ТРЕТИ НАЦИОНАЛЕН CELICA Събор 8-ми Октомври 2011 г.

В този форум ще се обсъждат срещите - национални, регионални и квартални :)
Публикувай отговор

Предложете месец в който да се проведе Третия Национален CELICA Събор

Юли
13
16%
Август
19
24%
Септември
20
25%
Октомври
28
35%
 
Общо гласове: 80

Аватар
TUNGO
Мнения: 152
Регистриран на: 18 Фев 2008 23:34
Местоположение: Велико Търново

ТРЕТИ НАЦИОНАЛЕН CELICA Събор 8-ми Октомври 2011 г.

Мнение от TUNGO » 12 Апр 2011 02:42

Изображение
Здравейте на всички фенове на модела :) Ето че започва да се затопля и е време да се съберем отново и да си изкараме пак невероятно добре. Предлагам да се съберем средата на лятото за да не умрем от студ отново на пистата и вечерта да можем да си направим стабилно барбекю този път на брега на езерото на хълма или на терасата над самото езеро където ще си изстудяваме бирата :))) За тези които не са присъствали предния събор ще поясня срещата е пред Централен МОЛ Велико Търново от там следва шествие през града и забележителности от там бързо кафе на Калоянова Крепост, Настаняване в Хотел Момина крепост и от там се изстрелваме направо към пистата където знаете ще е много забавно след това ще се отбием към басейна на Света гора където да разтоварим с по някое питие от тежкия ден и съберете ли малко сила започваме с нощната веселба на самия Ксилифор. Персонала на хотела ще бъде така добър да ни остави пак да дивеем до сутринта както миналата година. Дано пак така се случи че да спрат движението точно когато се изкачваме към хълма за да можем отново да се насладим на Царевец Шоуто Звук и Светлина. Предлагам същата програма понеже знам че миналата година ви хареса и дори се надявам тази година да бъде още по добре и да сме още повече коли. Добре дошли са и коли различни от Селика колкото повече толкова повече :)))) Дори ми минава идея за нещо по голямо но това вече ще обсъдим с постовете по-нататъка. Прилагам и малко снимки за да си припомним как беше миналата година :) Та давайте идей за дата на мен ми се върти нещо около 2-3 Юни вие какво мислите по въпроса :)

- Само да подчертая че входа за пистата ще е нещо съвсем символично от сорта на 2 3 лв. както миналата година собственика предлага и кетъринг което ще е много удобно за нас
това е хотела в който ще отседнем
http://www.visit.bg/sommer/photel.php?hotid=1532

Да не забравя да спомена и за флайерите които ще изготвя тези дни само да доуточним малко нещата за да мога да вкарам повече информация. Ще ги кача в темата за да може всеки от нас във всички градове да разпечата и сложи по всяка селика която види за да може да се съберем повече аз миналата година даже пусках смс-си на обявените в интернет за продан да дойдат :D
за повече информация може да пишете и на скйап bboy_tungo
Изображение


_____________________________________________________________
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
Последно промяна от TUNGO на 27 Сеп 2011 00:07, променено общо 2 пъти.

Аватар
ole
Мнения: 13
Регистриран на: 04 Ное 2010 21:17

Мнение от ole » 13 Апр 2011 12:17

С удоволвстие бих дошъл, хубаво ще е колите от софия, които сме да си направим някаква мини среща някъде и да тръгваме заедно към Велико Търново :thumbsup:

Аватар
LiakaDJ
Мнения: 276
Регистриран на: 17 Яну 2008 22:33
Местоположение: Pleven

Мнение от LiakaDJ » 13 Апр 2011 21:43

:thumbsup:
Изображение

Аватар
zapetaysun
Мнения: 32
Регистриран на: 06 Фев 2010 13:35
Местоположение: varna

Мнение от zapetaysun » 22 Апр 2011 10:20

Колеги,има ли някакъв шанс събора да е мааалко по-късно в месеца? Чакам го цяла година,обаче нз дали "кочината" ми ще е готова до тогава

mar29
Мнения: 216
Регистриран на: 12 Окт 2010 18:21
Местоположение: България

събор

Мнение от mar29 » 22 Апр 2011 11:13

Пиши кога ще е събора

Аватар
Ich0
Мнения: 73
Регистриран на: 07 Май 2009 20:09
Местоположение: Враца

Мнение от Ich0 » 22 Апр 2011 12:25

Юни месец е добре - някоя събота и неделя.

Програмата като че ли е почти ясна и трябва да уточним дата, за да започваме да разнасяме информация насам-натам и да се съберат повече коли.

TUNGO, поздравления за ентусиазма да поемеш инициативата още веднъж ! :hello1:

Аватар
TUNGO
Мнения: 152
Регистриран на: 18 Фев 2008 23:34
Местоположение: Велико Търново

Мнение от TUNGO » 23 Апр 2011 17:43

За мен е голям кеф да се съберем така. Честно казано миналата година не очаквах че ще изкараме чак толкова добре надявам се тая година да е още по яко и да се съберем още повече хора. Понеже тази година доста хора ще работят по курортите летния сезон и не се знае дали ще успеят за средата на лятото така че ако искате да гласуваме за дата отново всички и всеки да каже кога му е удобно да се организираме. Моето предложение е да не е в края на есента понеже беше студено колите вървят повече така :))) ама пък на нас ще ни е некомфортно. дайте предложения за дати като хубаво е да го направим някоя събота срещу неделя за да може повечето да сме свободни :). Като решим окончателно за дата ще направя постери и да почваме с раздаването :)

Аватар
Georgimitrovich
Мнения: 1375
Регистриран на: 08 Апр 2008 00:59
Местоположение: Пловдив

Мнение от Georgimitrovich » 28 Апр 2011 07:12

Ne6to dati, anketa? Nemoga da q namerq ili o6te ne e pusnata?
1992 Celica 2,0 GTI cabriolet
1982 Camri GLi (sold)
1997 RAV4
2000 Lexus GS300

chochogt
Мнения: 2
Регистриран на: 18 Фев 2011 09:06
Местоположение: Варна

SUPER

Мнение от chochogt » 01 Май 2011 16:18

nqma li da ima tozi pyt nqkoi s koli s T23 minali pyt nqkoi nedoide mai

az moje bi sam po za JULI ne kogatoi i da e sme tam :)
pozdravi wink.gif

Аватар
TUNGO
Мнения: 152
Регистриран на: 18 Фев 2008 23:34
Местоположение: Велико Търново

Мнение от TUNGO » 10 Май 2011 03:46


Аватар
TUNGO
Мнения: 152
Регистриран на: 18 Фев 2008 23:34
Местоположение: Велико Търново

Мнение от TUNGO » 10 Май 2011 03:51

http://www.youtube.com/watch?v=Bn9LC0C2 ... 31D1F8D0D2

Хайде бе колеги малко да задвижим нещата гласувайте да определяме дата и да се захващаме с приготовленията какво ще кажете тази година да нахвърляме малко гуми по пистата та да ни е по интересно може да си направим нещо за майсторско каране и разни други джиджибявки да е по весело :)

Аватар
zapetaysun
Мнения: 32
Регистриран на: 06 Фев 2010 13:35
Местоположение: varna

Мнение от zapetaysun » 10 Май 2011 13:39

Не звучи зле :) Ама хайде първо се разберем кога,другото са бели кахъри :)))

amudi
Мнения: 10
Регистриран на: 28 Яну 2010 16:46
Местоположение: sofia

Мнение от amudi » 10 Май 2011 14:58

samo 20 glasa li ima za sega :( neshto kolegite sme malko s celica

lubomir1414
Мнения: 18
Регистриран на: 05 Фев 2011 01:54
Местоположение: София

Мнение от lubomir1414 » 14 Май 2011 16:00

Аз гласувах за Юли, ще дойда с моята Celica Т23 :)

Аватар
Ployd
Мнения: 77
Регистриран на: 01 Апр 2008 11:09
Местоположение: София

Мнение от Ployd » 16 Май 2011 19:06

Предлагам следното. Понеже Август е отпускарски месец да я направиме тогава срещата, може да се съберат повече коли и хора, но ако мнозинството е за друга дата нямам нищо против.
Понеже не съм на ясно с цени и какви пари трябват за резервацията на хотела нека се поясни ако може за новобранците smile.gif

По повод за софиянците да се съберат някъде в София идеята ми харесва много и съм ЗА biggrin.gif
Toyota Celica 2.0 GT 1997

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта