Japanese Car Festival 2011

В този форум ще се обсъждат срещите - национални, регионални и квартални :)
Заключено
intelman
Мнения: 210
Регистриран на: 04 Ное 2008 09:33
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от intelman » 18 Сеп 2011 11:04

Малиии срам :)

Аватар
kaloian311
Мнения: 268
Регистриран на: 04 Мар 2010 19:23
Местоположение: Пловдив

снимки

Мнение от kaloian311 » 18 Сеп 2011 17:23

Изображение

Аватар
KiLLeR
Мнения: 1189
Регистриран на: 01 Дек 2010 02:48
Местоположение: Пловдив/София

Мнение от KiLLeR » 18 Сеп 2011 19:28

В крайна сметка к'во стана с МР2-ката ползвал ли е нитрото или го бутаха напразно? wacko.gif
Toyota Avensis D4D 2001

Изображение

Аватар
martod
Мнения: 1501
Регистриран на: 15 Ное 2008 17:49
Местоположение: Пловдив, което си е пак в страната на абсурдите .

Мнение от martod » 18 Сеп 2011 20:46

KiLLeR написа:В крайна сметка к'во стана с МР2-ката ползвал ли е нитрото или го бутаха напразно? wacko.gif
Ползва, ползва .. smile.gif
Като му махнаха бутилката , падна с 2 автовоза от от В20- сивика .
СВЕТЪТ Е КРЪЧМА........ДА СЕДНЕМ НА ЕДНА МАСА....

Аватар
rudolf
Мнения: 4490
Регистриран на: 21 Ное 2007 02:15
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от rudolf » 18 Сеп 2011 22:53

каква е интригата с това нитро и мр-ката?

Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

Мнение от LordDigital » 19 Сеп 2011 00:15

27 111 Тодор Белчилов C Subaru Impreza STI 00:58.40

30 69 Стоян Недков C Toyota Supra Twin-Turbo 01:03.56

Тука виждам 2 измами ,първо Белчилов е по-бърз от СубаруТо на БадДог което е невъзможно следователно е използвал апарат за облъчване на измерителнате техника със цел манипулация!

Второ Недков е дал по-добро време от черният ми виТак със почти десет секунд ,което също е много съмнително - със Дирезите ли кара?
Изображение

Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

Мнение от LordDigital » 19 Сеп 2011 00:18

rudolf написа:каква е интригата с това нитро и мр-ката?
Е то МР2 без нитро (преди всичко за охлаждане и после за вървеж) ще е гарантирано по-бавно от пловдивската ШКОДА S100 (която даде преди 2-3 седмци 1:01 ако не ме лъже памета)
Изображение

Аватар
KiLLeR
Мнения: 1189
Регистриран на: 01 Дек 2010 02:48
Местоположение: Пловдив/София

Мнение от KiLLeR » 19 Сеп 2011 00:41

rudolf написа:каква е интригата с това нитро и мр-ката?
Ми...имал монтирано нитро, пък и го използвал докато се дърпал с хондата в клас Б. И колегата с Хондата реагира доста остро още на първата дръпка, което е разбираемо, все пак никак не е спортсменско, но си има съдии, организатори и т.н. към които може да подаде оплакване. След втората дръпка нещата станаха доста по- груби, започнаха да си викат, момчето с МР-ката слезе от колата един "човек" от публиката започна да го блъска да влиза в колата...съответно викове сваляш бутилката и се дърпаме пак дъра, дъра.
Свалиха я на старта и пича доста падна(и аз да бях даже и повече да ми вървеше колата пак щях да се оставя да ме бият да не го отнеса после) И след дръпката се заформи "скандалче" по нашенски laugh.gif

Абе сектантска работа tongue.gif

П.П Дали е ползвал нитро само той си знае, но не е от полза за никого да се правим на играчи на дребно. А ако го победи без нитро евала!
Toyota Avensis D4D 2001

Изображение

Аватар
Nedkow
Мнения: 1773
Регистриран на: 26 Фев 2008 00:25
Местоположение: Добрич
Благодарил/а: 1 път

Мнение от Nedkow » 19 Сеп 2011 02:05

LordDigital написа:27 111 Тодор Белчилов C Subaru Impreza STI 00:58.40

30 69 Стоян Недков C Toyota Supra Twin-Turbo 01:03.56

Тука виждам 2 измами ,първо Белчилов е по-бърз от СубаруТо на БадДог което е невъзможно следователно е използвал апарат за облъчване на измерителнате техника със цел манипулация!

Второ Недков е дал по-добро време от черният ми виТак със почти десет секунд ,което също е много съмнително - със Дирезите ли кара?
Да с тях бях ама имам проблем с греенето трябва да мислим, как да си домъкна едно Koyo , че повече охлаждах, от колкото карах sad.gif

loser
Мнения: 70
Регистриран на: 05 Юли 2009 13:20
Местоположение: София

Мнение от loser » 19 Сеп 2011 07:48

Здравейте банда, на първо място комплименти към организаторите на събитието! Два дни с много стройна програма и много адреналин. Относно МР-а, бутилките бяха 2. Младежа си заслужи скандала, защото клас Б е за автомобили до 2 литра с атмосверно пълнене, а този мишок пръска 100к.с. шот.
Митрович, има ли как да видим времената от неделната квалификация, защото някои от учасниците дадоха най-добрите си времена в нея.
Поздрави

Аватар
Troshko
Мнения: 2094
Регистриран на: 24 Яну 2006 11:58
Местоположение: София

Мнение от Troshko » 19 Сеп 2011 08:12

loser написа:Здравейте банда, на първо място комплименти към организаторите на събитието! Два дни с много стройна програма и много адреналин. Относно МР-а, бутилките бяха 2. Младежа си заслужи скандала, защото клас Б е за автомобили до 2 литра с атмосверно пълнене, а този мишок пръска 100к.с. шот.
Митрович, има ли как да видим времената от неделната квалификация, защото някои от учасниците дадоха най-добрите си времена в нея.
Поздрави
Ето Шефе, има и времена по сесии :-) , както и времената от италианското :-)

https://docs.google.com/spreadsheet/pub ... utput=html

loser
Мнения: 70
Регистриран на: 05 Юли 2009 13:20
Местоположение: София

Мнение от loser » 19 Сеп 2011 09:26

Тенкю Тошко, тенкю biggrin.gif

loser
Мнения: 70
Регистриран на: 05 Юли 2009 13:20
Местоположение: София

Мнение от loser » 19 Сеп 2011 10:02

KiLLeR написа:
rudolf написа:каква е интригата с това нитро и мр-ката?
Ми...имал монтирано нитро, пък и го използвал докато се дърпал с хондата в клас Б. И колегата с Хондата реагира доста остро още на първата дръпка, което е разбираемо, все пак никак не е спортсменско, но си има съдии, организатори и т.н. към които може да подаде оплакване. След втората дръпка нещата станаха доста по- груби, започнаха да си викат, момчето с МР-ката слезе от колата един "човек" от публиката започна да го блъска да влиза в колата...съответно викове сваляш бутилката и се дърпаме пак дъра, дъра.
Свалиха я на старта и пича доста падна(и аз да бях даже и повече да ми вървеше колата пак щях да се оставя да ме бият да не го отнеса после) И след дръпката се заформи "скандалче" по нашенски laugh.gif

Абе сектантска работа tongue.gif

П.П Дали е ползвал нитро само той си знае, но не е от полза за никого да се правим на играчи на дребно. А ако го победи без нитро евала!
Нали не вярваш наистина че мр2 макар и толко олекотен с тозим отор без нитро може да върви по подобен наичн?
Само за сверка ще ти кажа че черният сивик дава 12ки :thumbsup:
и като му извадиха бутилките си пролича каква огромна разлика имат колите
Да не говорим че колегата с мр2то е прочут с тези си изпълнения още като караше црх

Аватар
KiLLeR
Мнения: 1189
Регистриран на: 01 Дек 2010 02:48
Местоположение: Пловдив/София

Мнение от KiLLeR » 19 Сеп 2011 11:00

loser написа:Нали не вярваш наистина че мр2 макар и толко олекотен с тозим отор без нитро може да върви по подобен наичн?
Само за сверка ще ти кажа че черният сивик дава 12ки :thumbsup:
и като му извадиха бутилките си пролича каква огромна разлика имат колите
Да не говорим че колегата с мр2то е прочут с тези си изпълнения още като караше црх
no.gif no.gif no.gif тъжно, тъжно.
Toyota Avensis D4D 2001

Изображение

vankata_pld
Мнения: 5
Регистриран на: 16 Авг 2009 14:26
Местоположение: plovdiv

Мнение от vankata_pld » 19 Сеп 2011 19:14

Ето един интересен линк:

http://www.tuning.bg/forum/viewtopic.php?f=55&t=206361



А за по скараните с линковете:


Georgimitrovich
Мнение Заглавие: Re: Japanese Car Festival 2011
МнениеПубликувано на: Пет Май 27, 2011 13:43
Offline
нов шофьор

Регистриран на: Чет Мар 25, 2010 17:07
Мнения: 29
Кара: Toyota Celica CVT
НиКо написа:
В клас А и Б нитро и други модификаций по електрониката и etc... допускат ли се?
Едва ли само стокови ще се допускат.
А и едва ли някой може да разбере...


Много общо казано е "Атмосферки".
Изявяващите желание да участваме няма да знаем ,в кой клас да се запишем , който да съответства на автомобила ни.
Ако няма допълнителни ограничения ще е доста неравностойно.
Не мислите ли? :wink:


Ограничението е само за кубатура.

Някой има ли да каже нещо по този въпрос?Защото да се наричат хора измамници и да се лъже и променят правила,на кой както му е кеф е доста несериозно,все пак не сме на село.

Заключено

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта