The Battle 2010 - Germany vs Japan

В този форум ще се обсъждат срещите - национални, регионални и квартални :)
Аватар
Bass_Man
Мнения: 5557
Регистриран на: 15 Сеп 2007 20:38
Местоположение: София
Благодарил/а: 1 път
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Bass_Man » 07 Сеп 2010 03:52

Ама няма какво да се обиждаш , твоята селика е по-скоро към Суприте и MR2-ките от колкото към Селиките така , че си си в тима .
Относно колегите с 86-ците да не мислиш , че лесно се става модератор ? Все пак си има някаква йерархия и правила ! :whistle:

Аватар
Ivche
Мнения: 182
Регистриран на: 01 Юни 2009 00:42
Местоположение: София

Мнение от Ivche » 07 Сеп 2010 11:38

andrian999999 написа:
Ivche написа:Муахахахахха колко яко било да връчиш лично купата и шампанското на германците! Поздравления за тях!
УЖАС........

къде бяхме къде стигнахме от сектант Субарист, през тойота дрифтер , (рали фен) до БМВ мажоретка за връчване на купи, сигурен съм както ти казвах ,че след 3-4 години дълбоко в себеси ще цениш ЦЛ или СЛ 6.3 АМГ както и М5 , Х5 и Кайена ..... ще са иделни ама няма да си го признаеш казвах ти аз да не си взимаш тая АЕ-86 -ца а да си вземеш Е30 ама не ме послуша , са на ти от отбора на падналите и ... сектантите те мислят за предател



п.п. искам да кажа, че се майтапя приятелски
И да не беше добавил послеписа щях да го приема така..да не мислиш,че ще те взимам на сериозно ?!
laugh.gif laugh.gif

Най-щастливата съм,че имам АЕ, а не Е30! ;)
Така като ме гледаш/знаеш мислиш ли,че мога да карам порядъчна кола като БМВ????

А това,че само аз карам и правя всичко възможно да отида на мероприятията..ако може да не го коментираме..ясно ми е отдавна,че всички сте големи на приказки и сте мъже само по лична карта хахахах wink.gif

Басмана не е написал послепис..така че ще го приема насериозно ;) хахаха

Аватар
rudolf
Мнения: 4490
Регистриран на: 21 Ное 2007 02:15
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от rudolf » 07 Сеп 2010 16:53

Bass_Man написа:
rudolf написа:
мммм,,,напролет ако излезат всичките -две супри в бг ,и ако колегите завършат велсайд селиките си,ще стане страшно happy.gif
Ти полуде ли ве на Супра срещата преди две години се събраха повече Супри от всичките Тойоти , които някога е имало на ЕКО-то . С новите попълнения зверовете сигурно наброяват 30-тина . :whistle:
Нещо май бъркаш моделите с АЕ86 , които от тотал 5 вече сигурно са 3 .
А за Селиките на кой му пука колко са ? tongue.gif
две се появяват-три изчезват,,такава е съдбата на всички спряни от производство модели,,,,освen lotus S-7 laugh.gif

Аватар
Bass_Man
Мнения: 5557
Регистриран на: 15 Сеп 2007 20:38
Местоположение: София
Благодарил/а: 1 път
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Bass_Man » 08 Сеп 2010 01:46

Не знам какви мъже сме ама не си спомням да имаше нощеска на пистата на феста долна катерица :whistle: . Пък някакви дришльовци спаха там . Очаквайки да зърнат чудото на техниката ама си останаха само с чакането ......
Дали ще се прецакат друг път да отидат ? До Пловдив да но до Калояново трудна работа .
Относно порядъчността на БМВ сигурна ли си , че не страдаш от раздвоение на опашката и не говориш за МБ ?

mitoko
Мнения: 2015
Регистриран на: 22 Ное 2007 15:31
Местоположение: София
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от mitoko » 08 Сеп 2010 09:58

ПОРШЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ... ПОРШЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕе

п.п. то само панамерата струва колко сички коли от японския "отбор"

Аватар
Pioneer_
Мнения: 55
Регистриран на: 19 Авг 2009 23:56
Местоположение: София

Мнение от Pioneer_ » 08 Сеп 2010 19:48

mitoko написа:ПОРШЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ... ПОРШЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕе

п.п. то само панамерата струва колко сички коли от японския "отбор"
Да, и за тия пари почти целия отбор я бие :)

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта