Свободно каране 27.06.2010 писта "Дракон"

В този форум ще се обсъждат срещите - национални, регионални и квартални :)
Аватар
rudolf
Мнения: 4490
Регистриран на: 21 Ное 2007 02:15
Местоположение: София
Обратна връзка:

...

Мнение от rudolf » 09 Юли 2010 09:47

времената са малко относителни,, всеки има някъв проблем,всеки е притиснат от разходи и се притеснва за старите си гуми,неподходящи джанти,липсата на подходящ диф или скорости,,неотстранени дефекти,донастройване на окачване и геометрия.
имаше случей когато коли получават авария още на 1вите обиколки и им се записва временна на подгряващите обиколки. (на последнотокаране динокс получи авария в първите серий,преди пистата да изсъхне,лорда не можа да смени накладки,и адриан дойде с стари и изтъркани гуми)

много и от най бързите временна на най бързите коли не са качени в тази класация,визирам колите на БФАС.

според мен като цяло,временната са по скоро обратна връзка за всеки индивидуално да прецени как се развива и колко му остава до изчерпване на потенциала.

всъщност моето мнение е че повечето хора не ги интересува дали могат да карат и дали колата им върви много,тях ги интереусва социалната група в което виреят ,да мисли че са много луди и колата им е бегачка, и едно засичане на времена би разбило този мит.

Аватар
lz2lps
Мнения: 654
Регистриран на: 12 Дек 2007 10:59
Местоположение: гр. Разград
Обратна връзка:

Мнение от lz2lps » 09 Юли 2010 09:48

LiakaDJ написа:Този младеж мисля че го знам
Не е той :) Има няколко мнения в този форум (1Net), но не е идвал на Тойота срещата.

[Streetfire] 02/08/2009 - Калояново

Изображение
"Одни трусят, бросают вёсла, ложатся на дно баркаса, и их разбивает о скалы! А другие крепче берутся за весла, и гребут, гребут, навстречу ветру, наперекор буре гребут, и они побеждают стихию!" (с) "Повесть о настоящем человеке"

Аватар
rudolf
Мнения: 4490
Регистриран на: 21 Ное 2007 02:15
Местоположение: София
Обратна връзка:

...

Мнение от rudolf » 09 Юли 2010 10:10

любе,,това със семитата и силния мотор ли е сетъп?

Аватар
lz2lps
Мнения: 654
Регистриран на: 12 Дек 2007 10:59
Местоположение: гр. Разград
Обратна връзка:

Мнение от lz2lps » 09 Юли 2010 10:18

От миналата година, мисля първото му каране, когато сложи B16A2. За гумите... може би R888.

Иначе най-доброто му май е 57.хх със сликове.

Сигурно има и по-нови клипчета, ама това намерих най-бързо :)
"Одни трусят, бросают вёсла, ложатся на дно баркаса, и их разбивает о скалы! А другие крепче берутся за весла, и гребут, гребут, навстречу ветру, наперекор буре гребут, и они побеждают стихию!" (с) "Повесть о настоящем человеке"

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта