Втори национален CELICA събор 9-10 Окт. МОЛ В.Търново 10 ч.

В този форум ще се обсъждат срещите - национални, регионални и квартални :)
Публикувай отговор
Аватар
CybeR_SurfeR
Мнения: 132
Регистриран на: 22 Фев 2008 20:48
Местоположение: Bulgaria

Мнение от CybeR_SurfeR » 30 Юни 2010 13:12

Значи ... по принцип до колкото се сещам ние се бяхме настанили в хотелчето точно срещу тази хижа ... около него имаше доста паркинг места ... Мисля, че ще е добре там ... :thumbsup:
За мястото на срещата предлагам да е отново около МОЛ-а макар, че там нямаше много място ... все пак ти си от там ... предложи tongue.gif
Що се отнася до клуб-а ... http://www.facebook.com/pages/Toyota-Ce ... 520?ref=ts wink.gif

Аватар
PoluZaSpaL
Мнения: 54
Регистриран на: 27 Дек 2009 18:11
Местоположение: Варна

Мнение от PoluZaSpaL » 08 Юли 2010 11:39

TUNGO написа: И абе гледам доста големи клубове на селика има в чужбина ние имаме ли си, ако не да си направим можем да направим нещо надписи както на другите клубове да си лепнем по една семпла незабелязваща лепенка белким така феновете станат повече може всеки от нас да предложи някакъв дизайн и който се хаерса най много на всички ни да си го разпратим да го разпечатаме :).
Нещо като VW GOLLF RACING TEAM ? на предния и задния джам? xD ... и евентуално Sparco.. ако все пак конете не стигат ;p
.
.
.
1990 black Toyota Celica 2.0
.
Жените са като кенефите - или са заети, или са осрани.

Аватар
Georgimitrovich
Мнения: 1375
Регистриран на: 08 Апр 2008 00:59
Местоположение: Пловдив

Мнение от Georgimitrovich » 08 Юли 2010 14:17

TUNGO написа: И абе гледам доста големи клубове на селика има в чужбина ние имаме ли си, ако не да си направим можем да направим нещо надписи както на другите клубове да си лепнем по една семпла незабелязваща лепенка белким така феновете станат повече може всеки от нас да предложи някакъв дизайн и който се хаерса най много на всички ни да си го разпратим да го разпечатаме :).
Добро изказване, ама ако си направиш труда да провериш как се регистрира клуб, колко пари струва да се регистрира и колко пари излиза на година само да го има, си мисля че ще размислиш biggrin.gif
1992 Celica 2,0 GTI cabriolet
1982 Camri GLi (sold)
1997 RAV4
2000 Lexus GS300

Аватар
TUNGO
Мнения: 152
Регистриран на: 18 Фев 2008 23:34
Местоположение: Велико Търново

Мнение от TUNGO » 08 Юли 2010 18:44

Звъннах в хотела момина крепост за датата нямат нищо насрочено има много много места така че гледайте да дойдете повече biggrin.gif

Над 15 души нощувките са на цена от 15 до 20 лв. в двойни и тройни стаи за единичните малко по скъпо. Не можаха да ми дадат кой знае каква информация пожене искаха да им кажа точната бройка за да си изготвят оферта към нас. Което ще направим като наближи повечко датата за да е по сигурно кой ще идва и кой няма да идва. Питаха ме за храненето и понеже на всеки му харесва различно предполагам ще ви се хареса след като сме разцъквали наляво надясно вечерта да си паркираме колите на паркинга и да седнем на барчето на езерцето и всеки да яде и пие това което му е кеф на свободна консмация. Има скара и слатки идеално като за нас biggrin.gif След тежката нощ сутринта е хубаво да закусим пак там с по едно кафе и може да бутнем пак на някъде докато стане време да си ходим кой от къде е.


За клуба, честно казано не знаех че се регистрира и че се плащат разни неща. Не става дума и за клубни такси нам си какво. Идеята е колкото да се знаем феновете и да имаме нещо общо по колите тези които ще се съберем и за напред ще се събираме. В малък град като търново вече няколко пъти ми се случва като се размина със селики да мигат и бибиткат. Оная вечер една 7ма генерация профуча покрай мене и бибиткаше явно е фен човека обърнах и го подгоних за да го извикам на събирането ама той може би си помисли че искам да се гоним и ме отвя като джанка laugh.gif Та ако имаше един стикер на задния му прозорец примерно CelicaFANCLUB.net или нещо такова. щяхме да се намерим. Пиша го просто като идея може като се видим да измислим нещо по въпроса или до тогава да сме си измислили стикери и вече да сме си ги разлепили. Не ме разбирайте погрешно за онея лепенки дето колегата вика че дигали коне laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Аватар
LiakaDJ
Мнения: 276
Регистриран на: 17 Яну 2008 22:33
Местоположение: Pleven

Мнение от LiakaDJ » 09 Юли 2010 00:09

Колега (TUNGO) аз съм на 85-90 % че ще дойда , но нали си сещаш че всичко опира до пари . Лично мен такива пари за хотел ме устройват . Ако Питаш и какви са цените в менюто ще е добре ( и това е важно ) . Щото една бира ако е 5 лв. и една тъпа салата 15 лв. малко скъпо ще ни излезне като се поотпуснем . Попитай другият път като звънкаш за някой основни цени в ресторанта , че да се ориентираме . Мисля , че и това е важно. Иначе ще се нарадвам да попием дружно до сутринта .
Изображение

Аватар
CybeR_SurfeR
Мнения: 132
Регистриран на: 22 Фев 2008 20:48
Местоположение: Bulgaria

Мнение от CybeR_SurfeR » 09 Юли 2010 13:59

Не е чак толкова скъпо /поне с такива впечатления останах от миналия събор ... / Все пак не ми изглежда логично нощувката да е 20 лв а една салата 15 :violent2:

Аватар
LiakaDJ
Мнения: 276
Регистриран на: 17 Яну 2008 22:33
Местоположение: Pleven

Мнение от LiakaDJ » 10 Юли 2010 10:43

CybeR_SurfeR написа:Не е чак толкова скъпо /поне с такива впечатления останах от миналия събор ... / Все пак не ми изглежда логично нощувката да е 20 лв а една салата 15 :violent2:
В нашата любма Българиа мойе да се види всичко така , че няма де се изненадам ако салатата е по скъпа и от нощувката :whistle:
Изображение

Аватар
CybeR_SurfeR
Мнения: 132
Регистриран на: 22 Фев 2008 20:48
Местоположение: Bulgaria

Мнение от CybeR_SurfeR » 10 Юли 2010 19:35

:thumbsup: Важното е да си изкараме чудесно drunk.gif

Spaski
Мнения: 124
Регистриран на: 15 Окт 2009 23:24

Мнение от Spaski » 15 Юли 2010 02:55

Privet ot NY. Kak taq godina bez men mad.gif . Daite sybora da go premestim 10-ti ama noemvri che i az da moga da doida :thumbsup: :whistle: rolleyes.gif

Аватар
nikolov22
Мнения: 704
Регистриран на: 16 Дек 2008 00:34
Местоположение: Варна-Русе

Мнение от nikolov22 » 16 Юли 2010 00:51

аз викам 9и10 да го напраиме да има време да апним да пинем се надухаме за япоските коли да се опознаиме аз лично ще поема иниецетивата за лепенки клуб селика варна и селика българия червени че дигат конете но ще изкам се заплати реалната цена на лепенка от хубаво фолио ще ги прави друг тойотаджия но с авенсис и се надявам на отстъпка а можеби ще доиде един друг с авенсис фен които се надявам че няма да отхврърлим и ако може да ползвам темата на колегата да заявите колко стикера ще трябват
живей на скорост живота е кратък https://www.facebook.com/AnkarRuse?ref=hl

Аватар
nikolov22
Мнения: 704
Регистриран на: 16 Дек 2008 00:34
Местоположение: Варна-Русе

Мнение от nikolov22 » 16 Юли 2010 00:59

аз лично ще събирам ключове но изисквам на четирима фенове да има по един трезвен да ни кара на дискотека
живей на скорост живота е кратък https://www.facebook.com/AnkarRuse?ref=hl

Spaski
Мнения: 124
Регистриран на: 15 Окт 2009 23:24

Мнение от Spaski » 16 Юли 2010 03:51

HAhaha nikolaicho, minaliq pat az vozih jena ti dokato ti hodi po partiini sbirki :))) tozi pat e tvoi red da se dpkajesh kato taksist :D a az da si pochivam

Аватар
CybeR_SurfeR
Мнения: 132
Регистриран на: 22 Фев 2008 20:48
Местоположение: Bulgaria

Мнение от CybeR_SurfeR » 16 Юли 2010 14:14

:thumbsup: super ... a moje li da popitam kakvo 6te predstavlqvat lepenkite za celica BG ? ... 6te iskam zadaljitelno ... smile.gif

Аватар
TUNGO
Мнения: 152
Регистриран на: 18 Фев 2008 23:34
Местоположение: Велико Търново

Мнение от TUNGO » 26 Юли 2010 00:45

Малко се застоя темата :)

Миналата неделя бях седнал на заведението над езерцето. Като цяло обстановката е тип селски туризъм но е много приятно и готино. няколко пъти званях и пращах имейли за меню на заведението но така и така не ми пратиха та за това направо отидох там Бирата беше едно левче безалкохолното също кебабче кюфте пак по едно левче зелева салатка за ракийката 1.50 можем да вечеряме и закусваме там на другия ден само може би трябва да кажем някаква бройка за да са подготвени персонала с приготовленията понеже е малко заведение да не почнем да ловим жаби като свърши всичко biggrin.gif. За лепенките е добра идея според мен ако искате може всеки от вас на направи дизайн да го качи за да го видят всички и за който гласуваме повече хора да се разпрати на корелски файл за да си го разпечата всеки който иска. Разпечатването с лепенето струва около 10 лв. в по малкире рекламни къщи имам приятел в Търново който работи в такава ако искате направо на място ще си ги вземем като се съберем :) само да се измисли как ще изглеждат :)

Аватар
Ich0
Мнения: 73
Регистриран на: 07 Май 2009 20:09
Местоположение: Враца

Мнение от Ich0 » 26 Юли 2010 13:16

Според мен лепенките трябва да съдържат и адреса на някакъв сайт. Някой като я види тая лепенка на колата ми и се заинтересова да може да влезе в сайта и да се информира кво се случва :) Обаче май няма български сайт посветен на селиките или има и аз не го знам ?! Хубаво е да се преценят тия неща преди да правим лепенки. Идеята всеки да предложи дизайн и после да гласуваме е много добра - общо взето така се прави навсякъде !

Иначе и аз често си премигвам с други селики и с който се заприказвам му споменавам за събора, пък ще видим :)

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 27 госта