалния замисъл за мероприятието е променено. В събота тренировки и квалификации ще има само за „модифицирани” автомобили. Всеки един от двата класа ще има първо 1 час за свободна тренировка, а след това още толкова и за квалификация. През всяка една от сесиите, всеки участник от съответния клас ще може да бъде на пистата толкова обиколки, колкото успее да завърти за този 1 час, без да има каквото и да било ограничение. В неделния ден, ще се проведат финалните двубои.

Автомобилите от група „стриит” ще проведат своето мероприятие само в неделя, като в 10:00 часа ще започнат свободните тренировки, в 11:00 – квалификациите, а следобеда и финалните двубои.



Пълна информация, записвания за участие, програма за уикенда и т.н. -->> http://www.driftclubbulgaria.com/

difcho
Мнения: 32
Регистриран на: 15 Фев 2009 19:40
Местоположение: Плевен

Мнение от difcho » 16 Мар 2010 21:56

До момента са подадени следните заявки:

М1 - 5 броя
М2 - 7
S1 - 15
S2 - 4


S1 са с голям шанс да се класират първите 16 за финалите :)
В S2 битката е между Импреза и Прелюд... 2 на 2...
В М2 под 3200 кубика съм само аз :oops:


Времето за уикенда го дават слънчево и топло, между 18 и 20 градуса :grin:


ПП: Ваньо Милчев Цвятков и Александър Иванов са превели пари по сметката, но не са пуснали заявки. Ще ги помоля да го направят преди крайния срок - 18:00 часа на 18 март

difcho
Мнения: 32
Регистриран на: 15 Фев 2009 19:40
Местоположение: Плевен

Мнение от difcho » 19 Мар 2010 00:23

Заявките достигнаха 44...

M1 - 7 броя
М2 - 10
S1 - 17
S2 - 10



Прогнозите за времето са, че в неделя температурата на въздуха ще мине 20 градуса :yeah:

Аватар
rudolf
Мнения: 4490
Регистриран на: 21 Ное 2007 02:15
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от rudolf » 22 Мар 2010 10:10

http://www.autoguru-bg.com/live.html

....било е супер.

поздравления за 1нет--, с атмосверка 1.6 е дал е времена като най добрите турбо зверове,а на ангел клиото излиза че е смазало м2 с време под 57 сек????

мисля че наистина клас М1 са разгърнали потенциала на на колите си ,щом подминават батковците. :thumbsup:

с нетърпение очакваме видео и временната от състезанието.

Аватар
Ivche
Мнения: 182
Регистриран на: 01 Юни 2009 00:42
Местоположение: София

Мнение от Ivche » 22 Мар 2010 13:57

Да, супер беше, браво на атмосферките с първите места и още веднъж поздравления за нашия отбор (Евото и на Краси Субаруто), които се бориха с толкова много хъс с тея зверове и за добрите времена, които дадоха. Субаруто разкачи хедърите след като даде най-добро време от всички М2-ки и по тоя повод спасявахме положението през нощта някъде из полетата на Асеновград laugh.gif митсубишито 2 пъти пръска джантите от нищото..голям карък, но пък никой не се отказа, никой не се цупи, това е спорта! Все пак взехме едно трето място ;) Следващия път повече ;)
Конкуренцията става все по-силна, новото разделение почти не променя нещата на практика, въпреки,че на теория много хора си мислеха,че не е удачно. wink.gif

Аватар
rudolf
Мнения: 4490
Регистриран на: 21 Ное 2007 02:15
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от rudolf » 22 Мар 2010 23:21

Ivche написа:Да, супер беше, браво на атмосферките с първите места и още веднъж поздравления за нашия отбор (Евото и на Краси Субаруто), които се бориха с толкова много хъс с тея зверове и за добрите времена, които дадоха. Субаруто разкачи хедърите след като даде най-добро време от всички М2-ки и по тоя повод спасявахме положението през нощта някъде из полетата на Асеновград laugh.gif митсубишито 2 пъти пръска джантите от нищото..голям карък, но пък никой не се отказа, никой не се цупи, това е спорта! Все пак взехме едно трето място ;) Следващия път повече ;)
Конкуренцията става все по-силна, новото разделение почти не променя нещата на практика, въпреки,че на теория много хора си мислеха,че не е удачно. wink.gif
краси що не взе медал кат е с най добро време???
според мен няма конкуренция,,,все още в клалификацийте се класират случайни и като гледам емо и ангел, си мисля ,че от м2 може поне секунда надоло да се иска...

3000
Мнения: 49
Регистриран на: 03 Дек 2007 18:05
Обратна връзка:

Мнение от 3000 » 23 Мар 2010 01:28

Бе под 56 сек.си е висока летва,не че няма да го има тая година happy.gif

Аватар
rudolf
Мнения: 4490
Регистриран на: 21 Ное 2007 02:15
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от rudolf » 23 Мар 2010 10:44

3000 написа:Бе под 56 сек.си е висока летва,не че няма да го има тая година happy.gif
ма аз сега не разбрах че през веекенда м2 е слизал под 57сек, а че е бил под 58 секунди,,,а че е давал еднократно времена колкото емо и ангел,,,,някъде се спомена че само ангел е слизал под 57.

та идеята беше че автомобили с двойна мощност би трябвало да са поне 30тина метра пред долния клас,,,а не да са като развит и овладян 1.6.

за мен не е нормално.,,,миналата година когато беше постижение да слезеш под минута,стигнах до извода ,че шампионата е на много ниско ниво.,,,сега ми се струва че м2 има върху какво да поработят.

3000
Мнения: 49
Регистриран на: 03 Дек 2007 18:05
Обратна връзка:

Мнение от 3000 » 23 Мар 2010 12:18

М1 е дал под 57сек.,по неофицялни данни
Доста коли от М2,които миналата година даваха под 57сек.сега неможаха,много от тях бяха с гуми 7 употреба
Колите от М1 са доста бързи по завоите и наваксването от страна на силните коли по правата,не е толкова голямо
Да не забравяме,че най-силните коли в Бг.дават 55сек.на тази писта с части,за които неможе и да си помислим още

Аватар
rudolf
Мнения: 4490
Регистриран на: 21 Ное 2007 02:15
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от rudolf » 23 Мар 2010 13:33

3000 написа:...
предполагам че условията не винаги са благоприятни за сваляне на временна. но след като м1 свалиха- а м2 не постигат резултатите от миналата година,значи че имат мегдан.

ясно че в завойте си е до карач и автомобил,, което значи че ако нямаше права, емои ангел щяха да им праввят по над секунда на м2

аз лично не разбирам какво атрактивно има в коли по 400 коня,който карат по бавно в техничната част на пистата,ма са по добри на драг.
жалко за клас А,и емо и ангел заслужават 1во място.

3000
Мнения: 49
Регистриран на: 03 Дек 2007 18:05
Обратна връзка:

Мнение от 3000 » 23 Мар 2010 14:12

Повечето от М2 дават времена от 56,57 сек.
Емо с хондата е единственият,дето дава такива времена
Това е един от малкото хора,дето прави промени по колата и всеки път сваля време от това!
Мен малко ме е яд,че махнаха клас А,защото там борбата беше винаги на косъм,но пък и няма как да се годи на всички biggrin.gif

Аватар
rudolf
Мнения: 4490
Регистриран на: 21 Ное 2007 02:15
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от rudolf » 23 Мар 2010 15:29

3000 написа:Повечето от М2 дават времена от 56,57 сек.
Емо с хондата е единственият,дето дава такива времена
Това е един от малкото хора,дето прави промени по колата и всеки път сваля време от това!
Мен малко ме е яд,че махнаха клас А,защото там борбата беше винаги на косъм,но пък и няма как да се годи на всички biggrin.gif
мите, този път ли м2 са давали времена от 56.57,,щото пишеше че краси е дал еднократно време 57.51 с което е рекордиор в класа си,,,времето било еднократно със съмнение в грешно отчитане.,,,емо също е дал 57.5 +5-6 времена под 58,,,неофициолно за ангел пак.

пределно ми е ясно че след състезания,при определени температури,времената са по добри.но сега времата са за м1 и м2 в един веекенд. според мен,щом само ангел или само емо съумяват да правят такива времена с атмосверки-доказват чее възможно и че нямат конкуренти,както и че са класа над останалите.
иначе съм съглесен че временна 56.57 е супер,но тоя веекенд м2 е било на секунда от това,,

още няма времена и говория наизуст.

3000
Мнения: 49
Регистриран на: 03 Дек 2007 18:05
Обратна връзка:

Мнение от 3000 » 23 Мар 2010 15:39

За миналата година даваха под 57сек.Тази година много от колите които дават добри времена ги нямаше,а останалите бяха с гадни гуми и кофти натройки.Сега като почнат свободните карания ще се види резултат wink.gif
Дано и колите дето спят зимен сън се поразбудят малко.Христян с е30-ката и той счупи новия матор,аз на него залагам laugh.gif

Аватар
rudolf
Мнения: 4490
Регистриран на: 21 Ное 2007 02:15
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от rudolf » 23 Мар 2010 18:08

3000 написа: Дано и колите дето спят зимен сън се поразбудят малко.
:thumbsup: 4 април -2ри опен дей.

мите ти ниссана види ли му се края??

3000
Мнения: 49
Регистриран на: 03 Дек 2007 18:05
Обратна връзка:

Мнение от 3000 » 23 Мар 2010 18:32

Има още много....а пари няма
Края на лятото,ако стане ще е добре,че и аз съм се наточил за М2 biggrin.gif

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта