Кой кой е??????Once Upon A Time Into The West

В този форум ще се обсъждат срещите - национални, регионални и квартални :)
Заключено
Аватар
Troshko
Мнения: 2094
Регистриран на: 24 Яну 2006 11:58
Местоположение: София

Мнение от Troshko » 07 Яну 2008 10:26

rudolf написа:
lz2lps написа:Съвсем скоро ще пусна и темичка с проекта. Да прав си - първата и основна работа ще бъде да се опитаме да спасим купето от ръждата. Има на някои места сериозно изгниване (една гред отзад и на още места), но чакам да я разглобим напълно и да добия пълна представа какво е моментното състояние.

Айде да не спамя темата повече unsure.gif , като събера повече материал ще ги пусна в отделна тема. Надявам се да помагате с съвети biggrin.gif
уфф и аз така почнах смело,,,после кой ще ни ги сглабя се чудя:(

Нали знаеш че си имаш мен biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Аватар
Troshko
Мнения: 2094
Регистриран на: 24 Яну 2006 11:58
Местоположение: София

Мнение от Troshko » 07 Яну 2008 11:14

lz2lps написа:
jamie написа:Хехехехе,
Интегра не е каква-да-е кола, дори и сток.
Особено ИТР-ката ! :thumbsup:
За съжаление е Acura Integra GSR (B18C1 - 170hp, 8100 Redline) - но е с една идея по-слаба от ITR :). Но и ITR-a държи някакви цени от около 15000$. Моята я вземах за 6900 в невероятно добро състояние за кола 1996 (само на 80000 мили), в Южна Калифорния (което значи че абсолютно никаква ръжда. Алуминия на релсите на шибидаха бяха като нови, отдолу окачване, щанги -.... всичко беше като ново, heatshield-а на изпускателните колектори няма и грам ръжда)

А за Race Schoola на Streets Of Willow - Toyotа-та дърпаше на правата, но в завоите я настигах. Много се забавлявахме с иструкторката, аха-аха да ги минем (но в завоите не беше позволено) - и на правата дърпаше, и това в продължение на 3 обиколки. Е спирах и 1, 2 пъти в бокса, че нещо ми се пречкаха sleep.gif :whistle:, а пък аз си засичах времената на обиколките.

Но и Тойотите от снимката и клипа са добре подготвени. Доколкото разбрах около 165hp на колелата, с окачване, rollcage, 5точкови колани, изпускателна генерация, .... Колите са подготвени от Toyota, и ги карат разни звезди на Long Beach GP. Нямах възможността да ги покарам, но се повозих при един от инструкторите.

Ето малко видео на Integrata в действие:

Acura Integra GSR acceleration
http://www.youtube.com/watch?v=UtBC3F_7Lds

Autocross - California Speedway, CA
http://www.youtube.com/watch?v=ytoqMTQpjR8
http://www.youtube.com/watch?v=hO_VlfQ8t6k

Autocross - El Toro, CA
http://www.youtube.com/watch?v=9nScIgskbHc

Gymkhana - El Toro, Ca
http://www.youtube.com/watch?v=2L1ZKcvc-2M
http://www.youtube.com/watch?v=G1htlLQ_fF8

Невероятна кола за каране по пистите (там където можеш да видиш
истинския и потенциал. Верно Ferrari, Lamborgini, ... - но предпочитам да дам 7000$ и да се наслаждавам на пълните възможности, отколкото 200 000+ $ и да ме е страх да я одраскам).

А ето как се превзема Toyota отвътре tongue.gif

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

И аз мисля ,че Off Topic раздела е най-неудачното място за тези снимчици и разитето за на пред по колата :whistle:

Аватар
rudolf
Мнения: 4490
Регистриран на: 21 Ное 2007 02:15
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от rudolf » 07 Яну 2008 13:23

belchilov написа:
rudolf написа:
lz2lps написа:Съвсем скоро ще пусна и темичка с проекта. Да прав си - първата и основна работа ще бъде да се опитаме да спасим купето от ръждата. Има на някои места сериозно изгниване (една гред отзад и на още места), но чакам да я разглобим напълно и да добия пълна представа какво е моментното състояние.

Айде да не спамя темата повече unsure.gif , като събера повече материал ще ги пусна в отделна тема. Надявам се да помагате с съвети biggrin.gif
уфф и аз така почнах смело,,,после кой ще ни ги сглабя се чудя:(

Нали знаеш че си имаш мен biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
ми аз жално гледах по празниците за бус пред нас, с вита баница,руйно вино и къкрещо гърне те чаках,,,,,ма уви,само малолитражки с блондинки запецваха в преспите.....и слеза да им го набутам,,,ма кат ме нахвърлят с киша-минаваха с благодаря:)

Аватар
toshkins
Мнения: 12
Регистриран на: 02 Яну 2008 19:28
Местоположение: varna

Мнение от toshkins » 11 Яну 2008 00:13

ave skivai sq batka qvno mnoo razbirate spor nqma,kak razbra 4e e 79 kw.taq snimka ne e na moqta karina oba4e moq motor e edno kam edno s tozi i e 85 kw zatova q slojih,daje i cveta na kolaa mi e takav.vsi4ki bukvi sa si su6tite neznam kak go ustanovi tva ama nqma zna4enie..i mejdu drugoto kak da si smenq avatara kato nqmam tolkova malak pod 10kb li ko be6e i me marzi da i tursq.mai 6i si izbera akoi ot mnogoto(4 na broi)koito predostavq saita
TOYOTA CARINA E 1.6 16v 4AFE 85KW

diver
Мнения: 3528
Регистриран на: 18 Авг 2007 10:35
Местоположение: София

Мнение от diver » 11 Яну 2008 09:10

max-2 написа:Тази карина е 79KW, lean burn, като моята. :thumbsup:
Абе верно, как позна че е ЛБ?!
Изображение
maggkrabar написа:останах без пукната пара....
Bad Dog написа:Курвите имат висок разход на градско.

Аватар
toshkins
Мнения: 12
Регистриран на: 02 Яну 2008 19:28
Местоположение: varna

Мнение от toshkins » 12 Яну 2008 08:31

sq mom4eta, mnogo qko 4e imate carini az qvno sam mnoo nazad s toyotite i tova lean burn li ko be6e ni6to ne mi govori i mai kat gledam moqta nqma da e takava,puk mejdu drugoto poznavam samo edin 4ovek s carina s takava 79kw oba4e kombi i q pravq sme6na puk stava duma za nqkolko kon4eta v pove4e.ot nego znam o6te predi da kupq moqta 4e trqbva da e to4no s tozi motor,poneje kara6e takava predi kombito,kaza mi 4e mnoo varvqla.mnoo mnoo ama kolkoto da napukam nqkoi golfist:))
TOYOTA CARINA E 1.6 16v 4AFE 85KW

diver
Мнения: 3528
Регистриран на: 18 Авг 2007 10:35
Местоположение: София

Мнение от diver » 12 Яну 2008 09:45

toshkins написа:sq mom4eta, mnogo qko 4e imate carini az qvno sam mnoo nazad s toyotite i tova lean burn li ko be6e ni6to ne mi govori i mai kat gledam moqta nqma da e takava,puk mejdu drugoto poznavam samo edin 4ovek s carina s takava 79kw oba4e kombi i q pravq sme6na puk stava duma za nqkolko kon4eta v pove4e.ot nego znam o6te predi da kupq moqta 4e trqbva da e to4no s tozi motor,poneje kara6e takava predi kombito,kaza mi 4e mnoo varvqla.mnoo mnoo ama kolkoto da napukam nqkoi golfist:))
Абе карина, гонки, напукване, малко са несъвместими...Мойта 1.6 85КВ вървеше колкото вектра 2000кк 8в. За сметка на това пък си има други предимства...
Изображение
maggkrabar написа:останах без пукната пара....
Bad Dog написа:Курвите имат висок разход на градско.

Аватар
toshkins
Мнения: 12
Регистриран на: 02 Яну 2008 19:28
Местоположение: varna

Мнение от toshkins » 13 Яну 2008 08:28

ami moje i da si prav.dale4 e ot bega4kite oba4e si ima izvestni sposobnosti ot roda 100 na 2-ra bez da e vlqzla v 4ervenoto ili 180 na 4-ta pak bez da e v 4ervenoto,skorostite i sa dulgi i mnogo prili4no si uskorqva neznam tvoqta kva e bila ama taq bez problem vdiga 230 pove4e ne sam q probval.ave po princip teq ste gi 4uvali.ne iskm da zvu4i tai "moqtq mnoovarvi" oba4e napravo tai se izkazah:)))qsno mi e 4e nqma ni6to sportno v taq kola i az ne sam q kupil za taq cel tq vozi kato lodka i vatre ni6to ne se 4uva.aveee mnogo gadna kola ne si kkupuvaite takava nikoga iska mi se samo az da karm takava da se nakazvam s neq:)).
TOYOTA CARINA E 1.6 16v 4AFE 85KW

diver
Мнения: 3528
Регистриран на: 18 Авг 2007 10:35
Местоположение: София

Мнение от diver » 13 Яну 2008 11:28

toshkins написа:...neznam tvoqta kva e bila ama taq bez problem vdiga 230 pove4e ne sam q probval
Така. Викам да си прегледаш километража. Ако е наред, ходи на очен доктор, щото при цялото ми уважение, немаш никъв шанс да дигнеш с 1.6 мотор на карина купе 230км.
Изображение
maggkrabar написа:останах без пукната пара....
Bad Dog написа:Курвите имат висок разход на градско.

Аватар
toshkins
Мнения: 12
Регистриран на: 02 Яну 2008 19:28
Местоположение: varna

Мнение от toshkins » 13 Яну 2008 16:03

znai6 ko batka nqma ko da govorim.neznam zako se zaqjda6 za gluposti ama ela kam varna i 6ti dam da kara6 nqma da te vozq da vidi6 za kvo ti govorq.spirame s temata dai nqkva druga,4e tova e tupo.tui 4e tvoqta kola ako izob6to e bila takava e bila pulen ko6nik moite ne e .nima ne e vazmojno ednakvi koli i ednata da varvi pove4e ot druga.kilometraja si mi e mnoo nared o4ite mi su6to.nqma smisal da si izmislqm gluposti kato decata.ima6 pravo da ne mi vqrva6 mnoo qsno i mi e prez huq.samo neznam kak ustanovi 4e e nevazmojno da digna 230 puk si imal takava.i kakvo mu e na kupeto 1270 kg,edin civic sedan primerno e 1100kg
TOYOTA CARINA E 1.6 16v 4AFE 85KW

diver
Мнения: 3528
Регистриран на: 18 Авг 2007 10:35
Местоположение: София

Мнение от diver » 13 Яну 2008 18:13

toshkins написа:znai6 ko batka nqma ko da govorim.neznam zako se zaqjda6 za gluposti ama ela kam varna i 6ti dam da kara6 nqma da te vozq da vidi6 za kvo ti govorq.spirame s temata dai nqkva druga,4e tova e tupo.tui 4e tvoqta kola ako izob6to e bila takava e bila pulen ko6nik moite ne e .nima ne e vazmojno ednakvi koli i ednata da varvi pove4e ot druga.kilometraja si mi e mnoo nared o4ite mi su6to.nqma smisal da si izmislqm gluposti kato decata.ima6 pravo da ne mi vqrva6 mnoo qsno i mi e prez huq.samo neznam kak ustanovi 4e e nevazmojno da digna 230 puk si imal takava.i kakvo mu e na kupeto 1270 kg,edin civic sedan primerno e 1100kg

Смисъл има ама май не ти изнася. Сега на кой колата е кошник е тема по която може да спорим, но практиката показва друго. Отворковци кат тебе се лекуват лесно. С пари. За да не си говорим наистина повече глупости съм отворен на всякакви идеи от теб за доказване на твърдението ти, подкрепено с пари! Място, дата, час, сума...

П.П. За да няма ама то гумите ми са по-вискоки, или киломеътража така показва, ще подсигуря ГПС и радар!
Изображение
maggkrabar написа:останах без пукната пара....
Bad Dog написа:Курвите имат висок разход на градско.

Аватар
toshkins
Мнения: 12
Регистриран на: 02 Яну 2008 19:28
Местоположение: varna

Мнение от toshkins » 16 Яну 2008 18:37

ave palq4o ko se zaqjda6 kato nai- golemiq balak.ne sam se registirl v toq foum da praq pari ot takiva kato teb i da sporim kolko mi vdiga kolata.prosto go vmetnah ot de da znam 4e spored nqkoi 6i e nevazmojno neznam daje ko prai6 tuka.kupi si golf i smeni foruma.ti 4ete6 li ko sam ti napisal.ela i 6ti pokaja absoliutno bezplatno.ai pove4e naistina ne me zanimavai.predpo4itam da govorq s nqkoi deto razbira .bahti horata.tui li e celta na foruma.az karam toyota ot 1g i 4ak sq se registrirah neznam 6t,.bqh predubeden 4e e pulno s podobni experti
TOYOTA CARINA E 1.6 16v 4AFE 85KW

Аватар
hyankov
Мнения: 1417
Регистриран на: 11 Сеп 2006 22:05
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от hyankov » 16 Яну 2008 18:41

Въх...
Subaru Impreza III Hatchback (2009) - 2.0R MT, 150 hp
Toyota Avensis (2000) - 2.0 D-4D (личен рекорд - 4.1л/100км) - SOLD
Toyota Corolla LE (2000) - 1.8, 125 hp - SOLD

diver
Мнения: 3528
Регистриран на: 18 Авг 2007 10:35
Местоположение: София

Мнение от diver » 16 Яну 2008 20:32

toshkins написа:ave palq4o ko se zaqjda6 kato nai- golemiq balak.ne sam se registirl v toq foum da praq pari ot takiva kato teb i da sporim kolko mi vdiga kolata.prosto go vmetnah ot de da znam 4e spored nqkoi 6i e nevazmojno neznam daje ko prai6 tuka.kupi si golf i smeni foruma.ti 4ete6 li ko sam ti napisal.ela i 6ti pokaja absoliutno bezplatno.ai pove4e naistina ne me zanimavai.predpo4itam da govorq s nqkoi deto razbira .bahti horata.tui li e celta na foruma.az karam toyota ot 1g i 4ak sq se registrirah neznam 6t,.bqh predubeden 4e e pulno s podobni experti
Приятелю, не знам аз дали ще си купя голф, ма твоя манталитет иде баш от голф форума. Не знам с кой и как си свикнал да контактуваш, но лице в лице съм убеден, че няма да посмееш да ми държиш такъв тон! Та ако не си ****, викам да вържеш някой лев. Оставям на теб да решиш колко. Лично аз парите дет ще ти взема, ги давам в миг за дома за сираци! За да не се хабиш излишно, направо привеждай парите и смятаме спора за приключен!
Форума именно е мястото в което споделяме общите си интереси, но не смятам, че от любов към марката, трябва да се толерира мнение от рода - мойта кола дига 230. Мойто е най-убаво и т.н. Именно това ни различава от хората с манталитет тип голфаджия. Като те чета, си мисля, че трябва да питаш тати, колко реално дига колата. И когато той отговори 190 мисля, че и едно извинявай е достатъчно.
Ако админа-модератор сметне мнението ми за крайно и нарушаващо добрият тон, няма да се сърдя, нека го изтрие, банне, или каквото смята за добре.
Изображение
maggkrabar написа:останах без пукната пара....
Bad Dog написа:Курвите имат висок разход на градско.

agent dust
Мнения: 2235
Регистриран на: 15 Авг 2005 23:26
Местоположение: София

Мнение от agent dust » 16 Яну 2008 21:38

я! тука имало играчи с бИгачки laugh.gif глейте кво правих в неделя - най-бързото задно на пистата, старата ми тойота утрепа всички беемвета smile.gif
Изображение
status: за БАН

Заключено

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта