Писта "Дракон" - с. Калояново, пловдивско

В този форум ще се обсъждат срещите - национални, регионални и квартални :)
Аватар
rudolf
Мнения: 4490
Регистриран на: 21 Ное 2007 02:15
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: ....

Мнение от rudolf » 02 Ное 2009 00:01

maggkrabar написа:
rudolf написа: за това време-някой трябва да черпи,,,вие с ивето се разберете-нас ни е все едно кой happy.gif
ааа, предпочитам да не ме замесвате в глупостите си, не и тоя път wink.gif
краси кога ти истича абонамента за гупости??? biggrin.gif ае само и тоя път и от другия вече няма biggrin.gif

agent dust
Мнения: 2235
Регистриран на: 15 Авг 2005 23:26
Местоположение: София

Re: ....

Мнение от agent dust » 02 Ное 2009 00:04

rudolf написа: краси кога ти истича абонамента за гупости??? biggrin.gif ае само и тоя път и от другия вече няма biggrin.gif
тъкмо днес ми изтече, сори smile.gif уикенда беше тотален провал! единственото което ми хареса беше, че си се откарах на субаруто. няма такава мания, на пистата е истинска светкавица, а на магистралата извади страшно готина возия
Последно промяна от agent dust на 02 Ное 2009 00:16, променено общо 1 път.
status: за БАН

Аватар
rudolf
Мнения: 4490
Регистриран на: 21 Ное 2007 02:15
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: ....

Мнение от rudolf » 02 Ное 2009 00:13

maggkrabar написа:
rudolf написа: краси кога ти истича абонамента за гупости??? biggrin.gif ае само и тоя път и от другия вече няма biggrin.gif
тъкмо днес ми изтече, сори smile.gif
ее супер,,,нема много да ти мислим подарак за коледата тамън,,,ще се организираме целия клуб за нов абонамент happy.gif

agent dust
Мнения: 2235
Регистриран на: 15 Авг 2005 23:26
Местоположение: София

Re: ....

Мнение от agent dust » 02 Ное 2009 00:21

rudolf написа: ее супер,,,нема много да ти мислим подарак за коледата тамън,,,ще се организираме целия клуб за нов абонамент happy.gif
хехе, няма да стане wink.gif днешното конско за неспортсменство беше твърде солено, отборът беше предаден отвътре за ДЕВЕТНАЙСТИ пореден път laugh.gif то не беше напиване с джак даниелс, то не беше празен резервоар на тойотата по време на състезателни обиколки, то не беше гумите на субаруто да се дадат на преките конкуренти. калпав отбор сме и това си е smile.gif плюс това фалирахме тотално, едвам си платихме сметката в турският ресторант. открих, че субаруто за една сесия от няколко обиколки гълта една туба 20 литра 100 октана - вървяло с бензин, а не с молитви - макар че на края на правата му се молех да успее да спре laugh.gif скоростта е с напълнена 5-та, не знам колко е, ама е над 200! утеха ми е, че на завоите ме накъсаха, ама на правата отнасях всичко наред... пробвах спиране от пълна газ на 5та не след маркера 150 метра, а след скокчето и стъпването на новият асвалт. страхът е нечовешки, ама спря и даже зави!
status: за БАН

Аватар
rudolf
Мнения: 4490
Регистриран на: 21 Ное 2007 02:15
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: ....

Мнение от rudolf » 02 Ное 2009 11:19

maggkrabar написа: хехе, няма да стане wink.gif днешното конско за неспортсменство беше твърде солено!
няма начин да не си воновен пак ти happy.gif мениджарска грешка,,,,мисля че с конското се почва,доста по рано,,за да има време състезателите да се успокоят леко за клалификацийте...конско в неделя след приключване на сезона,е малко не на място.

b_d

Re: ....

Мнение от b_d » 02 Ное 2009 12:29

maggkrabar написа:...
С какви гуми карахте?

agent dust
Мнения: 2235
Регистриран на: 15 Авг 2005 23:26
Местоположение: София

Мнение от agent dust » 02 Ное 2009 12:43

субаруто на сликове втора ръка, тойотата отпред с чисто ново 888, отзад със сликове втора ръка.
status: за БАН

agent dust
Мнения: 2235
Регистриран на: 15 Авг 2005 23:26
Местоположение: София

Re: ....

Мнение от agent dust » 02 Ное 2009 13:06

rudolf написа: няма начин да не си воновен пак ти happy.gif мениджарска грешка...
именно - трябваше да се усетя навреме smile.gif но конско имаше и преди уикенда - явно не е помогнало...
status: за БАН

Аватар
Troshko
Мнения: 2094
Регистриран на: 24 Яну 2006 11:58
Местоположение: София

Re: ....

Мнение от Troshko » 02 Ное 2009 14:26

maggkrabar написа:
rudolf написа: няма начин да не си воновен пак ти happy.gif мениджарска грешка...
именно - трябваше да се усетя навреме smile.gif но конско имаше и преди уикенда - явно не е помогнало...

Конско не става бате ,трябва тояга. Тъй нареченият "дървен Господ" wink.gif

Аватар
rudolf
Мнения: 4490
Регистриран на: 21 Ное 2007 02:15
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от rudolf » 03 Ное 2009 23:19

краси къв е тоя клас стреет??...за такъв не съм чул??...кубатури??
е колко награждавания имаше в неделя или тези класова са само статистически?


не ми стана ясно на студено или на топло се дават по добри времена???аз все симислях че на средно,но гумите са по важни от пълненето...

agent dust
Мнения: 2235
Регистриран на: 15 Авг 2005 23:26
Местоположение: София

Мнение от agent dust » 04 Ное 2009 00:09

rudolf написа:краси къв е тоя клас стреет??...за такъв не съм чул??...кубатури??
е колко награждавания имаше в неделя или тези класова са само статистически?


не ми стана ясно на студено или на топло се дават по добри времена???аз все симислях че на средно,но гумите са по важни от пълненето...
не мога да ти отговоря. беше ми студено, и мислех само за упсарин, а не за времена.
status: за БАН

Аватар
rudolf
Мнения: 4490
Регистриран на: 21 Ное 2007 02:15
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от rudolf » 08 Ное 2009 02:28

agent dust написа:
ivche с АЕ86 124кс - 1.04.хх - за момента държи дамският рекорд при любителите
скоро дамския рекорд ще падне,,мисля да си сменям пола happy.gif

agent dust
Мнения: 2235
Регистриран на: 15 Авг 2005 23:26
Местоположение: София

Мнение от agent dust » 08 Ное 2009 03:31

rudolf написа: скоро дамския рекорд ще падне,,мисля да си сменям пола happy.gif
дамският рекорд ще падне, когато аз съм на кеф smile.gif ти си секси, ама не чак толкова, че вместо звезди да почна да ти свалям секунди laugh.gif
status: за БАН

Аватар
rudolf
Мнения: 4490
Регистриран на: 21 Ное 2007 02:15
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от rudolf » 08 Ное 2009 09:56

agent dust написа:
rudolf написа: скоро дамския рекорд ще падне,,мисля да си сменям пола happy.gif
дамският рекорд ще падне, когато аз съм на кеф smile.gif ти си секси, ама не чак толкова, че вместо звезди да почна да ти свалям секунди laugh.gif
и ти ли ще го сменяш???....според регламента ,само с гърди-не се брой,защото и сега победителя в клас А-имаше unsure.gif

agent dust
Мнения: 2235
Регистриран на: 15 Авг 2005 23:26
Местоположение: София

Мнение от agent dust » 08 Ное 2009 11:21

rudolf написа: и ти ли ще го сменяш???....според регламента ,само с гърди-не се брой,защото и сега победителя в клас А-имаше unsure.gif
да, смених класа - вече съм в клас Ц smile.gif
status: за БАН

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта