Свободно каране 27.06.2010 писта "Дракон"

В този форум ще се обсъждат срещите - национални, регионални и квартални :)
Аватар
Ivche
Мнения: 182
Регистриран на: 01 Юни 2009 00:42
Местоположение: София

Мнение от Ivche » 28 Юни 2010 09:56

Да, браво на Рудолф, бавно и славно рути наред !! :thumbsup:

Аватар
F20C
Мнения: 273
Регистриран на: 27 Май 2009 17:39
Местоположение: София

Мнение от F20C » 28 Юни 2010 10:56

Ivche написа:Да, браво на Рудолф, бавно и славно рути наред !! :thumbsup:
ghost rider написа: ura za RUDOLF worthy.gif worthy.gif worthy.gif

Браво, супер, много добър резултат :thumbsup: :thumbsup:

п.с колко секунди ? :laughing6:
п.с 2 - много ме е яд и мен че съм далече и не можах да се присъединя и да се запозная лично с колорит като лорд-а biggrin.gif
If in doubt....Flat out!!!

Аватар
rudolf
Мнения: 4490
Регистриран на: 21 Ное 2007 02:15
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от rudolf » 28 Юни 2010 14:44

F20C написа:
Ivche написа:Да, браво на Рудолф, бавно и славно рути наред !! :thumbsup:
ghost rider написа: ura za RUDOLF worthy.gif worthy.gif worthy.gif



п.с колко секунди ? :laughing6:
п.с 2 - много ме е яд и мен че съм далече и не можах да се присъединя и да се запозная лично с колорит като лорд-а biggrin.gif
от 01 секунди се увеличиха на 59 laugh.gif

адриан и лорда направиха успешен дебют също,,,ивче и волен след посредствен старт,защочнаха да им се получават дрифт вуду магийте и към края на деня-оператора им обяви край на снимачния ден,защото имал вече качествен матерял за трилогия автобиографични пълнометражни филми,
любчо отдавна е стигнал възможностите на автомобила си и не го проследих какво направи като време.
съжалявам за нелепата пвреда на колегата динокс.случи ми се на първото ходене на калояново ,да не карам и знам че досадно.надявам се не е скучал в нашата компания.

обедния дъждец не успя да отекчи присъстващите благодарение на кунг фу демонстрацийте ,който просълзиха от смях всички присъстващи laugh.gif

Аватар
lz2lps
Мнения: 654
Регистриран на: 12 Дек 2007 10:59
Местоположение: гр. Разград
Обратна връзка:

Мнение от lz2lps » 28 Юни 2010 15:06

rudolf написа: любчо отдавна е стигнал възможностите на автомобила си и не го проследих какво направи като време.
Тук се лъжеш tongue.gif Лимита му е към 1.03.7-8 с 205/50/15 Maxxis отпред и 195/50/15 Yokohama Parada отзад. Вчера най-доброто ми време беше към 1.05.2.

Далеч съм още от перфектната обиколка, или пък от някакво добро каране.

Иначе вчера покарахме и се видяхме. Аз бях дошъл за второто, и си бях обещал повече този курник да не го карам на писта... но ми се караше.

Лорда направи 1.04.01, което хич не е лошо.

Браво и на rudolf за това, че слезе на 59.хх секунди. Слдващият път 58 biggrin.gif
"Одни трусят, бросают вёсла, ложатся на дно баркаса, и их разбивает о скалы! А другие крепче берутся за весла, и гребут, гребут, навстречу ветру, наперекор буре гребут, и они побеждают стихию!" (с) "Повесть о настоящем человеке"

dinox
Мнения: 19
Регистриран на: 26 Окт 2004 15:18
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Мнение от dinox » 28 Юни 2010 21:42

Адмирации за rudolf !! Имам много да гоня... Стоеше стабилно и агресивно което не важеше за мен... biggrin.gif За съжаление имах малък проблем, който не би променил резултата. Надявам се Любчо който беше с мен да не се е стресирал при излизането ни от пистата wink.gif . Приятно прекарване в приятна компания завършили както винаги в турския ресторант... Какво повече да искаш от един намръщен уикенд...

Аватар
lz2lps
Мнения: 654
Регистриран на: 12 Дек 2007 10:59
Местоположение: гр. Разград
Обратна връзка:

Мнение от lz2lps » 29 Юни 2010 07:44

dinox написа:Надявам се Любчо който беше с мен да не се е стресирал при излизането ни от пистата wink.gif
Напротив, докато ме возеше нито за момент не съм се уплашил. Реагира много адекватно. Даже имаше време да ме уведомиш, че нямаме спирачки laugh.gif
"Одни трусят, бросают вёсла, ложатся на дно баркаса, и их разбивает о скалы! А другие крепче берутся за весла, и гребут, гребут, навстречу ветру, наперекор буре гребут, и они побеждают стихию!" (с) "Повесть о настоящем человеке"

Аватар
Chapstur
Мнения: 88
Регистриран на: 04 Мар 2009 15:47
Местоположение: Vidin

Мнение от Chapstur » 29 Юни 2010 11:02

Браво на rudolf за времето.Браво и на всички които са били там и са покарали.Много ще се радвам да покараме заедно някои път.Ако евентуало се направи национална среща ще присъствам на 100%

Аватар
F20C
Мнения: 273
Регистриран на: 27 Май 2009 17:39
Местоположение: София

Мнение от F20C » 29 Юни 2010 11:10

rudolf написа:.....
браво още един път :) на какво отдаваш подобрението ?
и защо никъде не виждам на турбо катерицата и андриан времената ?
If in doubt....Flat out!!!

Аватар
rudolf
Мнения: 4490
Регистриран на: 21 Ное 2007 02:15
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от rudolf » 29 Юни 2010 11:31

F20C написа:
rudolf написа:.....
браво още един път :) на какво отдаваш подобрението ?
и защо никъде не виждам на турбо катерицата и андриан времената ?
защото има друга тема за времената,,,адриан го качих,а кати кара само дрифт,мисля...

на задни сликове,,,съживяване на мотора,,,според засечките вече дава времена на мап кола,,,9.4-9,4 сек, до 100км,,,,и 16 сек 1/4миля...според неточна гпс-засечка
регулирах за спирачките и вече колата спира доволно на сликовете

окачването работи много добре,въпреки че незнам как трябва да работи,щото не съм го пипал от каквот съм го сложил,и нямам база за сравнение с друго.(това прозвуча кат"всеки ден гледам отечествен фронт,въпреки че не го дават всеки ден ,хъ хъ":)


аз попринцип съм внимателен и избягвам рискове от удар,преди имаше гуми ,които заобикалях по отдалече,,сега гумите са махнати и не ме притеснява удар с тях което оправя траекторията. мисля че това ще оправи времето на всичко които си пазят колите,и преди това са избягвали побутване на гуми,, тези хода са поне с 0.5 сек-надоло...

Аватар
Ivche
Мнения: 182
Регистриран на: 01 Юни 2009 00:42
Местоположение: София

Мнение от Ivche » 29 Юни 2010 11:58

.....Аз нали не мога да карам,за това се " опитвам" да дрифтя....

Аватар
Bass_Man
Мнения: 5557
Регистриран на: 15 Сеп 2007 20:38
Местоположение: София
Благодарил/а: 1 път
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Bass_Man » 29 Юни 2010 22:28

И получава ли ти се ? :whistle:

Аватар
andrian999999
Мнения: 1513
Регистриран на: 19 Мар 2009 11:51
Местоположение: София

Мнение от andrian999999 » 29 Юни 2010 22:37

аз и по добро време можеше да дам , но некви цикламено розави прашки ме рзконцентрираха а съм възрастен и бързо ми се разлупва сърцето biggrin.gif

Аватар
andrian999999
Мнения: 1513
Регистриран на: 19 Мар 2009 11:51
Местоположение: София

Мнение от andrian999999 » 29 Юни 2010 22:45

lz2lps написа: .....

biggrin.gif
много хубав външен объл профил на предните гуми за съжаление нямах фото апарат за да ги снимам и пусна в темата, но ти може да ги снимаш и пуснеш.

Аватар
rudolf
Мнения: 4490
Регистриран на: 21 Ное 2007 02:15
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от rudolf » 30 Юни 2010 10:38

andrian999999 написа:аз и по добро време можеше да дам , но некви цикламено розави прашки ме рзконцентрираха а съм възрастен и бързо ми се разлупва сърцето biggrin.gif
е нали се загащих ,когато ми направи забележка???

другия път ела със гумички и прашките няма да ти попречат:)

Celica
Мнения: 237
Регистриран на: 07 Окт 2004 16:52
Местоположение: Варна, Морето...

Мнение от Celica » 30 Юни 2010 15:07

Поздравление и от Мен Рудолф!!!
:thumbsup:
Само подобрение с всяко ходене до пистата!
Сити Комфорт Варна
_______________________________________
Landicar написа:Аз се кефя на всеки който стъпи на пистата независимо какво кара и как го кара..

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта