1-ви кръг Тайм Атак 2011 (09-10 април, Калояново)

В този форум ще се обсъждат срещите - национални, регионални и квартални :)
Аватар
KiLLeR
Мнения: 1189
Регистриран на: 01 Дек 2010 02:48
Местоположение: Пловдив/София

Мнение от KiLLeR » 13 Апр 2011 13:46

Сумарно:

Като цяло 2 втори места на "наще" в два различни класа wink.gif Надявам се следващия път най-натоканите японки най-накрая да покажат на швабите къде е истината :whistle: Черното овърдрайвско Ево стана на 1 място в клас S1. A на пулофинала Субарото даде близо 2 сек по-добро време от евото, но на самия финал нещо куцаше. Да са живи и здрави от sti.bg с яките суичъри на Subaru оправиха и трите Ево-та оклепани от овърдрайвските разбирачи!

Колкото до дрифта наистина беше много забавно :thumbsup: :thumbsup: Жалко, че докато обявят записванията и вече се бяха наредили повече от 20 човека biggrin.gif Имаше по-подготвени от нас rolleyes.gif
Toyota Avensis D4D 2001

Изображение

Аватар
Ivche
Мнения: 182
Регистриран на: 01 Юни 2009 00:42
Местоположение: София

Мнение от Ivche » 13 Апр 2011 16:37

Ok, понеже всеки си знае неговото, аз да попитам, да не става грешка..иначе всеки е с претенции, на Искрен му е най-тегаво и според мен работата му трябва да се уважава и неудовлетворените да се изразяват по-прилично..

Аватар
rudolf
Мнения: 4490
Регистриран на: 21 Ное 2007 02:15
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от rudolf » 14 Апр 2011 01:31

iv:според мен,публиката търси разнообразие,,,цял ден дрифт от няколко коли-също би я отекчила,особено ако пилотите са неизвесни,не си генерирал интрига и колите не са над 20к. ,но като цяло за едеиница време тайм атака е състезание и не може да бъде толко атрактивен за зрителите,колкото шоу ,каквото е дрифта.
не случайно искрен обмисля решетка-лично на мен ,решетка ми е много по интересно от дрифт.

киллер: "наще" (изключвам краси-макар и не перфектен,заслужава да е на пистата и си кара)в момента са неконкурентни в всяко отношение. потенциала на субару изобщо не е това което си видял, и мисля че отношението на "наще"ще им попречи да го разкрият някога.. мисля че грамотните субаристи стоят настрана от пистата.

дифф: толко разнородна паплач сме автофеновете,че е малко странно че успяваш да направиш ,това което правиш. изумих се на писанките на "наще" към мен и си дадох сметка как се работи с емоционални младежи в екип, и макара че няма много тойоти в тайм аттака,форума приветства всяка авто инициатива.....
искрено се надявам това да не е последна година на формата.

Аватар
rudolf
Мнения: 4490
Регистриран на: 21 Ное 2007 02:15
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от rudolf » 14 Апр 2011 01:53

много ми се иска да видя 3000 с конкурентен автомобил. знам че може да извлича огромен процент от потенциала на колите.

Аватар
KiLLeR
Мнения: 1189
Регистриран на: 01 Дек 2010 02:48
Местоположение: Пловдив/София

Мнение от KiLLeR » 14 Апр 2011 03:32

rudolf наще визирах японските представители. Аз като зрител, останах доволен,но също като такъв няма как да съм наясно какъв е потенциала на Субару и какво е отношението на"наще" :thumbsup:
Не съм експерт или върл фен, интересувам се до толкова до колкото ми доставя удоволствие, когато гледам каквито и да е авто инициативи у нас. Радвам се, че има ентусиасти, които със собствени сили постигат такива резултати!

Разкажи как стоят нещата в "кухнята" smile.gif
Toyota Avensis D4D 2001

Изображение

Аватар
rudolf
Мнения: 4490
Регистриран на: 21 Ное 2007 02:15
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от rudolf » 14 Апр 2011 11:51

KiLLeR написа:...
aaa ,помислих че за "наще" визираш субу,щото тойота е акционер в субару. аз суби и тойотка си ги имам з анаши,,въпреки че в неделя виках за фиат ,пежо и краси biggrin.gif
за кухнята -аз говоря ангро и е възможно да метам шитове напосоки,,дифчо -вири кипи там,но пък позицията на организатор не би му позволила да излее душа:)

Аватар
rudolf
Мнения: 4490
Регистриран на: 21 Ное 2007 02:15
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от rudolf » 15 Апр 2011 12:05

http://www.dcb.bg/Results1stRound.html

приятно изненадан от мигновенното въвеждане на резултатите в сайта :thumbsup:

Аватар
Me4oKyX
Мнения: 2201
Регистриран на: 10 Яну 2007 14:16
Местоположение: Пловдив
Получена  благодарност: 1 път
Обратна връзка:

Мнение от Me4oKyX » 15 Апр 2011 12:17

bow.gif worthy.gif :cheers: Жалко че не можаш да дойда, намериха ми раута.... Явно си е било много яко.... Втория кръг ще съм там :thumbsup:

Аватар
rudolf
Мнения: 4490
Регистриран на: 21 Ное 2007 02:15
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от rudolf » 15 Апр 2011 18:39

Me4oKyX написа:bow.gif worthy.gif :cheers: Жалко че не можаш да дойда, намериха ми раута.... Явно си е било много яко.... Втория кръг ще съм там :thumbsup:
:thumbsup:аз чакам тайм аттак такси:)
http://www.youtube.com/watch?v=MsI1dr-P ... r_embedded

Аватар
rudolf
Мнения: 4490
Регистриран на: 21 Ное 2007 02:15
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от rudolf » 27 Апр 2011 16:49

Ivche написа:Резултата е,че публиката дойде да се оплаче колко скучен е тайм атака и добре, че били дрифтърите да ги забавляват ...


за първи път в света--донът такси:)
момчето не е профи кат катана и валио, да реже компроматите:)

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта