Някои навит за Supra среща в ..

В този форум ще се обсъждат срещите - национални, регионални и квартални :)
Аватар
venom91
Мнения: 8
Регистриран на: 27 Май 2010 15:03
Местоположение: Разград

Мнение от venom91 » 10 Юни 2010 10:05

аххх ти оптимист такъв--3ма:)

не стига че хард феновете на тойота сме 100 човека на кръст,а кат почнете да се делите и на модели,става още по абсурдно...

миналата година собствениците на селики решиха че е по добре да си съберат 15сете автомобила, отделно и вместо да уважат организацията на колегата митрович,които им беше наел писта,въртяха на някакъв паркинг до велико търново.....бяха си искарали страхотно laugh.gif \\\\ Не не имам предвид примерно за колегите,които нямат регистрация тук,което абсолютно не ми се вярва.. laugh.gif почувствах се тъпо.. laugh.gif имам предвид за тези,които не са метнали поглед на тази тема,но щом бат Nedkow вика \\ Ти си купи колата, а ние бързо ще го измислим wink.gif \\ значи работата ще е по лесна отколкото трябва,дано да е така както си мисля.. rolleyes.gif Respect.. :thumbsup:

Аватар
EMPEROR
Мнения: 542
Регистриран на: 07 Юли 2008 13:31
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от EMPEROR » 10 Юни 2010 10:23

Купи ли Супра вече, кво стана? wink.gif

Аватар
Nedkow
Мнения: 1773
Регистриран на: 26 Фев 2008 00:25
Местоположение: Добрич
Благодарил/а: 1 път

Мнение от Nedkow » 11 Юни 2010 00:39

Една разходка не е излишна никога wink.gif

Аватар
TUNGO
Мнения: 152
Регистриран на: 18 Фев 2008 23:34
Местоположение: Велико Търново

Мнение от TUNGO » 30 Юни 2010 01:16

Момчета защо не се съберете на междене около Търново хем ще е удобно да се додйе от всички краища на страната. Селиките ще сме пак в Търново предполагам колегите няма да имат против да направим нещо съвместно.

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта